Де найкраще купити побутову техніку?

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Wild gucul, 23 лип 2008.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Була сьогодні на Шпитальній. Напевно в них якісь конкретні позиції мобільних коштують менше, бо та модель про яку я питала - дорого:sad:
     
  2. syavych

    syavych копач

    Може не туди потрапили? Шпитальна поняття розтяжне...
     
  3. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Останні кілька років для пошуку та покупок речей довгого користування використовую Інтернет. Майже виключно Інтернет.
    Проблем ніколи не було, тому що одразу при замовленні попереджаю, що оплачу кур"єрові тільки тоді, якщо будуть всі документи, в тому числі копія реєстрації СПД, вказаного в товарному чекові як продавець, та гарантійний талон уповноваженого сервісного центру, який обов"язково перевірю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Хто-небудь купував побутову техніку у "технофортеці" (львівський інтернет-магазин)? Я хотіла замовити у них кухонний комбайн - ціна виходить 177 у.о., в інших інтернет-магазинах десь 200 і вище, але на сайті тільки номери мобільних телефонів і аська. І ще хочуть 10%-ї передоплати на рахунок приватбанку, сума ніби не астрономічна, але все-одно не хочеться наколотися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Якщо маєте можливіть, купляйте за кордоном!
    Там при розтаможці якийсь відсоток має повернутись
    якщо треба я можу точні про то дізнатись...
     
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ага. Якість, переважно, краща, а от ціна не завжди

    :)) при розтаможці вже не віддають, а забирають гроші

    Ото ж бо й воно. Спершу дізнатись а потім радити. По-перше, повертаються деякі податки в деяких країнах. Але... Потрібно мати чек на якусь певну суму. По-друге гроші на кордоні ніхто переважно не вертає, а ставлять лише штампики на чеках. А при другому приїзді в країну їх можна повернути. Хоча є варіанти, що чеки можна вислати і вам пришлють їх на банківський рахунок
    але... є верхня сума на ввіз без оподаткування/розмитнення в Україну, тому чи не прийдеться пояснювати що то тобі за податки повертають, якщо при в'їзді в україну нічого не декларував ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. sebastian

    sebastian Member

    техніку тре брати або в інтернеті у перевірених магазинах, або за кордоном, як на мене. наші хамські у ціновому плані фокстротоельдоради мене не вражають. Розетка, чи Дешевше чи ще щось таке. на хотлайні (та інших) можна поглянути на ціни на певний товар в різних інет магазинах.
    Щодо закордону - не все так просто.
    Мобільні телефони - можуть бути проблеми з імеями (якщо не розмитнювати), коли їх почнуть трекати. Але вже дві штуки привіз, усе працює. коли почнуть трекати - розберуся, є способи.
    Відеокамери - з європи без проблем. зі штатів - стандарт інший, не ПАЛ, і частота 60 герц. Лампочки будуть блимати на відео, деколи. Можна не розмитнювати, везти як свою.
    Лептопи - без проблем, як свій.
    Побутова техніка - з Європи можна везти, якщо є маз на кордоні. Колись можна було за мішок прального порошку відмазатися, зара т ам такі перетрубації і так всі трясуться трясця їх мам, шо не знаю як домовитися.
    Аудіо техніка (ав ресивери, підсилювачі і тому подібне) - тільки не з США. бо через іншу частоту намучетеся, якшо воно взагалі адекватно запрацює.
    Конфіскат - деколи можна вийти на когось, хто має доступ до конфіскату - холодильники і тд, суттєво дешевше (альбо псевдоаукціони). Тут проблеми з гарантією звісно.

    ну і в останню чергу я би йшов до Фокстроту)

    верхня сума на ввіз без податків - 200 Ойро.
     
  8. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    А яке, власне, різниця між хамським Інтернет-магазином і хамським "реальним" магазином? Як на мене - жодної. А для порівняння цін дійсно є Інтернет. Єдине, що варто робити - запитати про гарантію. Якщо скажуть, що гарантія не уповноваженого центру, а дає продавець - можна сміливо відмовлятись, бо ніякого гарантійного обслуговування у випадку чого - не буде. Продавець зник або закрив СПД - і все! А уповноважений Центр Самсунга чи Соні - не закриється. В кінці кінців -будуть інші сервіс-центри, які зобов"язані ремонтувати. Тому питаємо, хто здійснює гарантію. Якщо кажуть "уповноважений центр" - звонимо в центр і питаємо - які документи мають бути від продавця. Центр каже - має бути, наприклад, оригінальний талон з голограмою виробника та індивідуальним номером. Все - вимагаєте у продавця! Не дає - до побачення! Інші продавці є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. sebastian

    sebastian Member

    Я писав "хамським у ціновому плані". Заходиш на хотлайн (або прайс або ім), тайпаєш панасонік плазма така то. знаходить парканадцять магазинів де то можна купити. бачиш ціну. відкинувши парочку бездарних інетшопів, маєш -30% від вартості у фокстроті чи ельдорадо. а то й більше. різниця у тому, що вони за оренду в центрі не платять, за вишкілений персонал ітд. І ще різниця: З'явився у світі, наприклад, новий телефон чи телевізор, (мовчу про АВ ресивери). У наших інет магазинах він з'явиться через 3-6 місяців. А ельдотроті він взагалі може не з'явитися, там лише деякі виняткові сучасні моделі є.
     
  10. operator

    operator New Member

    я згідний у і-нет магазинах купувати техніку зручніше і часу менше потрібно, ну звичайно якщо ти знаєш що хочеш
    :good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Нині поглянув вживу на телевізори, що є в продажу...
    Є правда моделі варті уваги, але ціна покрутіше інтернет магазинів - мінімум на 1000 грн. А то і на 1000 баксів :)))

    Придивився до телевізора Електрон. Матриця така сама крута як в Шарпа (Шарп певно і не здогадується, що такі моделі ще робить :haha: ). Зерно видно неозброєним оком з відстані, на якій зображення вже не видко. :mocking:

    Монітори не далеко втекли. Матриці - супер (для минулого століття).:sorry:

    Ноутбуки? ... То вже як кому пасує...:pardon:

    Зрештою - все як завжди... Хтось це купить.:scratch_one-s_head:

     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    так, але якщо той інтернет-магазин в Києві і хоче передоплату, а телевізхор вишле автолюксом.... то лучче не звязуватись з тим.
    Приїде телевізор допустимо з механічною тріщиною, або ше там шось і почнесі: хто винен? Доставка киватиме на продавця, продавець на доставку, а ваші гроші у Києві вже і роби шо хош....

    а серед телевізорів і цін... оптимально брати у Метро. То суттєво дешевше, ніж там у Фоксах всяких, хоча трохи дорожче, ніє в інтернет-магазинах, зате хоч бачиш ЩО береш.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    А є купа місцевих хфірм. На холєру вам ті київські?

    ---------- Додано в 19:35 ---------- Попередній допис був написаний в 19:34 ----------

    А... що правда, то не гріх...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Forest

    Forest Moderator

    з досвіду співпраці з інтернет-магазинами, мушу сказати, що 100 відсотків львівських магазинів беруть товар у Києві а Київ, у свою чергу, везе з Росії. Часи, коли техніку везли з Європи, минули. Отже я намагаюся завжди купувати в Києві через гарантовану наявність та навпаки, більшу безпеку доставки. При отриманні товару Автолюксом ви платите за доставку і у випадку пошкодження можете відіслати назад (при надсиланні перевізником завжди оформляється страховка, при пошкодженні вона покриває вартість товару і інтернет-магазинам це не є збитковою справою, вони міняють товар без проблем). Натомість купуючи у Львові ви просто платите посереднику за послуги доставки від перевізника до вашого дому чи офіса. Ризики залишаються такми ж + більша ціна та ймовірність пошкодження товару посередником. Якщо думаєте, що львівські інтернет-магазини мають свій транспорт, то помиляєтесь, це той самий Автолюкс тільки без контролю клієнта.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. lajlubeclobo

    lajlubeclobo badatech.com.ua

    купую техніку вже більше 2-х років в інтернет-магазинах.
    але перед тим як купувати уважно вивчаю продавця і вимагаю гарантій,
    наприклад, доставка з поверненням на новій пошті( наложенный платеж).
    шикарна штука - отримав товар, перевірив, все ок - купуєш. ні - відправляєш назад.
    зараз майже все купую на дешевше. логістика в них трохи тупувата, а от ціни радують.
    тим паче там брат працює)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. diskosuperstar

    diskosuperstar New Member

    привіт. Пропоную заглянути в інтернет магазин гуугля.com.ua. Там найдешевші ціни!!!
     
    Останнє редагування модератором: 27 бер 2012
    • Подобається Подобається x 1
  17. Forte

    Forte Member

    Я хочу придбати собі ще плазму... Кажуть у Фокстроті є якісь знижки.
     
  18. Forest

    Forest Moderator

    Щось для цього бракує? Може впевненості?
     
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Хіба зле "підтримати свого..."? Завтра він з виручкою прийде і щось у нас купить...
    ЗІ: свій до свого по своє! :)
     
  20. Garis

    Garis Well-Known Member

    Не хочу робити комусь рекламу, але мені дійсно чомусь завжди везе якусь хорошу річ у фокстроті купити
     
а де твій аватар? :)