Де купити?...

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем FeRmatta, 22 гру 2007.

  1. syavych

    syavych копач

    У Львові море усіляких супермаркетів (від Барвінків, Вопаків, Сільпів, Арсенів, Фуршетів, Рукавичок, до Метро і Ашану). Вибирайте ближчий до себе і йдіть... на базар :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. AveaL

    AveaL Member

    Дякую :) Ну я в принципі так і збирався — вибрати найближчий. Просто у нас теж багатенно супермаркетів, але хороших — одиниці :)
     
  3. syavych

    syavych копач

    А шо бувають хороші супермаркети? Почитайте гілку про львівську маркети на нашому форумі ;)
     
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Де купити алкоголь дешевше? Потрібно абсент. Супермаркетівські ціни знаю. Є якась альтернатива?
     
  5. syavych

    syavych копач

    Є усілякі алко маркети, типу Файна Пляшка (на Коперніка), Світ Напоїв (в центрі, на пр.Свободи). Там може бути, але навряд чи дешевше аніж в с/м.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    На проспекті Чорновола біля Арсену є Інтерсіті...вхід з другої сторони "Напої з всього світу"...ціни нижчі ніж у супермаркетах...
    Вийшло так, що ми були в арсені десь о 9.30 і купили шампанське, але на касі не продали - бо алкоголь тільки з 10 год...в цьому маркеті обмежень нема...він працює з 9 і з 9 продають...і склалося все на краще...ціна менша і шампанське саме таке, як я шукала...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Vidok

    Vidok Active Member

    На мій погляд кращий з супермаркетів це Метро.
     
  8. Ravashol

    Ravashol New Member

    Де у Львові можна придбати українські вишивані сорочки, і скільки вони коштують? Знайомі з Німеччини хочуть заїхати, і купити в якості сувеніра...
     
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    вернісаж підійде?
     
  10. Ravashol

    Ravashol New Member

    - теоретично так. А це де, і почому там вони?
     
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Почему Вы саморучно не можете изготовить вышиванки для немецких гостей?
    Вы не украинка?
     
  12. Ravashol

    Ravashol New Member

    - ну, не хочу. Да и мало ли, почему) Вообще, как-то странно, задал вроде совершенно простой/нейтральный/адекватный вопрос, Вы отвечаете на него вопросом, подкреплённым каким-то косвенным обвинением. Вам было бы приятно подобное поведение по отношению к Вам? ))
    Кстати, неясно, почему Вы обратились ко мне в женском роде)
    А, всё, вижу, у Вас же под ником указано, что Вы тролль :)))
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Зі свого досвіду пошуків вишиванки - не раджу йти на Вернісаж,ібо дорого там,ой дорого.Хоча якщо ваші знайомі готові дати за сорочку кілька тисяч гривень - то вам туди.Дуже красиві вишиванки ручної роботи. Чудові сорочки за втричі меншу ціну можна знайти на ринках Південному (ТЦ "Калина") та Краківському( зразу при вході в ринок, перший ряд). Також мені радили гуртовню вишиванок на вул.Хмельницького,але я там не була,щодо асортименту ніц не скажу,але ціни,кажуть,там теж божеські(в даному випадку йдеться про машинну вишивку.)
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

     
    Останнє редагування модератором: 29 чер 2011
    • Подобається Подобається x 1
  15. marduk

    marduk New Member

    Точки продажу Укртелекому у Львові

    Доброго дня!
    Чи немає точок продажу укртелеком коло львівського вокзалу? Все що вказано на сайті http://www.ukrtelecom.ua/services/customers/internet/start/points?region=14, досить далеко від нього.

    Я буду їхати в п'ятницю з Будапешту в Київ і повинен працювати в дорозі, потрібен інтернет. Поїзд у Львові стоїть півгодини з 10:30. Хочу купити стартовий пакет ОГО!Мобільний Легкий або Старт :) Якщо може хтось допомогти з цим, щедро віддячу. Дякую! Андрій.
     
  16. SPB

    SPB Well-Known Member

    http://maps.yandex.ru/-/CBeDuRn-
    На сайті Укртелекома дійсно важко щось путне знайти, але ось ця філія знаходиться на відстані 700метрів від виходу з вокзалу,та й на самому вокзалі мав би бути пункт продажу
     
  17. Afro

    Afro New Member

    Де у Львові можна купити або замовити великого плюшевого ведмедя не дорого??? Приблизно 150-200 см. Може хто сь бачив В магазинах.
     
  18. fourfourthree

    fourfourthree New Member

    Доброго дня! За декілька тижнів буду у Львові, підкажіть, наведена нижче інформація актуальна? Дуже хочеться придбати декілька вишиванок, але за нормальними цінами. Може ще десь можна подивитись, і як знайти ту гуртовню?

     
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    це не гуртівня
    вернісаж -- художній ринок на майданчикові навпроти входу до театру Заньковецької
    для тих, хто в танкові -- театр Заньковецької одразу поруч з оперним театром Крушельницької)
     
  20. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    щодо сорочок машинної вишивки, то недорого і в асортименті на вул. Польовій, 55 магазин від швейного п\п "Юність"
     
а де твій аватар? :)