Де провести аналіз води?

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Yelik, 9 бер 2007.

  1. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    Цікавить де знаходиться лабораторія щоб зробила аналіз стічної води!?
     
  2. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: Де провести аналіз води?

    і шо ти в в ній хочеш найти??? :haha:)))
     
  3. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Де провести аналіз води?

    Хімічний аналіз води можна виконати на кафедрі аналітичної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка ;)
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Де провести аналіз води?

    Там скажуть скільки чого у воді - без питань. Але питання в іншому: який критерій оцінки? Яка вода є ліпчіша, а яка гірша?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    Відповідь: Де провести аналіз води?

    Це в головному корпусі, бо я в ЛНУ ім. Франка зовсім не орієнтуюсь:) ? І чи це офіційний аналіз чи прийдеться ходити шукати "когось" хто б зробив аналіз після довгих розмов і т.д.?
     
  6. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    Відповідь: Де провести аналіз води?

    Мене цікавить відносно стандарту(!) Бо вода дуже "брудна", цікаво чого в ній "забагато" (відповідно як її фільтрувати)?!
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Де провести аналіз води?

    Власне!
     
  8. Annjutka

    Annjutka New Member

    Ну і як, хтось робив?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я роблю... щомісяця.


    1. міська санстанція
    2. обласна санстанція
    3. відділ стандартизації (вул. заводська)
    4. гірночо-.... інститут (вул. Кульпарківська)
    5. Мавпусик, думаю може це зробити.


    Воду прирівнюють до певного ГОСТУ. Є ГОСТ вода водопровідна, ГОСТ вода артезіанська.
    Там є набір показників, які не повинні перевищувати стандартів ГОСТУ, тоді ця вода відповідатиме ГОСТУ.
    Якщо який-небудь показник перевищує допустиме значення, то ця вода не відповідає ГОСТУ, відповідно може бути непридатною.
     
  10. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Можу зробити....
    1) якщо потрібно з висновком і печатками то це в санстанціях плано (суми не памятаю)
    2) можу зробити і безкоштовно...просто результат скажу на словах (без формальностей оформлення)
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    тобто хіманаліз....

    а на скільки елементів ?
     
  12. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    так, хіманаліз....Миху, комунальною гігієною займаюся не я...тому не знаю, які елементи і показники там визначають...
    дівчата комунальники зроблять ті елементи,які потрібно
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    от мені тре буде зробити аналіз.... до кого звертатися?
     
  14. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    А в чому воду треба нести і скільки мл. треба для аналізу? В пластикових пляшках підійде, чи це якось може впливати на "якість" води і результат буде не точним?
     
  15. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Воду потрібно доставляти в скляному посуді..не менше 2 літрів...
     
  16. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    Я робив в санепідемстанції(бічна Личаківської, назви вулиці не пам`ятаю). Прийшов, кажу що хочу зробити аналіз води, а мене переконують щоб не робив ніби ОК о_О Що вони роблять кожен день і все контролюють. Одним словом, я таки зробив. Робив один аналіз з Й.Сліпого, так як там з крана взагалі "ржавчина" тече і з Сокільник(водонапірна башта). Вже не пам`ятаю, заплатив офіційно щось близько 250грн... Аналізи були майже ідентичні о_О мені здається, що ніякого аналізу вони і не робили... просто повписували довільні числа в листочок.
     
  17. Annjutka

    Annjutka New Member

    Mavpysuk, а куди до Вас можна підійти і кого спитати?
    Якщо чесно, я й не знаю на які саме елементи перевіряти. Хочу тільки сказати що в нас новобудова, вода жахлива - часом жовто-коричнева і шалений осад в чайнику після кип"ятіння - як молоко. Це при тому що користуюсь фільтром щоб потім кип"ятити. Купляти щоразу бутильовану воду не виходить. Як би я сама була, малої шкода...
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То означає, що у воді багато золотих запасів.
     
  19. Annjutka

    Annjutka New Member

    :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. SergiyZiko

    SergiyZiko New Member

    Якщо Вас цікавить аналіз води , прошу звертайтесь до нас. ТзОВ "ЗІКО" . Ми безкоштовно зробимо аналіз води на 4 основні показники. Твердість води (накип), загальне залізо, загальний солевміст і лужність.. пр. В.Чорновола 45 а, корпус №5 п. Жанна.
     
    Останнє редагування модератором: 28 жов 2015
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
а де твій аватар? :)