де зустріти Новий Рік?

Тема у розділі 'Куди піти?', створена користувачем Corbie, 24 лис 2006.

  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Зайка,ви ше молоденький зайчатко...вам "положено"......а мені,ну чесно вже того ся не хоче.........:)От гарної компанії,гарної доброї музики,і гарного спілкування....ото мож,а так як у всіх друзів дітиски,не виходить:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ну дик ви з мого списку тільки танці то і викинули :). І то зря зробили. Чогось мені здаєсі шо якби ми з вами зо два раза завальсували, чи ше ліпше польку збацали то і до танців бажання появиться :).
    Ми на першій роботі бувало шо круглі дати (25,50,60) в рестораціях відмічали. То я на власні очі видів шо вік чи статус то не перешкода жеби файно і весело гуляти :).
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Markalena

    Markalena New Member

    Добрый день, форумчане!:) Новый год мы с сыном едем встречать во Львов! Билеты куплены, номер забронирован, но, куда можно пойти в Новогоднюю ночь (часиков до 2) с ребенком 9 лет, до сих пор не придумала. Так хочется сказки и красивой музыки... Помогите, пожалуйста, советом:)
     
  4. hunter

    hunter мандрівник

    головне - не "де" зустріти! а головне з ким і як! :preved:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Думаю, що вже напевно пізно щось шукати, пізно :sad: Хіба що до ялинки піти. Але вважайте на п'яних і літаючі фляшки від шампанського.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Markalena

    Markalena New Member

    Спасибо, что откликнулись!!!
    У меня такое предчувствие, что в последний момент все сложится наилучшим образом. С наступающим Новым годом!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. masterdef

    masterdef New Member

    Предлагаю свою бронь на 3 места в "Найдорожча Ресторація" в новогоднюю ночь
    600грн

    развлекательная программа присутствует.
    ресторан на втором этаже, под ним на первом Криївка
    будет весело
    http://www.zaxid.net/article/40077/

    сами хотели пойти с дочкой 6лет


     
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Почитал отзывы.
    Москалям там, однозначно, не весело.
     
  9. dopysuvach

    dopysuvach Member

    раджу поїхати в дитячий будинок і провести час з користю) можу навіть дати адреси
     
  10. masterdef

    masterdef New Member

    москалям у нас везде весело,
    цена позволяет

     
  11. imhotep

    imhotep New Member

    Львів на новий рік

    хочемо на Новий рік приїхати, я чув що буде все закрито, це правда?
     
  12. Fromdubai

    Fromdubai Member

    Новий Рік

    Теж виникло питання як провести час у ніч на Новий Рік ... У Львові вперше. За планами в 12-00 бути під ялинкою на проспекті Свободи, а потім у заздалегідь зарезервований Fashion Club, який по ідеї не далеко від цієї ялинки на цьому ж проспекті ....
    Цікавить думка якщо можливо як небудь поліпшити програму ... Якщо є ідеї з приводу хороших і популярних барів, ресторанів в місті ...
     
  13. night

    night Well-Known Member

    Краще радикально перегляньте Ваші плани на рахунок святкування Нового Року, якщо Ви не затятий пияк :) Новий Рік під ялинкою це щось з розряду фільмів жахів. Купа п'яного народу, інколи літають пусті пляшки, салюти сумнівної якості літають як куди попало.
    Fashion Club вибір не поганий. Але марна трата коштів. Крім гламурних нарядів і наполовину п'яненьких львівських співаків з такою ж підтанцовкою Ви нічого не отримаєте. Популярні бари і ресторани на свята, перетворюються в популярні місця викачування грошей. Ціни в кілька раз піднімаються тільки тому що новорічна ніч.
    Особисто моя думка, краще кудись поїхати за такі ж гроші на кілька днів відпочити, ніж за пару годин стратити гроші на сумнівне задоволення і якість.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Fromdubai

    Fromdubai Member

    Так я і їду відпочити до Львова), розумію що дорогувато вийде, але живу за принципом Новий Рік раз у році, і готовий витратитися в цей день). За відгуками Feshion Club "пристойне" місце для відпочинку ... Не знаю, на досвіді все пізнається) ... Якщо є варіанти, буду радий вислухати!
    Шкода біля ялинки небезпечно відзначати ... Дуже хотів на вулиці біля ялинки ... Я зими 3 роки не бачив)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Де зустріти Новий Рік? В літаку!;)
     
  16. Fromdubai

    Fromdubai Member

    В літаку???
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В С(латинкою)-club-і, м Стрий. З 22.00 до ранку. Столик 350-400 грн з носа. За довідками в лічку...
    Панове адміністратори - це не реклама :))
     
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    VasMT,
     
  19. Kats

    Kats Романтик

    В ліжку з кобітов.. жеби мала 5-ий розмір цицьок.. і жеби там силікону не було))))) І головне жеби їй 18 вже було))))))))))) І то як то кажуть життя сі вдало.. а шо нє?)))))
     
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Нє.
    Бо у 18 - не кобіта
     
а де твій аватар? :)