Дефолт

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Sphynx, 13 січ 2015.

  1. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    Цікавить думка форумлян стосовно можливості дефолту у найближчі тижні-місяці.

    Останнім часом в пресі мусолять цю тему, різноманітні економічні міжнародні агенстрва нам пророкують його вже давно...

    Яка ваша думка? Наскільки висока вірогідність дефолту до березня 2015? І якщо він буде, то що робити зараз, щоб було простіше потім?
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    В москалів був дефолт в 98 році. І нічо, вижили.

    Дехто каже, шо то навіть корисно :)
     
  3. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    та виживемо однозначно! для економіки країни це і справді корисно, а от для простих громадян може бути кількамісячний "напряг"... заощадження всі згорають, а от кредити нам точно не пробачать...
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    ви прямо як уряд РФ

    н-да, і він триває з 1991-го року, цей "напряг"

    Яким оптимістом треба бути щоб брати в Україні кредити.
     
  5. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    причому тут уряд РФ??

    А щодо оптимізму ви вгадали))) я таки оптиміст, але волію бути готовою до різних ситуацій
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну їм чим гірше - тим краще. Давайте побільше санкцій, дефолтів - все на користь.
     
  7. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    Не плутайте мій оптимізм з мазохізмом)))
     
  8. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    це виглядає ніби так, коли ви ідете з коханим перший раз в ліжко, так що я думаю ситуація не така вже і страшна як дехто собі уявляє
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Хоча дефолт і не дуже страшний, але львівські економісти надіються, що його не буде.
    А львівські економісти знають що кажуть.


    Андрей Дон

    · 14 хв.
    Про дефолт
    Відбулось чергове засідання Львівського економічного клубу. Дискусія проходила навколо суверенних зобов'язань України, та навколо того чи є суттєвими передумови, щоб проголошувати дефолт, як це позиціонують деякі публічні особи.
    В результаті досить палкого обговорення учасники прийшли висновку, що підстави для відмови від виконання зобовязань є перебільшеними, можуть мати катастрофічні наслідки, хоча ризики існують і зберігатимуться, як у 2019, так і у 2020 роках..
    Захід відбувся на економічному факультеті Львівського національного університету. Участь в засіданні взяли Василь Магас, Орест Микита, Володимир Волошин, Орест Микита, Андріян Фітьо.

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)