де зустріти Новий Рік?

Тема у розділі 'Куди піти?', створена користувачем Corbie, 24 лис 2006.

  1. Kats

    Kats Романтик

    Не знаю які Вам там 18-літні попадалися.. але в мене такі шо ше кращі за кобіт 25-річних))) Шкода же Ви навіть 18-літніх кобіт не виділи))
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    22-23 найкращий "кобітячий" вік...Вже не дурна, але ше хоче всього попробувати і ше сім'єю не затуркана....
     
  3. Kats

    Kats Романтик

    А Ви я вижу просто профі в тих питаннях.. То воно може і так.. але якшо воно в 18 дурне.. то і в 25 таке саме.. то скоріше не від віку залежит а від людини))) І я про тєло говрив.. а не про мозги... нашо в ліжку мозги?)))) Головне жеби гнучка була)))
     
  4. Fromdubai

    Fromdubai Member

    А що можете сказати на рахунок Fashion Club? В одному місці пишуть що не варто туди ходити так як одна бикота збирається, інші говорять відмінне місце для зустрічі Нового Року ... Допоможіть розібратися ...
     
  5. MaksymK

    MaksymK Active Member

    Як на мене то зустріч Нового року в барі або в клубі це повний epic fail! Ідеальний варіант це звичайно Карпати але з такими цінами, можна потім за ті гроші що відвалиш за ті 2-3 дні, тиждень кататись або хто любить пити в горах!:)
     
  6. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Лучший женский возраст - 28. Расцвет. Не просто так брешу - знаю.
     
  7. Новый Год во Львов туристам!

    Добрый день где можно найти информацию о праздновании Нового Года в городе Львов, хотим с другом приехать где с кем попраздновать не знаем. Подскажите оффициальные группы ВКонтакте, либо форумы темы связанные с Новым Годом 2015.
    Спасибо большое за ранее.

    П.С. Извините за русский язык. :uanew::uanew:!!!!!Слава Украине!!!!!:uanew::uanew:
     
  8. Тоже интересует!
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  10. обьеденимся?) ;);)
     
  11. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    І мені теж цікаво, як можна зустріти новий рік, хочеться цього року щось цікавішого ніж домашнє "Олівє"
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А мені щось того року зовсім "не стоїть" святкувати....Щось не та атмосфера
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Бо не те святкуєте. Люди в усьому християнському світі святкують Різдво Христове. А перший день нового року на якомусь там -надцятому місці. Не скрізь навіть вихідний.
    Ота встгєча новава ґода, яка чомусь в вас називається наваґоднімі пгазднікамі - це совок.
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Таки нецікаво з тим Олів"є.....

    Отак я на Камчатці зустрічав Новий 2014-й.

    31-го числа
    Зразу з роботи поїхав до римо-католицького священника. Трохи з ним повечеряв, попив кави, біля 23год ми вділи наплечники (в яких були снігоступи на всякий пожарний), взяли лижні палки і полізли по снігах вгору. Перед 24год ми були на об"їзній, з якої видно весь центр і добрий кавалок міста. Там до нас приєдналися ще двоє, які туди на авто приїхали. Рівно в 24 я собі потягнув коньячку, а вони чаю з термоса (бо байдужі до алкоголію))))

    Потім ми зверху дивилися на фейєрверки, яких були сила-силенна, та й самі зо 20 залпів бахнули - мені начальство на роботі подарувало))))))

    Зі священником знов по снігах спустилися до нього, попили чайку і він відвіз мене додому.


    Хотілося би й цього року щось подібне. Люди!!! Запропонуйте щось цікаве - без реставранів, без великої кількості жрачки і алкоголію, без телєвізора...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Можна на Високий Замок залізти.
     
  16. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    кожен патріот зобов'язаний зустрічати новий рік у окопі - добровольцем, бо патріоту не влізе в горло олівє коли його побратими в окопах мерзнуть за Україну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Кілько то має бути? Мільйонів 10-20? Додаткові окопи треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Цікавий ви провели свій новий рік в колі священика!! Але щось не зачіпив вас такий Новий рік, як на мене. Ніби не такий як інші,але радості мало! Чи то мені здалося!:dntknw:
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Мені цілком сподобалося. Радості аж такої не було, напевно, лиш тому, що то було дууууже далеко від сім"ї і рідних...
     
  20. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Так в такі миті та в таке свято хочеться рідних людей! А чому вони не були з вами?
     
а де твій аватар? :)