Де найкраще купити побутову техніку?

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Wild gucul, 23 лип 2008.

  1. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    КУпила пралку в техносвіті, спочатку подзвонили - не було, але за кілька днів передзвонили, сказали, що привезли.
    Заїхали до них, віддали гроші, забрали пралку. Приємні хлопці.
    Правда доставка коштує 30 грн, але нам все одно, бо і так зручніше самим заїхати, щоб ні під когоне підлаштовуватися.
    Вийшло на 250 грн дешевше, ніж в супермаркетах.
     
  2. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    обійшов я багато магазинів. врешті-решт надибав на інтернет-магазин фірми Фоксмарт. ціни там дешевші аніж у решти конкурентів. дешевші ніж у фокстроті і самому фоксмарті. плюс нам ще й знижку дали 12%. бо ми замовляли товару на велику суму. то ж ми залишилися дуже-дуже задоволеними. техніка у них є або на складі у львові або у тернополі. то ж з доставкою проблем нема. максимум 2 дні і холодильник чи пралка у вас у квартирі. доставка всього 25 грн теж приємно здивувала. не хочу аби це розцінювалося як реклама, але решту техніки я буду брати саме там)
     
  3. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    Загалом те, що дивилась я, у фоксмарті ціни трошки дешевші, ніж у фізичному магазині, але набагато дорожчі ніж в інтернет-магазинах.
     
  4. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    М купляли відео-камеру в Домотехніці.Нормально.І ціна на той момент була найкраща.Правда менш ніж через тиждень ціни стрімко поповзли вверх.Це було майже 2 роки назад.Минулого року брали у фоксмарті на липинського холодильник-теж було найдешевше ніж по всюди.А як на мене краще мати знайомого через якого краще брати техніку з відти звідки вже розвозять по магазинах(на складі)))))))
     
  5. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    питання невігласа: (просто ніколи некористувався послугами інтернет-магазинів) - їм можна довіряти і якщо щось поламається де гарантія безкоштовного ремонту? а можна детальніше про техносвіт? це єдиний магазин який я невідвідав, а скористався порадою знайомих, що туди не варто іти.
     
  6. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    Вони вам дають таку саму гарантію, як і в звичайних магазинах. Гарнатію ж не магазин дає, а виробник. Тому й обслуговуватися ви будете в пунктах сервісу виробника. У мен в батьків вся техніка куплена в інет-магазинах, правда Київських. ть-тьху, алєс гут. У нас теж (здебільшого теж в київських), з львівських - холодильник в інтренет-магазині Шок і пралка в Техносвіті. Але уся техніка ще стоїть і чекає закінчення ремонту.
    Техносвіт то і інтернет-магазин і гуртівня. Хтось тут вже давав адресу. Так само, як і той магазин, телефон якого давала Лоял, але там не було Зануссі.

    А, колись купляли в інет-магазині комплекса диск зі словником і моб. телефон, усьо ок, правда комплекс переонтувався на щось інше.
     
  7. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    А може хтось знає, де краще купити витяжку? І яку?
     
  8. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    витяжку найкраще брати на турбіну. вона потужніша і ефективніша. я собі взяв Кайзер. у принципі я порівняв ціни між фоксмартом і техносвітом. в останньому на кілька гривень дешевше. тому вибір за вами. а якщо хочеться подивитися на дизайн, зовнішній вигляд самих витяжлк то на сайті фоксмарту цього добра навалом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Де у Львові купити телевізор?

    Вийшов з ладу телевізор,відновленню не підлягає,згорів кінескоп.Хто знає,де у Львові продають хороші телевізори по нормальних цінах-я маю на увазі не з шаленими накрутками.Мені потрібно вже хороший LCD 32.
    Розбиваюсь між SONY KDL-32W5500 і LCD телевізори Philips 32PFL7404
    Хто що порадить? І порекомендує?
     
  10. syavych

    syavych копач

    По характеристиках практично ідентичні, філіпи роблять хороші LCD, а соньки стабільно якісна техніка. Тому дивіться радше на відгуки про саме ці моделі і власний смак. Про соньку, для прикладу, пишуть про деякі проблеми з відтворенням різних відео-форматів з флешки
     
  11. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    А де можна купити найдешевше телевізор? Ми вже й модель собі вибрали: Sony KDL-40S5500, відгуки наразі лише позитивні
    Сміте, якщо знайдете, де - напишіть, будь ласка
    Хоча ніби найдешевше виходить з Польщі привезти, але візи нема...
     
  12. syavych

    syavych копач

    ві Львові ніби найдешевші LCD в мобіманії, але KDL-40S5500 немає там. KDL-32W5500 коштує там 6674.85 грн (тиць)
    Деколи є непогані акції в Шок'у...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    В мене теж існує така проблема.Я знайшов сайт http://www.technocity.lviv.ua/index.php?ukey=auxpage_about
    Там видивився те що мені потрібно.Подзвонив,відповів приємний молодий чоловік,розказав,що до чого,сказав що доставлять на місце.Я спитав як з оплатою,він сказав,що я поставлю гроші на його картковий рахунок і тоді мені пришлють телевізор.Я не має нічого проти,але переживаю,як не пошитися в дурні,а якщо це просто сайт,який працює як приманка і я вишлю гроші і ніколи не побачу своєї покупки,адже на сайті навіть немає адреси магазину.Як я зможу захистити свої права споживача?
    Можливо хтось чув про цей магазин і мав з ним діло?
     
    Останнє редагування: 9 лют 2010
  14. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Тільки SONY :good:

    ---------- Додано в 01:38 ---------- Попередній допис був написаний в 01:37 ----------

    Інтернет-магазин. Плюс гарантія. :)

    ---------- Додано в 01:42 ---------- Попередній допис був написаний в 01:38 ----------

    Я б не вівся - дайте десь завдаток - максимум. При забиранні перевірте справність (матриці особливо). Краще переплатити 100 грн, Чим 6000 викинути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. syavych

    syavych копач

    Дивний якийсь магазин. Як правило, якщо доставка в межах міста, то розплачуєшся на місці з кур'єром. Передплата можлива хіба у випадку іншого реґіону. Схоже на лохотрон якийсь...
    Тим паче на сайті саме такий варіант оплати (кур'єрові) і пропонується (тиць)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Що це таке і я к перевіряється?

    Він мені казав,що якщо він відправить в Ужгород то я зможу платити при полученні,я правда не знаю, як я зможу перевірити на кур"єрській почті чи працює телевізор чи ні.
     
  17. syavych

    syavych копач

    А, звиняйте, не знав що то не Львів :)
    Та в принципі можна і на кур'єрській службі хоча б елементарне працює/не працює перевірити - розетка конче мусить бути...
     
  18. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    я б так не ризикувала..Краще вже тоді купляти в перевіреному магазині
     
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Включаєте телік входите в режим меню (але не підключайте антени, щоб не було вхідного сигналу) Дивитеся, чи немає білих, зелених, синіх чи червоних цяток на чорному фоні. Якщо нема - поки добре.
    Якщо є в меню режим синій колір - поставте (при відсутності сигналу - увімкнути синій колір. В моїй сонці немає...) диветеся, чи немає чорних цяток на цьому фоні.
    Так перевіряєте робочі піксели.
    Можна ще по каналах з сигналом пройтися - глянути, чи немає яких полос, інших дефектів.
     
  20. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    ось ТУТ є за 6232
    Питала знайомих у Львові - можна купити за 900 у.о.
    І інтернет-магазинах досить дешевше, але чи надійно? Ось ТУТ хтось щось купляв?
     
а де твій аватар? :)