Де можна спробувати гарного Львівського пива?

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Pand@, 26 сер 2008.

  1. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Підскажіть будь ласка де можна скуштувати гарного справнього Львівського пива.До нас приїхав друг з Кривого Рогу і я не знаю де його на нього завести.Сама я не е великий любитель пива.Бажано в центрі нашого міста.Терміново.Допоможіть
     
  2. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Де можна спробувати гарного Львівського пива?

    На площі Галицькій стоїть старий трамвайчик і столики на вулиці. Дуже смачне там пиво! Спочатку мені всі вихваляли, а згодом і сама переконалась, коли скуштувала. А ще можете зводити їх на дегустацію пива на пивоварню, там здається є музей пива чи що і проводиться дегустація свіжого пива.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Де можна спробувати гарного Львівського пива?

    то на наш львіський завод біля краківського?

    Додано через 1 хвилину
    Ми там ще самі не були обов"язково сходимо.Дякую
     
  4. MEFIS100

    MEFIS100 Well-Known Member

    Відповідь: Де можна спробувати гарного Львівського пива?

    Порада слушна...заклад про який Вам розказали називається "Пивний дім Роджера Домса"...мої друзі з Києва були приємно вражені...особливо одна дівчинка, яка казала що в такі заклади треба заборонити вхід жінкам і вона б тоді свого чоловіка з чистою совістю відпускала кожну пятницю "випустити пар"...а ще ми на компанію з 5 осіб заказали велику тацю м’яса, та таку велику що м не здужали...а от стосовно "скуштувати" львівського пива, не тішить мене львівське останнім часом...
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    Біля Ратуші продають гаряче пиво,ото смакота справжня:)
     
  6. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    львівське пиво останнім часом в деяких випадках може бути власне гарним, а от смачним воно вже давно не є. думка суб"єктивна, можете з нею не рахуватися, але вона є :)
    розумію, що вже пізно щось радити - бо терміново було три дні тому, але я б відвела друзів в Кумпель. там пиво принаймні завжди свіже, непастеризоване, якісне і смачне. хоча людям, які звикли пити сучасне пиво, що наливають у пляшки, воно видається дивним - власне через відсутність в ньому великої кількості хімї мабуть..
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. smbds

    smbds Well-Known Member

    Можливо, львів'яни це спростовуватимуть, але мені це вдавалося:
    1. У пабі "Корзо" на Рогатинців.
    2. У новій кнайпі "Пивний дім Роджера Домса" біля пивзаводу на Клепарівській.
    3. Влітку - у кнайпі просто неба біля ратуші.
    4. У кнайпі "Під синьою фляшкою"
    5. У св.п. "Ляльці".
    Можливо, у п.3 та 4. важить аура :)

    Принагідно - попити смачного Львівського пива, як альтернатива, можна в Києві - О'Брайєнс (для тих, хто не рахує гроші), у "Сундуці" на Михайлівській (мабуть що і в іншому - біля Володимирського собору), в Кнайп-клюбі "Купідон" на розі Пушкінської та Прорізної. Львів'яне, заходьте до Києва на Львівське пиво ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    перепрошую,але Домса звати Роберт.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    Можу запропонувати "Кумпель", досить стильний та унікальний заклад. Унікальний тим, що пропонуєть пиво власного виробництва! Пиво досить файне, є три види світле, бурштинове та темне. Пиво вариться просто в закладі, є там навіть екскурсіі, як на них трапити не знаю.
    Пиво від 10грн 0,25л 12грн 0,33л 15грн 0,5л
    Крім пива дуже смачна кухня.
    Ціни там не самі низькі, але все одно місце треба замлвляти за 1 день.
    Враження в мене самі позитивні.
     
  10. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    перепрошую, але звали :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. MEFIS100

    MEFIS100 Well-Known Member

    Довго сміясвя :crazy::good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Pavlin

    Pavlin Active Member

    Зараз все пиво настільки спортилось, що противно пити. Колись було смачне пиво на площі Митній, розливне, називалось Лагуш. Мммм....
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Лагуш, якщо не помиляюся, то якесь закарпатське пиво, і пила його на якийсь чи то день міста, чи то Великдень, ну, такі вихідні, коли нарід масово тиняєцця вулицями і всюди якісь виставки-фестивалі, і було то біля Музею ідей, що в кінці Валової. на смак справді незле :)
     
  14. ewaa

    ewaa Member

    А взагалі куди піти з друзями з Німеччини на пиво,я так і не зрозуміла?
    Народ допоможіть!!! Де в нас смачне,різне пиво, але щоб й обслуговування було на рівні...А не те, що після замовлення чекати годину...
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Кумпель, Хмільний дім Роберта Домса.
     
  16. ewaa

    ewaa Member

    У Роберта Домса обслуговування - жахливе...
    Ще є якісь варіанти???
     
  17. syavych

    syavych копач

    Нормальне обслуговування, імхо. Я туди пиво пити ходжу, а не на прийом до королеви.
     
  18. ewaa

    ewaa Member

    Ну може вам повезло...нас дуже довго обслуговували.
     
  19. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    крім Кумпеля можу ще порадити піти в Архів, що на Фурманській. досить непоганий інтер"єр, заморське та вкраїнське пиво, різні закуски, та що ще може бути тре :pardon: але готують в Кумпелі однозначно файніше, та й пиво там живе :good:
     
  20. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Його тепер у нас не продають....імпортують за кордон....Хороше пиво.....ще й коли з власниками добрі знайомі...то в гостях все пригощають:)
     
а де твій аватар? :)