Де можна спробувати гарного Львівського пива?

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Pand@, 26 сер 2008.

  1. nastinka

    nastinka відсутня

    Ляльки вже ж нема...чи ви не про ту Льльку?

    мені подобається Живу у "Під Клепсидрою"
     
  2. Євген М.

    Євген М. New Member

    Лагуш - Новороздільське пиво. В нас в Рудному минулого року воно продавалось, здається, по 2,5 грн. за 0.5. Тобто не все йшло на експорт і зовсім не дорого. Пиво дійсно супер! Цього року ще в продажі його не бачив. :sad:
     
  3. Tail

    Tail Member

    а де у Львові ця пивоварня знаходиться? там наче і екскурсії проводять?
     
  4. Xlopak

    Xlopak Member

    Не живе воно, а з діжок металевих, як по барах на розлив продають :cry:

    Як вже було зауважено таки Роберта, а не Роджера :haha:

    Але там одне кукрудзяно-хімічне пиво (тм чернігівське)

    Музей пивоваріння знаходиться на вул. Клепарівській, 18, біля "Хмільного дому"


    Порекомендувати можу наступні пивні заклади: Музей пивоваріння (включаючи Хмільний Дім), Кумпель, Корзо, Гасова Лямпа
     
  5. nastinka

    nastinka відсутня

    а як на рахунок пабу "корзо"?
    або ж "пивний сад"?
     
  6. Tail

    Tail Member

    доречі: у Львові десь є непастеризоване пиво? чи вже як і всюди хімія + пастеризація?
    хоча, у нас до 300 річчя битви почали випускати непастеризоване. не супер, але хоч щось
     
  7. night

    night Well-Known Member

    Львівське пиво настільки зіпсувалось останнім часом. Пити його взагалі не можу. Купуєш пиво а спиртом воно так віддає що на запах що на смак. Шкода:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    дивно. а в Лямпі хіба є шось крім ППБ та Хольстену? бо ні одне, ні інше пити я б не радила, особливо там...
     
  9. Батяр

    Батяр New Member

    Живе пиво вмерло вже давно

    Живе пиво вмерло вже давно. Термін зберігання такого пива не більше 7діб.
     
  10. Xlopak

    Xlopak Member

    Живе у 2л пляшках там завжди попадалось нормальне, на відміну від "Жида" :)
     
  11. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Ну недавно бачив на вул. Куліша якийсь бар чи магазин, де було написано, що у продажі живе розливне Миклунецьке пиво і також вказано про обмежений термін зберігання .... не пам"ятаю скільки діб і ще бачив десь у центрі таку ж вивіску
    Не знаю на скільки, то відповідає дійсності, але ....
     
  12. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    не хочеться Вас засмучувати, але живе в них з тієї ж бочки, що й все решта, просто вони наливають його в скляні пляшки з прикольним корком і називають живе... але як Вам смакує - то на здоровля! ;)
     
  13. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Якби ж о спиртом... Львівський дріждьовий завод рулить... сморід від Львівського пива, такий самий як від дріждь заводу... Певно який договір заключили...

    Практично не п*ю пива останнім часом... А осінню і поготів про нього забуду... а то як повалять просрочки, які літом не продались на прилавок...
     
  14. Tail

    Tail Member

    мдя, як важко жить на білом світі :sad:
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А мені сподобалося Микулинецьке пиво. Пише - живе пиво, але при тому 60 діб зберігання. Але все одно смачне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. night

    night Well-Known Member

    Поділіться секретом де ви його найшли у Львові?;) Я от раз попробувала у барі "Фест" так думала що не доживу до наступного дня. А в Тернополі (де його і попробувала перший раз) мені дуже сподобалось
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Арсен, що на Зеленій........
    пиво дуже файне...

    просто таке відчуття, що всі пива роблять за однією технологією, що Львівське, що Чернігівське, шо Оболонь... а от Микулинецьке - інша річ... мягеньке і приємне.
     
  18. Tail

    Tail Member

    доречі Микулинецьке знаходив і в наших магазинах, привозили у скляних пляшках по 0,5. на етикетці писали шо непастеризоване і строк зберігання писали діб так зо тридцять - от воно мені справді сподобалось. пізніше пробував аналогічне, але в пластикових пляшках - взагалі не можна пити
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. von Philip de Conopel

    von Philip de Conopel Well-Known Member

    Хлопці! ще років не далі як 5 тому Микулинецьке було як найкращий сувенір з Тернопільщини. Коли були там по роботі набирали повні багажники на всі гроші. І до речі значно дешевше було. На місці в Микулинцях достойні довіри мужики оповідали, як воно безнадійних дістрофіків богатирями робило. Так що львів"янам пощастило, що налагодили доставку до нас. На розлив "по простому" продається в підземному переході на початку Личаківської у Вовіка. Рекомендую! Сам тащусь
     
  20. katalonia

    katalonia New Member

    Живе ще кілька місяців тому можна було спробувати в Пустомитах - там така маленька кнайпочка, де варять і продають пиво! не знаю, чи є вона зараз, але колсиь зі львова народ їздив на пиво в Пустомити!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)