Де зробити підтяжку грудей?

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Mranda, 10 лис 2018.

  1. Mranda

    Mranda миється в бані

    Дівчата, усім привіт!
    Таке питання, хто робив підтяжку грудей, робили з збільшенням,з імплантамі чи без? Де й у кого? Коли робили, яка була ціна, вас задовільнив результат чи ні, важко переносити наркоз?
    Я збираюсь. Хочеться і страшнувато.
    Заздалегідь, дякую всім за відповіді!
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Для чого? Вам 32 роки (якщо правда). Я собі гадаю (ба, навіть впевнений), що вони у Вас і так цілком гарні і привабливі.
     
  3. Inkilda

    Inkilda миється в бані

    Скажу так, бо знаю по собі, якщо хочеться, якщо вирішили, то робіть. Завжди знайдуться ті, хто буде вас відмовляти. Я сама церез це пройшла і не жалію. В Києві у доктора Слоссера робила підтяжку грудей с імплантами. Результатом задоволена. Спочатку треба піти на консультацію, а краще до кількох пластичних хірургів, щоб знайти саме "свого" спеціаліста.
     
  4. mizolda

    mizolda миється в бані

    Робила одна знайома збільшення, говорить не кожен купальник підходить, шви видно
     
  5. Inkilda

    Inkilda миється в бані

    Значить погано зробили. Мені зробили дуже акуратно. Місць розрізу майже не видно. А через кілька років зовсім нічого не буде видно. Та і також є процедури, щоб лазером убрати шви.
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Мля.... Хоча б одна фото показала..........
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Бородатий анек до теми

    Бабка на старості років вирішила застрелитися. А де точно серце знаходиться - не знає.
    Приходить вона до лікаря, він їй і відповідає: "Серце знаходиться на 2 пальці нижче соска".
    Повернулася додому, взяла пістолет, вистрілила ...
    Прибула швидка. Хтось із перехожих питає: "Що ж сталося?" - "Та бабка собі коліно прострелила!"
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. manur

    manur Well-Known Member

    А чо-м би й ні?
    А Ви, @Medsestra, хто - музчіна алі женсчіна? (ну, бо у Вас шапочка жовта, тому й запитую)))))))
     
  9. Inkilda

    Inkilda миється в бані

    на сайті хірурга Дмитра Слоссера є усі ціни. Він в Оберіг-Бьюті працює, також там можете подивитись
     
  10. Nastasiaaa

    Nastasiaaa Member

    Муж моей знакомой настаивал на подтяжке груди после родов, она не хотела, как итог было куча ссор а сейчас разводятся и она даже подает на алименты, так что если вам действительно это нужно то делайте и вам будет приятно на себя в зеркало смотреть да и мужу
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Дебіл завершений!!!
     
  12. Oleyedyna

    Oleyedyna New Member

    А не розглядаєте мезонитки? Збираюсь скоро спробувати....
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Чекаємо фото ДО. А потім - ПІСЛЯ.
     
  14. Mranda

    Mranda миється в бані

    Кожному своє, але я вже для себе вирішила, що буду робити операцію.
    Записалась в Оберіг до Слоссера на наступний тиждень
     
  15. Kvoron

    Kvoron миється в бані

    Це дуже боляче, тому навіть не знаю що вам сказати...
     
  16. Mranda

    Mranda миється в бані

    А я все ж зробила, те що хотіла і дуже рада цьому!
    Боляче тилькі перші дні після операціі.
    Скажу так, що мій хірург не робив комп'ютерне прогнозування, але я йому цілком довірилась і все вийшло так, як доктор і казав. Імпланти в мене євросилікон.
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    То єврейський? І чим він особливий?
     
  18. Mranda

    Mranda миється в бані

    а що це вас так цікавить пластична хірургія? навіть більне ніж дівчат. Цє фірма імплантів
     
  19. Mranda

    Mranda миється в бані

    Так, аналізи здала прямо у клініці, але думаю в другому місці було б дешевше. Операція проходить достатньо швидко, це не боляче. Перший тиждень їздила на перев'язку, потім уже сама робила.
     
  20. ververa

    ververa Member

    да зачем эта подтяжка, нужно принимать себя такой, какая вы есть )))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)