Де святкуємо Новий Рік?

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем Багіра, 6 гру 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ділимося планами, ідеями, цікавинками... а то я якщо чесно ще нічого цікаво не попридумовувала:blush:, а хтілося би...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Будем праздновать дома, в кругу семьи...:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    2008 рік зустрічали вдома,бо Мартин ще був маленький.Тепер маєм можливість залишити дітей вдома і кудись піти.Наразі варіантів святкування декілька,але остаточного рішення ми ще не прийняли.Ідеальним варіантом є зустріч Нового року десь у горах в дерев"янній хатинці і в гарному товаристві :rolleyes:.Але...:dntknw:.Є багато але :girl_in_dreams:.Так що питання святкування наразі відкрите :scratch_one-s_head:.
    Пи.Си.За словами мого чоловіка ,святкування Нового 2008 року у колі сім"ї -було найкращим , найприємнішим і найтеплішим у його житті :).
     
    Останнє редагування: 6 гру 2008
    • Подобається Подобається x 9
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    мені така ідея теж дуже подобається, особливо з каміном))) але де ту хатку шукати?? )))
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Вдома, як завжди :) Для мене то традиційно сімейне свято, тому і найприємніше.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Веда

    Веда Well-Known Member

    Тільки дома! Ввечері ми з чоловіком ідемо до матусі проводжити старий рік, а потім повертаємось додому зустрічати Новий рік, така у нас традиція. Тільки б чоловіка на роботу не викликали... Він у мене непитущій, можуть викликати, якщо хтось забуде, що йому вночі працювати та напьється. Нажаль, таке часто трапляється. Тому питущих не люблю!!!!
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Останніх пару років зустрічали Новий Рік в церкві. Було дуже весело. Всі свої, ніби сім"я. Різні вікторини, ігри, пісні - цілу ніч. :) Останній раз все було зроблено у стилі карпатського села - декорації і весь сценарій. Всім дуже сподобалося. Навіть тим, хто не зі Львова.:) Цього року планують побудувати сценарій і декорації у стилі "львівське ретро". І мене підключили щось придумати. А мені нічого в голову не лізе. :scratch_one-s_head:Може у форумчан є якісь ідеї? Тільки пам"ятайте, що громада християнська і буде то проводитися в церковному приміщенні, так що то має бути без глупства.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    вдома, то сімейне свято :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    вдома.
    я вже навіть підгледіла у Дани, як би то і стіл зробити і біля плити не настоятися;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Що, всі вдома? о_ОЧоловік, діти. І так пару людей і сидите цілу ніч самі?
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Я, если честно, не очень люблю встречи нового года в пьяной шумной компании.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Я теж. :) Тому зустрічаємо з прихожанами своєї церкви в церковному приміщенні. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А ще ніц не надумала...точно не вдома(ну не можу я, зразу засинаю за столом:))) ).певно у веселій та шумній компанії друзів.але оскільки є ще пропозиція вести корпоратив,то я ще перебуваю в роздумах...
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    а в мене, на жаль, нема ні найменших сантиментів стосовно зустрічі нр вдома з сімєю:sad:
    вже куди краще у великій молодій компанії, але...але сімя хоче дома:cry:
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Зануда

    Зануда така зануда

    Боюсь, що вдома. Карпати нам не світять. Швидше треба було думати. Друзі - всі такі як ми - діти малі та й батьки в нагрузку. Коротше жодних іллюзій на тему святкування Нового року.
    Пи.Си. У нас Різдво це родинне свято, а Новий рік до народження діток завжди святкували у великому і веселому товаристві.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    буду вдома!... :)
    спатиму...
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    В Едмонтоні є самодіяльний аматорський (український звичайно) тетр "Сузіря".
    Так от недавно, вони робили вечір який називався "Львівське ретро"
    Вeдучий і ведуча були вбрані в стилі а-ля "львівські 30ті" Він в костюмі з метеликом . Bона мала не голові , не знаю як це називається -така кругла шапка подібна на піґулку (таблетку) з короткою вуалькою.
    Театр виступав як кабаре , такої собі львівської кавярні - короткі комічні монологи гостів .
    Головні герої -пан Юзьо і пані Стефця. Все це перемішане відповідною музикою.
    Потім театр розіграв відривок вистави "За двома зайцями".
    Потім була вечеря. Коротка перерва. І танці.
    Музика на танцях була -50ті , 60ті , 70ті , 80ті. Українська і англійська.
     
    Останнє редагування: 7 гру 2008
    • Подобається Подобається x 8
  18. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member


    Маю такі самі наміри....щось не хочеться святкувати....
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Я тоже спать буду. Не дождусь 12!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    І чудово! А я не буду спати. ВЖЕ не буду спати, бо в мене буде 9 ранку.
    А зрештою, я і так ніколи не святкую новий рік. Для мене це, як в нас кажуть, just another day. Точніше, перший день січня...
     
    • Подобається Подобається x 8
а де твій аватар? :)