де зустріти Новий Рік?

Тема у розділі 'Куди піти?', створена користувачем Corbie, 24 лис 2006.

  1. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    де зустріти Новий Рік?

    31 грудня піти волонтером попрацювати.нікому в голову таке не приходило?
    Поле діялності дуже широке - від роздачі їжі для бездомних до військового госпіталю.
    Було би тільки бажання , а місце завжди можна знайти.
    Відчуття після продіянного буде НАБАГАТО ПРИЄМНІШЕ ніж після пянки в нічному клубі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. alinavedmidy

    alinavedmidy Member

    Особисто я хочу зустріти в Києві, дуже довго там не була. Може знайдеться киянин (або киянка), котрий (котра) шукає на НР нову компанію. Планую їхати з друзями.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    100%,гарна ідея)Вражень і емоцій буде на весь рік:good:
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Patrick, якщо можна, будь ласка, поділіться своїми планами на новорічну ніч
     
    Останнє редагування: 21 гру 2015
    • Смішно Смішно x 1
  5. prius

    prius Well-Known Member

    Наприклад я 31 грудня працюю до 18:00,в 7 рм буду дома,в 8 годині прийде жінка з роботи,накриємо стіл,прийде донька з чоловіком посидимо десь до 1 ам і спатки
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    ОК , без проблем.
    Поміж 24 грудня і 5 січня в мене з роботи Різдвяний відпуск.
    31 зранку 8:30 в мене апойтмент в ділера на зміну масла і ротацію коліс в машині.
    Потім на 11 везу дочку до дентиста.
    В між часі коли мала буде в лікаря зроблю деякі продуктові закупи в магазині.
    Потім поїдемо додому .
    Потім на 7 вечора йдемо на хокей .
    Хокей закінчиться десь коло 9:30 .По дорозі додому купимо піцу , або китайську їду.
    Коли це зїмо , дитина піде спати. А я з шклянкою вина або віскі посиджу біля телевізора.І теж піду спати скоріше за все ще в 2015 р.
    Бо зранку 1 січня ми їдемо на кілька днів в гори на лижі.
    Навіть як би я і хотів десь піти , то не можу залишити дитину саму.Ми живемо двоє - я і дочка.
    Це була перша частина.

    Тепер друга частина Марлезонського балету що до саркастичного вашого питання.Пояснюю.
    Моя мала вчиться в французькій католицькій школі. Школа має майже 70 річну традицію різної доброчинної діяльності.
    На період Christmas and holiday season , як тут кажуть , а це від початку грудня до НР , батьки організовують різні акції - від збирання грошей до роздачі їжі в різних шелтерах.
    Це все добровільно , більш менш рівномірно розприділені години.
    Свої останні 3 години я відроблю 24 на Christmas Eve.Буду роздавати їду , або прибирати з столів , або мити посуду.
    Що скажуть на кухні це і буду робити.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Телефонував нинька головний організатор поїздки. Обговорювали деякі нюанси поїздки. В новорічну ніч погода в горах має бути чудова. Місяць лише почне спадати (тобто світла від нього цілком немало). Організатор висловив припущення, що спати нам там ніхто не дасть і сказав, що ми о 2 ночі 1 січня ВЖЕ вирушимо на Говерлу.:yahoo::yahoo::yahoo:

    Ще раз запитую : ніхто приєднатися не хоче?

    Як доїхати - я розтолкую.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А ви вже були там?
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    На початку січня 2011 - був вперше, на Говерлу піднявся.

    На початку січня 2012 - вдруге - дійшли до висоти біля 1700. Ураганний вітер і пурга (видимість була буквально 10-20 метрів) не дозволили підніматися дальше. Повернулися.

    На початку січня 2015 - дійшли до висоти біля 1800. Ураганний вітер на той час наніс хмари, видимість пропала - повернулися.

    В червні 2015 - піднялися на Петрос (ну, я вже тото туткай описував).


    Вночі малює хмарність і сніг, але ранок і день - повністю ясні. Вітер, як самі бачите - 1-2 м/с. Ну, на висоті, звичайно, вітер однозначно більший, але, маю надію, що далекий від ураганного)))

    Погода Лазещина.png
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я це і мав на увазі. Так шо краще виспатися.
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Боюся, що не вийде. Там не одні такі як ми вар"яти будуть - там купа народу буде. І навряд чи вони будуть собі тихенько в хаті сидіти)))

    Не дадуть поспати.

    Не страшно. На ходу ще не засипав, так що не замерзну)))
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В людей здоровля багато і самовпевненості. Потім щороку таких рятувальники шукають.
    Чи по дорозі туди добре сплять.
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Якщо пурга, то досить запросто заблукати. Піднятися то простіше, а от, коли спускаєшся і стежки всі заметені, то зробити один поворотик не туди - і вже заблукав....

    Через що й верталися ми ті кілька разів. А якщо видимість нормальна - то не страшно. Особливо, коли в групі є люди, які добрий кавалок Карпат сходили вздовж і впоперек. А в нас така людина є)))
     
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ну на одну людину всім десятером нема що розраховувати). Мало що з нею станеться і що тоді... капец всім десятьом)
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    І де Ви ту цифірь взяли?:)))
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Шо коштує хата в новорічну ніч?
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Чекушка калганівки, чекушка прополісівки і чекушка чистого спирту вже спакована з лахами і спальним мішком і вже в багажнику авто, яким їдемо. Зранку ще маю зібрати наплечник з їдлом.

    Рубці (флячки, воловий шлунок) вже відварені 3 рази, порізані, обсмажені і заморожені.

    Цибуля, морква, петрушка, селера вже спасеровані разом з приправами і також заморожені. На місці лиш потрібно буде вкинути то всьо в баняк і доварити.

    З кілограм сала дрібненько порізано, пересипано порізаними часником, цибулею і перцем-паприкою, добре зволожено яблучним оцтом (оцет влітку виготовив сам особисто). Тобто, ще до нього хліб і більше нічого для закусі не потрібно.

    Зразу після прибуття на місце будемо варити бограч. А наступного дня - то мої флячки.

    Нинька з 18 до 21 год булисьмо в лазні (я і 2 мої товариші - всі з дружинами). Змили тамтой рік, тронця упили, моя принесла трохи меду, то бабиска си тим медом троха помастили і з тим попарилися.

    Дивно мені, жи ніхто на форумі не виявив бажання в горах Новий рік зустріти.

    8 ранку завтра виїжджаємо, тобто в тирнеті мене юж не буде.

    Як вилізу десь високо, то хіба Карабіну зателефоную, аби форумлянам вітання передав)))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. manur

    manur Well-Known Member

    То до кого питанє? І за яку хату йдеться?
     
а де твій аватар? :)