Де найкраще купити побутову техніку?

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Wild gucul, 23 лип 2008.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А ми всю техніку купуємо у Фокстроті , бо там сестра працює :))
    Ой, ні, брешу - не всю. Фотік в інтернет-магазині "Репка" називається і монітор у Фотомаг.Просто у Фокстроті тоді таких не було як нам захотілося.
     
  2. Palon

    Palon New Member

    Мені подобається інтернет магазин фотос
     
  3. Derbyes

    Derbyes New Member

    Користуюся http://rozetka.com.ua, вже кілька разів замовляв товари, ще жодного разу не підводила, все начебто працює справно і привозять в строк, може це тільки в мене так, а насправді - навколо суцільна провокація?
     
  4. Остап Рес

    Остап Рес New Member

    Минулого тижня купив духовку Whirlpool в інтернет магазині xmapa.com.ua , як на мене дуже низькі ціни на побутову техніку.
     
  5. StSergiy

    StSergiy New Member

    В неті попередньо оцінивши на Magazilla або інших порівнялках.
     
  6. Vladmaister

    Vladmaister Member

    Нормалні ціни на Південому.Заїзд зі сторони щирецької до початку базару і перші магазини з правої сторони.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Vladmaister, був я у вас, тіпічєскій фокстрот чи ельдорадо,, обмежений вибір, шо з Польщі контдабасом привезли, тим і торгуєте.
     
  8. Vladmaister

    Vladmaister Member

    Я перепрошую но я там не торгую.Я майстер по холодильникам і пралкам а не продавець!!!
     
  9. Доброго вечора, шановне панство. Я б порадив купляти техніку з Європи, зокрема Польща та Німеччина. Ціни там суттєво різняться, і відповідно якість вища. Я займаюсь перевозками побутової техніки саме з Європи. Можу привезти Вам будь-яку техніку, яку вам потрібноа за хорошою ціною. Прошу звертатись за номером 0935781042.
     
  10. Jethro

    Jethro Active Member

    Я купую в знайомого,за цінами Розетки... Тобто мінус пересилка!!!
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А от це вже не обов'язково....Зараз такий дивний час що дешевше там де ще не переоцінили, а в інеті переоцінюють автоматично, так що по магазинах пройтись тепер є сенс.

    А взагалі, з технікою мабуть має сенс почекати, ше сьогодні податок прийняли на імпорт, то вже повна срака буде...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Brady

    Brady миється в бані

    Ну курс как бы упал, а цены на технику особо никто не спешит снижать.
     
  13. Fon

    Fon whom how

    наскільки мені відомо, на техніку і електроніку магазини ставлять націнку 200-250%
    ті що інтернет-магазини, котрі не платять за аренду магазинів спочатку продавали дуже дешево.
    наскліьки я памятаю мікрохвильову духовку брали за 150 грн, а в ельдорадо вона коштувала 280 грн.
    зараз же (ост 2 роки) пішла тенденція в інтернет-магазинах ставити ціну ТРОШКИ нижчу ніж в магазинах. наскліьки мені відомо фокстрот має свій інтренет магазин, через котрий продаєе все те ж тільки трішки дешевше. так само мобі-манія. вони навіть самі рекомендують зробити заявку через інтернет-магазин і забрати у них в магазині телефон дешевше.

    особисто я зараз не раджу купувати будь-що імпортне. воні зарплати ті ж а ціни виросли в 2-2.4 рази. треба чекати 2-3 роки поки зарплата не вийде на рівень тих старих стосунків з долларом.

    хороших відгуків не можу дати про жоден з магазинів. сам купував в фокстроті і його інтернет-магазині. в 5 ок і дешевше-нет. осбливо підвів мене останній інтренет-магазин. стек ще був колись.
     
  14. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    @Derbyes Розетка вже трошки зажерлася) Як на мене то вже потрібно переходити на молодші інтернет магазини котрі задля хоч якоїсь конкуренціїї з гігантами по типу Розетка починають скидати ціни. А простому покупцю головне щоб дешевше, от тому я і почав після розетки купувати товари на сайті 220volt Навіть генератор в село звідти брав
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В зв'язку з зниженням купівельної спроможності, проблема відпала сама собою :)))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    Ну не те щоб я спамити хотів дуже але, але дійсно не розумію чим Розетка всім так подобається? Мені замовлення дууууже довго йшло, може саме через це такий негатив до неї,але після тієї прикрої ситуації я перестав користуватись їхніми послугами
     
  18. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    @Hyligan Нажаль з такою ситуацією в країні купівельна спроможність знизилась в більшості населення(
     
  19. Stefano

    Stefano Active Member

    Може підкажете де купити до понеділка недорогий, але надійний телевізор. Потрібно бабці в село - старий поламався і там зараз просто трагедія, самі розумієте.
     
  20. luca

    luca миється в бані

    Набільш простим способом поушку не користувались? Просто заглянути на олх. Ми на дачу собі вибирали нещадавно. Взяли непоганий Thomson 29DMV88KH на 29" (73 см). Біля 2 тис. грн. Є багато і "попростіше". Це вже кому що.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)