Де відсвяткувати 20тиріччя?

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 28 сер 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Хочу гарно відсвяткуати прекрасну дату!!! От тільки стомилася в пошуку ресторанчиків((( хочу щоб і гарно там було, щоб не було гучної музики(хочу погостити своїх батьків, хресних та інших близьких мені людей, яким вже двічі за 20, тому гучність їм ні до чого))) )
    також ціни помірні... не знаю як визначити загальне меню.. нууу, якщо обрати показником відбивну:D, то так щоб ціна за неї - 10-20 грн.
    Хтось може порадити щось подібне???
    Прошу, поможіть, я не дуже знаюсь на Львівських закладах, бо живу тут тульки декілька років...
     
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Де відсвяткувати 20тиріччя?

    Якщо в місці не розходиться, то пораджу ресторанчик "На озері" на Левандівці. В моєї подружки там було весілля, в мене випускний. Там є окремі кімнати, зали на різну кількість людей. Ціни були одні з найнижчих у Львові, кухня - дуже смачка і різноманітна. Музиканти їхні грають, не голосно. Думаю якраз на таку компанію.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Де відсвяткувати 20тиріччя?

    Такі гостини влаштовувала в Ностальгії - батьки в захваті завжди від неї - по-перше, самісінький центр міста, що вже приємно, по-друге відбивна власне там і коштує 17-25 грн (в залежності яку саме оберете), по-третє, скільки вже куштували - смачно готують. Брали там і гостру телятину, і в солодкому соусі, і просто відбивні..Не пам"ятаю, всі гості самі замовляли, але отримала позитивні відгуки від них. Д речі, ніби гарнір дорогуватий - то якраз м"ясні страви замовляли з салатами - і цікавіше і як не дивно - дешевше виходить. Алкоголь здається не дешево - горілка -60 грн, десь так і вино буде. Зайдіть просто попередньо до них і полистайте меню - має сподобатись, може по алкоголю є і інші позиції дешевші. Принаймні офіціанти адекватні - самі порадать якби що. Плюс замовляйте столик у залі меншому чи більшому в залежності від кількості гостей, щоб чужих вже не було біля Вас - і буде затишно. Літом там дуже прохолодно до речі, що тішить.

    Тут трохи опису і контакти - http://myrelax.com.ua/post/4/32


    Другий варіант - трохи готичніший, та багатолюдний, але в центрі - смачно і дешево - Золотий вепр, до речі, є ще на Дорошенка ще одна, так би мовити його філія. М"ясне там дійсно порядку 17 грн - навідміну є вже де потанцювати при бажанні:)

    В районі Кінопалацу - кафе Ювілейне - донедавна м"ясні страви порядку15 грн були. Ще того ж гатунку - ресторан Дружба на Чорновола (напроти 45 будинку).

    Донедавна дуже подобався Герольд - з власним фонтанчиком та двориком (Біля Арсену на Чорновола). Ціни були супер - а порції - неймовірні - тільки вони щоразу з цінами експерементують - і хочуть завдаток іноді за бронювання столику. Треба знову дивитися меню. Але дуже смачно було завжди.

    А ще такі ціни як Ви називаєте є у Винниках - їх Святослав і ще новий Василина здається - але з місцями у вихідні там нереально - треба планувати на будні, решта - весілля. Відповідно там масштабні заклади, дворики, тощо.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де відсвяткувати 20тиріччя?

    Дякую, буду підшуковувати що найкраще мені підходить!
     
  5. Marianka

    Marianka Member

    Відповідь: Де відсвяткувати 20тиріччя?

    Від себе можу порадити бар Каприз, що знаходиться на вул.Листопадового Чину, 3. Ціни помірні, готують дуже смачно, офіцанти досвідчені, ввечері жива музика в одному із залів, є зал для курців та не курців, контингент як правило або старші люди або молоді пари, тобто нема такого як інколи зайдеш в ресторан чи якийсь бар, а там 3 студентки першокурсниці взяли собі одне пиво на трьох для того щоб накуритися до схочу і так сидять з цим цілий вечір! Одним словом святкували там різні події дуже багато разів, завжди залишалися задоволеними..
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де відсвяткувати 20тиріччя?

    Дуже дякую за поради!!! Замовила столики в Герольді... правда там та жива музика буде... трохи сумніваюся , але зато там дійсно гарно!!! І є машини де поставити, на відміну від ресторанчиків в центрі і ціни не кусають...
    Походила по тих, що ви мені запропонували, заглянула в меню... все дійсно добре!
    Можу прокоментувати: Ностальгія найгарніший і водночас найдорожчий, але того вартує... чому не обрала? в центрі не дуже зручно, якщо ти на машині( ресторан біля Ратуші) а якщо на кількох...
    Ювілейне: недороге і гарно всередині, не сподобалось що великі столи одразу біля кухні - не дуже зручно
    Ресторан Діва на Дудаєва - дуже гарно, витончено, страви дуже цікаві, навіть екзотичні, але там зараз дорогу ремонтують - може й ненадовго, але ризикувати не хотілось...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Де відсвяткувати 20тиріччя?

    Вишиванка на Науковій.Кухня досить не погана.Все свіженьке.Ціни думаю помірні мають бути.Зал максимум на 35-40 чоловік
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де відсвяткувати 20тиріччя?

    Ще раз дякую! Відсвяткувала в Герольді. Дуже сподобалось!!! Все було дуже смачно і обслуговуючий персонал все гарно організував!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)