Де купити не дорогу велофару?

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем ArtCool, 8 сер 2013.

  1. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Хочу придбати велофару, наівть китайську. Можливо хтось знає де можна купити таку, за низькою ціною?
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Низька ціна це скільки? Вони в принципі не надто дорогі. Я велоаксесуари купую в магазинчику на Миколайчука, це вуличка навпроти Львівводоканалу.

    sent from my Galaxy SIII
     
  3. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    ніц не плутаєш?
    ЛЬвіводоканал - то Зелена, а Миколайчука - Збоїська.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    якось місяць тому там блукав бо також рекомендували магазин біля водоканалу, таки не знайшов.

    а не дорогий це до 40 грн. щоб кріпилась
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Все плутаю! Вулиця Іаасюка! :haha:

    sent from my Galaxy SIII
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    До 40 то хіба беу шукати на сландо.уа

    Або на китайських інтернет-магазинах.

    sent from my Galaxy SIII
     
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    Прошу купляти також відразу задній велоліхтар (якщо ще немає). Вони недорогі, але дуже важливі.
     
  8. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    А катафот не підійде?
     
  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    Недостатньо. Ціна надцять грн., різниця у видимості в темний час неспіврозмірна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Власне, в першу чергу ту задню блималку тре купувати , а вже тоді фару на перед. Бути видимим в місті важливіше ніж бачити самому :)

    sent from my Galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    У мене є та блималка, від старого велосипеда, але боюсь що вона під час стрибків відвалиться ну 2 батарейки АА. А катафот компактніший
     
  12. muravey

    muravey Well-Known Member

    Заказывал у китайцев. 4000 люмен, светодиодный (LED) с аккумуляторным блоком. Вчера потестировал вечером, класс. Стоит 40 уе. В 40 грн не уложитесь точно - за эту цену будет что-то вроде обычного налобного фонарика для туристов, перемещающихся вечером по своему лагерю. В принципе, если вы дорогу знаете, а подсветка нужна только для уверенности и ямки высматривать - это тоже нормальный вариант.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Де, де, на торпедо звичайно купив комплект за 35 грн. ось такий [​IMG] яскраві навіть дуже. для міста вистрачає, ще напевне тільки одну куплю білу, для симетрії.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    щось мене беруть сумніви, що того ліхтарика вистачає :)
     
  16. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    чезно зрівняв відразу на ринку з ліхтариком в 5 світлодіодів так та ж сама потужність. візьму ще одну на перед для симетрії і пітьмі можна буде їхати. Я не кажу що зрівняється з акамуляторними фарами, але за таку ціну вистарчає.
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Там ще й один діод? Часом бачу таких "світлячків" і думаю що та крапочка в пітьмі є, що її нема... Не видно вас з тими крапочками
     
  18. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    ні , світлодіодів два. для того щоб помітити вистарчає)))
    є велофари з такими світлодіодами, але вони і більші по розмірах і жеруть заряду багато.
    [​IMG]
    В самого вдома є ось таке світло
    [​IMG]
    запросто можна прикріпити на велосипед, і світла буде достатьно щоб освітити значну площе дороги, але чи зручно буде кататись з ним, чи не відвалиться при стрибках.
     
  19. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Придбав собі ось таку фару/ліхтарик на радіоринку за 60 грн:

    [​IMG]

    Живиться від 3-х ААА. Батарейки витримали 10 годин безперервного світіння. Сфокусований промінь приблизно на 60-80 чітко видно. Уже провів кілька тестових заїздів в нічному лісі, дуже задоволений фарою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    нічособі, за 60 грн, покажіть де, мені за 120 продавали, я сторгував до 100 і таки не взяв.

    який ряд на ринку?
     
а де твій аватар? :)