Де знайти ігри та програми для iOS безкоштовно?

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Olexandr Guschick, 6 гру 2012.

  1. Olexandr Guschick

    Olexandr Guschick New Member

    Хочу поділитися невеличкими секретами))

    Перед кожним новим власником нового iPhone чи iPad завжди постає болюче питання: де взяти ігри та програми для свого смартфона помимо офіційного магазину AppStore? Звичайно, першою думкою, яка прийде в голову буде Jailbreak. Але головною проблемою джейлбрейка, є те, що він виходить з великим запізненням, тож на велику кількість прошивок і версій модемів (простіше кажучи на велику кількість версій айфонів і айпедів) джейлбрейка немає і не більше всього що не буде. Тому чекати коли якийсь там хакер безкоштовно напише і випустить нову версію програми для взлому iOS немає сенсу. Я ж розповім про два абсолютно легальні способи отримання, завантаження та встановлення різноманітних ігор та програм для вашого iPhone та iPad. І не тільки безкоштовних, а й платних, топових ігор з AppStore. А головне - тепер Jailbreak зовсім не потрібен.

    Перший спосіб: промо коди. Принцип дії: прямо AppStore ви вводите знайдений чи виграний вами код та завантажуєте ту чи іншу гру безкоштовно, навіть якщо вона є платною.
    Зазвичай промо коди роздають розробники нових ігор та програм для ознайомлення з їхнім новим продуктом. Так просто цим шляходм промо коди дійстати майже не реально.
    Але є сайти, які роздають або розігрують ці промо коди. Наприклад два українські є сайти: http://proapple.com.ua/ та ukrainianiphone.com на яких часто проводяться конкурси та розіграші. Щодо російських, то їх теж можна з легкістю знайти. Або ж можна вигравати промо коди в групах Вконтакте, де їх вже більш ніж достатньо.


    Другий спосіб: використання загального аккаунту в AppStore (рос.: общий аккаунт).
    Працює наступним чином: ви за деяку плату (зазвичай це приблизно 50 грн) отримуєте доступ до аккаунту, де є велика кількість вже куплених ігор та програм для iOS. Оплатити доступ зазвичай потрібно через WebMoney. Потім ви з отриманим логіном та паролем заходите з свого мобільного пристрою до AppStore та вибираєте з списку вже куплений додаток і завантажуєте. При цьому оплата за доступ до загального аккаунту є одноразовою. Тому платити знову за кожен додаток зовсім непотрібно. Загальні аккаунти зазвичай постійно поповнюються новими іграми та програмами, звичайно, якщо головний власник цього аккаунту в цьому зацікавлкений. Думаю для цього такий аккаунт і створюється.
    Знайти такі загальні аккаунти можна в тому самому Вконтакті, через пошук.

    Що ж, це наче в і все, можливо я щось не ясно написав, тому можете нижче задавати питання по темі, я з радістю відповім.
    Дякую. за увагу.
     
а де твій аватар? :)