Дайте перейти

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Alexander Shutyuck, 18 гру 2014.

  1. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    [​IMG]
    В мене тут одна думка з'явилася. Позаду Оперного театру є перехрестя вул. Торгової з просп. Свободи. Тут перехрещується чимало транспортних потоків, стоїть світлофор, є острівці безпеки, але при цьому зовсім не враховані пішохідні потоки. А вони дуже суттєві. Велика кількість людей, йдучи вздовж проспекту чи з пл. Різні від автобусної зупинки, впираються у вулицю, яку їм потрібно перейти. До найближчих переходів в кожну сторону 100-120 метрів, тобто той, кому потрібно йти прямо, пройде мінімум зайвих 200 метрів, якщо піде на облаштований перехід. Ніхто так і не йде - всі прямують навпростець, користуючись найвністю острівців безпеки та світлофора, який керує на транспортними потоками, але не має при цьому пішохідної секції.
    Так от я думаю - а чому б не додати секцію для пішоходів та не дати їм можливість спокійно переходити тут вулицю, паралельно забравши кілька секцій чорно-білого паркана. Здається, що гірше від цього нікому не стане. Як гадаєте?

    [​IMG]


    1.
    [​IMG]

    2.
    [​IMG]

    3.
    [​IMG]

    4.
    [​IMG]

    5.
    [​IMG]

    6.
    [​IMG]

    7.
    [​IMG]

    8.
    [​IMG]






    Оригінал публікації...
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ок, але тільки разом зі встановленням пішохідного світлофора, інакше тут буде не проїхати
     
а де твій аватар? :)