Декілька запитань про водійські права

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Diogen, 9 тра 2010.

  1. Diogen

    Diogen Member

    1) Чи варто іти на курси і отримувати водійські права коли немає автомобіля?

    2) Чи достатньо практичних знань які дають на курсах, чи потрібно потім певний час водійської практики щоб вільно почувати себе за кермом?

    3) Чи реально, для прикладу, через декілька років після отримання прав, і відсутності водійської практики, "згадати все" що вчив на курсах і почати без проблем їздити? Чи всежтаки, треба буде брати уроки приватного інструктора і вчитись знову?

    3) Чи потрібно підтверджувати свою водійську кваліфікацію (перездавати екзамени, замінювати права на новий зразок і т.д.) і якщо так, то як часто?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :)


    ні.


    від вас залежить.

    кожне авто унікальне, до якого тре звикнути. Я 5 років їздив на Рено Меган. Купив Лагуну, то перші метри відчував себе, як корова льоді....
     
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    На мою думку, спочатку все - таки варто придбати авто. :)
    40 годин, якщо не помиляюсь. Багато залежить від Вас і від інструктора. Якщо відчуваєте, що Вам не достатньо, можна з інструктором домовлятись, щоб додатково з Вами займався. За додаткову плату, звісно ж. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Чим більший водійський стаж (визначається за датою отримання в.прав), тим менша вартість страховки.
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Варто. Права є, авто колись буде, а працювати можна зразу...
    В повному об'ємі ні... Це тільки їздюки вважають що засвоїли практику водіння проїхавшись зп'яну на батьковій машині... Досвід відточується постійно...
    Уроки ні, але потренуватись десь на грунтовій дорозі або за містом здалось би. Це як їзда на велосипеді.
    Не потрібно. ВИнятків мало: втрата прав, позбавлення прав, відкриття іншої категорії...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    О!Золоті слова!
     
  7. bora

    bora Well-Known Member

    1. Йдете завчасно на курси - заробите тим часом стаж. А це економія на страхівці (від 2 років вже інакші суми нараховують).
    2. Коліжанка наїздила аж 17 годин) Так її надурили - сказали - то все. А я змусила свого інструктора 37 годин наїздити зі мною. Мені було достатньо. Хоча.. психологічно простіше по тому було з тиждень ще з кимось досвідченішим у авто їздити.
    3. Частину звісно згадаєте, але в місті хоч на годинки дві доведеться взяти інструктора для певності (по чоловікові суджу).
     
  8. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    1. НА курси йти ОДНОЗНАЧНО! Отримання посвідчення водія це така ж необхідна процедура, як скажімо, як закордонний паспорт. Нехай краще лежить в тумбочі ніж коли треба то все буде робитись алярмом та платитись за терміновість. ТИм більше ціни на навчання та послуги (за те щоб здати) постійно ростуть.
    2. Ні 10 ні 40 ні 100 годин не достатньо щоб вміти їздити (вміти рушати з пробуксовкою то рагулізм а не вміння), вчитись треба роками і то не у всіх виходить
    3. Якщо до перерви у водінні було дійсно вміння а не 40 годин нальоту з інструктором то звичайно що так.
    4. Потрібно при позбавленні на рік, втраті.
     
  9. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    М-да, дивно получається, а я то тішився шо вмію:) а оказується це рагулізм..:sad:
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так. Тут, наприклад, в резюме слова "водійські права" - великий плюс до отриманої освіти.

    Ні, однозначно. Хоча все відносно - залежить від самовпевненості людини. Дехто себе вільно почуває і коли вперше за кермо сідає. :)

    Дещо справді залишиться назавжди, але почати знову їздити краще з інструктором (або чоловіком). :)
     
  11. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Я вас не знаю і не можу сказати вмієте Ви їздити чи не вмієте. Але можу сказати що рушання з пробуксовкою колеса свідчить про те що Ви не чуєте своє авто, оскільки видаєте забагато крутного моменту на колесо, а щеплення з дорогою не вистарчає щоб передати той момент в рух авто, як результат надмірне зношення резини та даремні витрати палива.

    Так дуже люблять їздити пацаниська на татових авто, там ще обов'язково має дуже голосно гупати музика, а на задньому сидженні сидять 15 річні піпетки і пищать. То тіпа дуже круто. А ті піпеткі то самі круті тьолкі в класі :)))
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    :)) і дозволена швидкість ;) нє?

    варто. Хоча би тому що є причина назбирати на машину ;) По друге вартість курсів з періодом росте, і при чому не в % а в якійсь прогресії.
    Вартість страхівки не є визначальною, оскільки не виключено що на машину буде ще й оформлено доручення і там буде вписаний ще хтось . Я всі свої авто взагалі страхую по 1 типу (коли можуть їздити всі) і це дорожче всього навсього на 100 грн

    Як кому. Щоб вільно почуватись не дають. Все одно ще деякий час спина буде мокра від проїзду перехресть, а особливо нерегульованих. Але навички дають. При потребі можна домовитись за додаткові уроки їзди.

    Реально, але теж не всім. Хоча проїхавшись з інструктором або просто із терпеливим знайомим на тихих дорогах відновиться багато. Теорію можете постійно підчитувати, а навички їзди і відчуття габаритів всеодно приходять через місяць-півроку щоденних поїздок

    ні. Слух був такий, але на разі не потрібно

    І вкінці скажу так. Нормальний водій всеодно підчитує правила хоча би раз в рік. Тому що інколи зявляються доповнення, і часто забувається багато чого. Тому щоб не виглядати олухом перед такими як сам і щоб не попадатися на постійні розводи ДАІців потрібно орієнтуватися в правилах
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    Серйозно?:) А я чомусь думав що ті не чують власне авто- рушаючи або глохнуть, або каматозно сіпаються, нє?:) Та й одне діло вміти їздити з пробуксовкою яку контролюєш, а зовсім інша просто тупо "кидати" сцеплення на газу;)
     
  14. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    То взагалі першоразники я не про них, я маю на увазі тих хто вже не глохне при рушанні, і їм дуже подобається писк резини і визг піпеток

    Для цього є інструктор який повинен дати задатки, пояснити в яку сторону рухатись, а потім вже вчитись, вчитись, вчитись, тільки практика, без неї все додупи.


    Хочте дрифту - марш на автодром і там паліть свою резину. Використання цих прийомів в місті це ОДНОЗНАЧНО рагульство. Кваліфікований спортсмен цього собі в місті не дозволить, завжди залишається шанс на помилку пілота - в результаті покалічені люди. А рагулі з піпетками то інша справа, вони дуже круті шоб про таке думати. Зазвичай до них розум приходить разом гіпсом, а інколи приходить в гріб стукає, а вони вже не чують.;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Шкода гуми... Вона дорогА...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Дорога, дорога, вони дешеву не палать. Не кошерно...
     
  17. Diogen

    Diogen Member

    Дякую всім за відповіді, вирішив, іду на курси :)

    Ще одне питання до знавців. Чи варто разом з категорією В робити категорію А? Чи коли вже є категорія В то А не дуже актуальна і можна буде їздити на двоколісних транспортних засобах з нею без всяких проблем? :dntknw:
     
  18. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    А я ще чув що якщо є А і В то без проблем можна відразу сідати на тягач, або автобус, бо в кого дві то відразу проФФесіАнал :)
     
  19. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    варто, і навіть дуже, в звязку з грядущими змінами по моторолерах чи як там ті дриндулети правильно називаються
    ні. Мухи окремо, котлети окремо :)
    умгу. Сідати можна, їхати не можна :)))
    Несеться мерс. Мент зупиняє. Відривається вікно. Грузин за кермом. Мент:
    -Ваше посвідчення водія, будь-ласка
    Грузин дає якісь документи, мент вдивляється, а там посвідчення на право літати за штурвалом Ту-154
    Мент оторопіло:
    -Так то ж посвідчення на керування Ту-154
    -Слюшай, дарагой. Какая разница, какиє білі, такіє і купіл :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Diogen

    Diogen Member

    Розкажіть будьласка як найшвидше пройти медкомісію, може хтось недавно її проходив, поділіться досвідом :)
     
а де твій аватар? :)