Де найкраще купити побутову техніку?

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Wild gucul, 23 лип 2008.

  1. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    У мене вдома майже вся побутова техніка з Шоку. Холодильник, мікрохвильовка, посудомийка, пральна машина... йой все не згадаєш. :) Закуповуємось там, бо чоловік там працює, можна сказати. Точніше надає їм програмне забезпечення. Ніяких проблем з технікою не було, ТТТ
     
  2. syavych

    syavych копач

    Чому б ні? Якщо магазин перевірений, оплату беруть після отримання товару, заповнений гарантійний талон - то має бути ок.
    Стосовно
    Це, я так розумію, київський магазин (звідси і нижча ціна). Але тоді треба враховувати, що:
    а) Пересилати той телевізор будуть через кур'єрські служби, які не завжди звертають увагу на то, що перевозять, а LCD досить таки хрупка річ. Та й доставка коштуватиме немало.
    б) Необхідна буде передплата, що вже зменшує надійність магазину.

    Тому я б таки радив брати у ЛЬвові - можна принаймні пощупати і відмовитись/поміняти на місці.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    якщо курєр в того магазину постійний, то вважають. Та і LCD запаковані переважно не зле.

    Переважно вартість доставки озвучується в момент замовлення. В середньому складає 40 грн + 1% від суми яку вони доставлять назад (ніби ваша оплата за товар , передається в конверті, без здачі) якщо не платили карткою

    Щось у тому є, але часто львівські ціни дорожчі на пару соток. Та і деякі інтернет-магазини мають своїх представників по містах що не мають складу а лише приймають/віддають товар
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    львівські інтернет-магазини

    www.deshevshe.lviv.ua
    www.ekonomte.ua
    www.top-trade.lviv.ua

    ціни на багато нижчі ніж в офлайнових магазинах
    і майже не відрізняються від київських

    наразі досвід покупок маю лише у першому
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. syavych

    syavych копач

    • Подобається Подобається x 3
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  7. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Я два рази в них купував побутову техніку. Перед тим промоніторивши сотню інтернет-магазинів. Ціни були найкращими, не знаю як тепер, останній раз купував у Травні 2009 року.
     
  8. syavych

    syavych копач

    та ну :)
    Беремо для прикладу якусь соньку: SONY KLV-32S550A і порівнюємо 5ок з запропонованими Вами магазинами:
    5ок: 4494грн
    дешевше: 4615грн
    топ-трейд: 4592грн
    економте: 4436грн

    Про оффлайн промовчу, там від 4800 і вище :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. soviet

    soviet Well-Known Member

    http://a1market.com.ua/

    купував в них літом фотоапарат, на момент, коли моніторив всі інет магазини ціна в них була значно дешевша ніж на тому самому www.deshevshe.lviv.ua, + в них офіс теж в центрі та й приємні менеджери і не було ніякої передоплати:good:
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    може ситуація змінилася, але коли шукав собі автомагнітолу, то там були ціни найдорожчі, можливо ще від типів товару залежить
     
  11. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    www.ekonomte.ua
    ось тут потрібний мені телевізор найдешевший - порівняно з іншими магазинами ціна нижча приблизно на 1000 грн
     
  12. Sten

    Sten New Member

    По-моєму, при потребі придбання побутової техніки, спочатку потрібно оцінити пропозиції магазинів, а потім все-таки зайти на Південний. Асортимент там можливо і невеликий, але холодильно-морозильно-кухонно-пральну техніку вибрати можна хорошу. Кілька років тому шукав пральну машину, перечитав всі прайси, обходив всі магазини, вже готовий був купити якусь просту модель в супермаркеті і тут для очистки совісті зайшов на базар, спочатку не повірив своїм очам - остання модель Бош коштувала так само як стара паршивенька в супермаркеті . Звичайно що купив, судячи по написах, возили їх з Польщі, працює не один рік і я повністю задоволений :)
    Недавно брат шукав холодильник і знайшов там же, теж ціною задоволений.
    ...а ви кажете - супермаркети, супермаркети... це останнє місце у Львові де я шукаю побутову техніку :)))
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ага, погоджуюсь. В супермаркетах добре вибирати техніку, бо можна порозглядати, помацати, порівняти на місці розміри, характеристики, спитати конкультанта що цікавить тощо. А потім вже ходити шукати де дешевше..
    В Польщі так само - в супермаркеті електроніки і побут. техніки ціни вищі, ніж в тематичних магазинчиках меншого масштабу. Хіба щось по акціях купляти, але тоді вже про якість треба подумати.
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Це не те щоб побутова техніка. Але може хтось знає де гарні ціни на мобілки у Львові? В інтернет-магазинах щось вибір у нас куценький..
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    На Шпитальній ціни нічо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Останні два роки усю техніку купую в інтернет-магазинах, при чому останні вибираю ситуативно, немає якоїсь прив`язки до конкретного. Навіть з врахуванням оплати за доставку економія досить істотна, наприклад на кухонному комбайні близько 20% вартості.
     
  17. Sten

    Sten New Member

    До речі, можу засвітити один магазинчик, продають там дрібну побутову техніку з Німеччини, хімію, посуд і т.п. , вибір мікрохвильовок великий, ціни точно нижче "супермаркетних" . Розміщений на Кривоноса, був там раз, но того що шукав не знайшов :)
    Фота з Гугля -
    http://s003.radikal.ru/i203/1003/11/222a70217d5e.jpg
     
  18. Khotybor

    Khotybor Well-Known Member

    Хто шо чув про Ашан? купа галасу. а чи виправдано?
    Кажуть зарплати там хороші і все по-чесному, без премій
     
  19. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ну,на рахунок побутової техніки (холодильники,пральки, і т.д. я згідна)А телевізор,...його ж треба подивитись,перевірити,щоб пікселі не були вибиті і т.д.А потім волокіта з поверненням.............
    Я холодильник придбала,через інтернет магазин,а от телевізор не ризикувала б.
     
  20. Sten

    Sten New Member

    повністю згідний - в нас не "гнила" Америка, специфіка торгівлі в нас своя і випадків коли присилають брак в нас незрівнянно більше. Електроніку потрібно перевіряти при покупці, а то коли прийде товар з механічними пошкодженнями, назад здати шансів практично не буде. Репутація і добре імя в цій країні високо не ціняться :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)