ДАІ і суд

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Мих, 8 січ 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    поки не дасьте хабаря!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Petroleum

    Petroleum Member

    Шкода. Тим більше, що я надумав зняти авто з обліку, а на тимчасовому це неможливо виявляється. Треба дати хабар, заплатити за постійний і тільки тоді можна знімати. І коли там вже порядок наведуть
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Можна повоювати. Підійдіть до до начальника і скажіть наступне:
    - у вас є два віріанти:
    а) видаєте талончик і я іду геть.
    б) ви не даєте талончик і маєте скаргу в прокуратуру.

    час пішов.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Lomabred

    Lomabred Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  5. kaktus

    kaktus Member

  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    маньяківський настрій?
     
  7. sani

    sani Well-Known Member

    то мені одному здалось що приватна сіра ауді ВС 0612 СІ на якій патрулювали ДАЇсти на Франка, стоїть з порушенням прави: на перехресті і менше ніж 10м від пішохідного переходу?..
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lomabred

    Lomabred Well-Known Member

    Коли відкриеш цю сторінку в Youtub там справа в колонкцу буде , ще багато подібних роликів про Львів.
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    пластиковий техпаспорт можна купити у начальника МРЕВ за 100-200 баксів, залежно як сторгуєтеся (інфо від людини, яка купувала)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як все просто...
     
  11. sani

    sani Well-Known Member

    і от не вчатся люди на помилках інших... попередній начальний у СІЗО ...
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а вони потім поміняються місцями. а потім знову... і так до пенсії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Ротація кадрів називається.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    беріть глибше: економічна і політична реформа.
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Давно-давно забрали в мене ДАЙці номера... Бо більше ніяких документів не було. Забрали і загубили... Я хдив до них щодня, як по свячену воду... Дійшло до того, що начальник власноручно виписав мені дозвіл на керування а/м без номерів у межах Стрийського району. І навіть печатку тицьнув.
    Можна вимагати і добиватись. Потрібен час і натхнення...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Я щось не зрозумів до чого там боротьба. Це по-перше. А, по-друге, що саме не сподобалося оператору на перехресті Герцена-Франка-Кн.Романа на 55 секунді ролика? Паркетник повернув на Кн. Романа, а не на Герцена ?!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    якщо ви їздите лише по Стрийщині, то я вам скажу, що такий дозвіл навіть краще, ніж держ. номера...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Petroleum

    Petroleum Member

    Ясно... дякую. Треба "купити" пластиковий за 200уо на 1 день, власне пройти саме зняття з обліку - офіційна плата, віддати техпаспорт взад і готово. Не мала баба клопоту, купила собі свиню,... з тимчасовою реєстрацією)
     
  19. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Не зовсім зрозуміло. То авто було з іншої області і тому був виданий тимчасовий? Переважно на протязі місяця видають. Принаймі в мене ніколи таких проблем не було.
    Я дам підказку, а Ви вирішуйте що робити. Біля МРЕВ є будки з брокерами-рішалами. Можна підійти до них, пояснити ситуацію, і вони , переважно, скажуть в який термін і за які гроші то можна вирішити. Не знаю як кому, а 200 баксів за таку проблему то закруто. Можливо я відстав від життя , а можливо недобре розумію проблему?!
     
  20. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    Тимчасовий реєстраційний талон видають на три місяця (сам їзджу на такому), потім теоретично він має замінений на постійний з оплатою останього, а практично коли приходити його міняти вам пояснюють шо "нема пластику" ставлять нову дату на тимчасовому ручкою (ше на три місяці) і скріплюють печаткою і допобачення:) але рік на тимчасовому їздити це звичайно закрутоо_О коли я минулого року ставив мотоцикл на облік і відповідно міняв талон на постійний (який уже був до того продовжений) і мені знову сказали що "пластіку нема" я аргументовано пояснив, що буде відповідна реакція з мого боку у вигляді письмової скарги на імя начальника обласного ДАі і в прокуратору продубльований, відразу ж "пластік" появився без усяких там хабарів.
    P.S. 200$ за постійний техпаспорт це дорого рівно в два рази!
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)