Де найкраще купити побутову техніку?

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Wild gucul, 23 лип 2008.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Скажіть, не дурдом?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. svetolana

    svetolana Member

    Раджу вибрати побутову техніку в місцевому магазині, а придбати через інтернет-магазин, щоб було дешевше.
    Але необхідно щоб у Львові було їх представництво у разі винекнення питань обміну чи браку.
     
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Ну і? Я во недавно купував роутер в інет маґазині і теж з продавцем спілкувався і по телефону і наживо. А ви тут скоріш реклямуєте якийсь маґазин, який вчора відкрили.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я ніколи не заморочуюсь в якому саме магазині купувати, де дешевше там і купую...Наразі правда тільки в Україні. Товар завжди приходив вчасно і якісний, претензій нема. Купляв і смартфон і планшет і фотоапарат і об'єктив....насіння, запчастини, відеокурси........Єдине з чим можуть наколоти, то з ціною доставки. Часом виходить 10-15 гривень, а часом біля 100, бо вони бачете викликають кур'єра який несе товар в транспортну компанію, а ше за післяоплату процент...коротше дурять на дрібничках..
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Останнім часом був трохи зациклений на інтернет-магазинах. Але от треба було плитку, духовку і витяжку, на Південному випадково знайшов суттєво дешевше, ніж на будь-яких "Дешевше", сорі за каламбур. Загалом зекономив десь під 1500 грн. Так що тепер буду більш ретельно шукати поза нетом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Таки так. У мене таке враження, що інтернет-магазини починають зловживати усталеним стереотипом, що в інтернет-магазині дешевше. Насправді, це вже давно не беззаперечний постулат. Інтернет-магазини часто є великими компаніями, з величезним штатом людей, не меншим, ніж офлайнові торгові мережі, складами, офісами і тд і тп. Тому ціни в онлайні і офлайні вже вирівнялися, а подекуди дійсно буває, що в магазині можна купити дешевше, ніж в інтернеті
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Очевидно що перевірити ніколи не завадить..Але наприклад коли я шукав собі смартфон то в магазині він коштував на 1.500 грн дорожче. Що взагалі страшно дивно, тому що наврят чи хтось може купити таку штуку спонтанно, не прочитавши в неті тони відгуків і обзорів....

    Правда коли продавець розуміє шо ти готовий купити і заплатиш готівкою 1000 скидає сходу....Повна ціна то виявляється для "безпроцентного" кредити :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. soviet

    soviet Well-Known Member

    Таке може бути, але там увесь товар "сірий" і у разі виникнення гарантійних питань ой мороки буде, тому-що потрібно буде везти тому ПП-шніку назад в його магазин, а він вже у свою чергу буде думати, якщо поломка серйозна, то назад до Поляндії, а якщо то десь у нас ремонтувати.
     
  9. prunc

    prunc New Member

    народ можети ще глянути http://mobimania.lviv.ua тут все дешевше від телефонів і плазм до прасок
     
  10. soviet

    soviet Well-Known Member

    ага, ну-ну, те що вони луплять в інтернет магазині гуртову ціну "Цифротеху", це так - факт, але по-перше не завжди усе є в наяності, і на рахунок побутобої техніки, різного роду аксесуарів то у них дорого.
     
  11. Njuta

    Njuta Member

    Доброго вечора. Може хтось підкаже де можна знайти таку [​IMG]
    електродуховку радянського виробництва ? Дуже потрібно. :girl_angel:
     
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    і дуже тєжко....
     
  13. randylv

    randylv Well-Known Member

    Велику побутову техніку (холодильник, пральку, котел газовий) купував у приватника. Аби не реклама - він постійно дає у "Вашому магазині" оголошення, знайдете кому треба. Можна домовитись подивитися, доставка безкоштовна. Ціни - відсотків на 10-15% менші ніж у салонах чи інтернет-магазинах. Товар зі Словаччини, Польщі, Чехії, новий. З гарантією не знаю як, але з моменту першої покупки пройшло вже років з 5-7, проблем не було.

    ---------- Додано в 22:59 ---------- Попередній допис був написаний в 22:50 ----------

    Тільки що пробив кілька позицій по прайсу цього магазину. Те що мене цікавить - на 100-250 грн тут дорожче ніж в інтернет-магазинах, з якими я стикався.
     
  14. Angela Davis

    Angela Davis Member

    А кто что скажет про сайт targowy.pl - там через них можно заказать все что угодно с Польши (allegro, ckapiec и другие)? Доставляют товар в Медыку, а оттуда можно заказать доставку или забрать, плюс ваты.
    Собираемся брать в Польше телевизор, пока в раздумьях...
     
  15. shulika

    shulika Member

    Недавно купив собі ноутбук ось такий:good:, кор ай 7,відео від geforse на 2 гб короче все, як я хотів) на розеткі якраз такого не було, прийшлося замовляти аж з одеси)думав будуть полюбому якісь проблеми, але нічго прийшов вчасно,як і обіцяли. Може кому стане в пригоді цей магаз, як альтернатива.
     
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я теж замовляла ноутбук через інтернет, але віділення є і у Львові. фірма "Дефіс" цінами приємно здивована, на самому тільки ноутбуці я зекономила приблизно 1700гр. в порівняні з магазинами побутової техніки.
     
  17. igorremont

    igorremont Member

    Нормалні ціни на техніку на південому

    Нормалні ціни на техніку на південому.А тепер конкретно,При заїзді з Щирецької ,перші магазини з правої сторони (там цілий ряд вони маленькі,але штук 5 в один ряд)По пралкам скажу краще брати або Самсунг або ЛЖ.
     
  18. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Народ зорієнтуйте скільки коштує ТВ Самсунг в Україні 32-40 діагональ і де брати(в батьків ТВ згорів)
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    практично всі самсунги у нас руского виробництва. Може інший бренд?

    galaxy SIII
     
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В нас польський Філіпс вже 10 років лямку тягне. Я б рекомендувала на цю марку звернути увагу.
     
а де твій аватар? :)