Цитати та вислови улюблених особистостей. Притчі.

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Viktoria Jichova, 27 лис 2006.

  1. "Ніколи не говори поза очі про людину те, що т не сказав би їй в очі." - так мене вчила мама
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Geograf

    Geograf Меломан

    Смерть однієї людини - трагедія, смерть мільйонів - статистика.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Я жил с ней вместе уже пол года, возвращался на такси домой, с работы, она наливала мне самого вкусного чая, и побольше ложек сахара, как я люблю.... возвращался на такси домой, из клуба, она наливала мне самого вкусного чая, и побольше ложек сахара, как я люблю.... возвращался с друзьями, и она наливала нам коньяк, пепельницы всегда были чистыми, рубашки поглажены, носки постираны, стены украшали, сделанные ею фотографии, я хвастался ими перед друзьями, она всегда великолепна, ее волосы лежат как надо, даже по утрам, одежда продуманна до мельчайших деталей, идеально ухоженные ногти самые шикарные ресницы, правильные книги, правильные фильмы, когда я хотел побыть один, , и поиграть на басу, она просто исчезала, что бы не мешать мне....
    Однажды я пришел домой, в непривычное для меня время, она в заляпанной соусом футболке, моей футболке, с бутылкой конька в одной руке и сигаретой в другой, с крошками на губах, растрепанными волосами прыгая на кровати под орущую на всю громкость "Бритни", швырнула свой фотоаппарат об стенку со словами, «Да ну! Он мне еще один купит», именно в этот момент я понял что люблю ее.....))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Иногда сумерки бывают самым светлым временем суток…
    Иногда опущенные крылья – единственная надежда на обретение свободы…
    Иногда собственные следы заводят нас в тупик…
    Иногда раны на сердце предстают добрыми знаками, ибо есть любовь, которая их наносит…
    Иногда, сами того не понимая, мы становимся ангелами для нуждающегося в помощи и защите…
    Иногда нам кажется, что нет смысла больше жить… Но это не так. Пока в наших силах вернуть улыбку хотя бы одному человеку на этой земле…
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    НАЙСТРАШНІШЕ НА СВІТІ-СТАН САМОТНОСТІ
    НАЙДОВША ВІДСТАНЬ ТА,ЯКУ ПОДОЛАТИ НЕ ХОЧЕТЬСЯ.НАЙЗЛІШІ СЛОВА НА СВІТІ-Я ТЕБЕ НЕ ЛЮБЛЮ…
    НАЙСТРАШНІШЕ,ЯКЩО БРЕХНЯ-ЦЕ ПРАВДА,А НАДІЯ ДОРІВНЮЄ НУЛЮ….

    ***
    Чим ширше ти відкриваєш обійми, тим легше тебе розіп”яти…

    ***
    Предо мною лежат три кубика с буквами “Б”, “Л”, “Я”. И пока я не сложу из них слово “СЧАСТЬЕ”, я никуда не уйду!

    ***

    життя коротке, це зрозуміло, але в порівнянні з чим?

    ***

    Каждый человек по-своему прав, а по-моему - нет.

    ***
    Настрій: чи то музики хочеться, то чи вбити когось ...

    ***
    Депрессия - это просто период острого ощущения необходимости счастья

    ***
    …нет на свете ничего совершенно ошибочного. Даже сломанные часы дважды в сутки показывают точное время.(с)





    ---------- Додано в 10:54 ---------- Попередній допис був написаний в 10:11 ----------

    НЕ ВСЁ КОТУ МАСЛЕНИЦА, БЫВАЮТ И ПОСТНЫЕ ДНИ

    ***
    ДВА САПОГА ПАРА, ДА ОБА НА ОДНУ НОГУ

    ***
    ВСЕ ЛЮДИ БРАТЬЯ, КАК КАИН И АВЕЛЬ

    ***
    Курочка по зернышку клюет... да весь двор засран.

    ***
    Старый конь борозды не испортит... но и глубоко не вспашет!


    От...роздуми на цю тему...
     
    Останнє редагування: 8 січ 2010
    • Подобається Подобається x 8
  6. Geograf

    Geograf Меломан

    Убив один раз, человек становится негодяем, тысячу раз — героем. (Чарлі Чаплін)

    Я выбираю праздник с друзьями и не хочу веселья в толпе. (Джим Моріссон)
    Никогда не знаешь, когда тебе придётся исполнить свою последнюю песню.(Джим Моріссон)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    -Часом і справді достатньо одного єдиного поцілунку.Одного "люблю тебе",хай навіть мовленого пошепки.Одного "дякую".Одного щирого відгуку.Адже так легко зробити когось щасливим.Чому ж не робимо?(Бруно Ферреро)

    -"Вірю в тебе"-ось найкращі слова,якими можна звернутися до друга.(Бруно Ферреро)

    -Твої дні-то цеглини,з яких ти будуєш дім свого майбутнього.(Бруно Ферреро)

    ---------- Додано в 15:49 ---------- Попередній допис був написаний в 14:04 ----------

    Якщо не вірити в самого себе,не можна бути генієм(О.Бальзак).

    ---------- Додано в 15:52 ---------- Попередній допис був написаний в 15:49 ----------

    Сказати "ДЯКУЮ!"-це не тільки ознака доброго виховання.Це означає сказати комусь:"Я бачу тебе,знаю,що ти є,що ти існуєш!"(Бруно Ферреро)
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Geograf

    Geograf Меломан

    Вiйну називають мистецтвом. Вона таке ж мистецтво, як шизофренiя або чума. (О. Довженко)

    Не бійтесь досконалості. Вам її не досягти (Сальвадор Далі)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Трудно найти слова, когда действительно есть что сказать
    (Э.М. Ремарк)

    Если вы хотите узнать, что на самом деле думает женщина, смотрите на нее, но не слушайте.
    (Оскар Уайльд)

    Свободен лишь тот, кто потерял все, ради чего стоит жить. - Э. Ремарк

    Не так трудно умереть за друга, как найти друга, который стоил бы того, чтобы умереть за него. - Э. Бульвер
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Alone Wolf

    Alone Wolf New Member

    "Єддиний спосіб стати розумнішим - грати з сильнішим противником" (с) Основа шахів

    "Сьогодні увечері в повітрі з'явився запах часу... Як узагалі пахне час Порохом, годинниками і людьми. А якщо запитати себе, який звук видає час, то він звучить, як плаксивий голос, як вода, що струменить в темну печеру, як брила землі, що падає на віко труни, і як дощ.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Geograf

    Geograf Меломан

    Добре довіряти іншим, але не довіряти - значно краще. (Беніто Муссоліні)

    Деякі типи правди є брехнею і саме вони користуються найбільшою популярністю.(Джек Лондон)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Щастя!?
    Ми переконуємо себе, що наше життя стане кращим, коли ми закінчимо навчання, отримаємо фінансову незалежність, здобудемо кар'єру, коли ми
    одружимося, народимо дитину, потім іще одну. Потім ми бачимо, що наші
    діти ще маленькі, і чекаємо, що все стане кращим, коли вони підростуть. Згодом ми переживаємо, що вони стали підлітками, і нам треба якось давати з ними раду, з усіма тими труднощами перехідного віку. Ми переконуємо себе, що, без сумніву, станемо щасливішими, коли вони виростуть зі своїх «надцяти» років. Ми кажемо собі, що наше життя стане кращим, коли наша сімейна половина закінчить свої справи, коли в нас буде красива машина, коли візьмемо
    відпустку, коли вийдемо на пенсію… Але істина в тому, що для нас не буде кращого часу, щоб бути щасливим, як зараз. Якщо не зараз, то коли?

    Твоє життя завжди буде сповнене подіями, тривогами. Краще сприйняти все як є, і вирішити бути щасливим, незважаючи ні на що... Дуже довгий час нам здавалося, що життя от-от розпочнеться. Справжнє життя. Але завжди виникала якась перепона по дорозі, випробування, яке потрібно пройти, робота, яку треба зробити, час, який треба комусь присвятити, рахунок, який треба оплатити. От зробимо це, переживемо, а тоді і заживемо.
    Щастя – це і є дорога. Тому насолоджуйся кожною миттю. Досить чекати закінчення школи, початку навчання, чекати, коли втратиш 10 доларів, заробиш 10 доларів, коли буде робота, до весілля, до вечора п'ятниці, до ранку неділі, чекати нової машини, до зарплати, до весни,
    до літа, до першого чи п'ятнадцятого числа, коли твою пісню прокрутять
    по радіо, коли народишся знову… перш, ніж вирішиш бути щасливим. Щастя – це дорога, а не пункт призначення. Немає другого часу для того, щоб бути щасливим, окрім як зараз.(Нажаль не знаю хто автор,але мені Бруно Ферреро нагадує)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Geograf

    Geograf Меломан

    Ми боїмося смерті, невідомості що вона таїть, ми кричимо, пручаємося самі копаючи собі могилу у вигляді шахт, кар’єрів, роблячи собі домовини із зрубаних лісів, лаштуючи саван із куп сміття. Всі ми підем у невідомість, про нас забудуть, тому що ми розмінні монети вічності, про те за нами буде йти плач, плач можливо зрадівшої Землі, яка позбудеться ноші, так вона оплаче нас кислотними слізьми, які обпечуть нас там в невідомості.
    Так панове, ми живем у світі тіней, серед знівечених тіл, серед руїн, серед смерті, яку сотворили ми.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Якщо зорі світять на небі, значить, комусь це потрібно...

    Кожен з нас не може бути іншим, це наш привілей і наша драма...

    Любов - це витривалість аж до смерті...

    Немає дороги до спокою - спокій є дорога.

    Життя коротке, Нація вічна, а Я щаслива Тут і Зараз!

    Кожен ранок, кожне пробудження є шансом почати все заново!

    Обходячи граблі, ти втрачаєш дорогоцінний досвід!

    Життя - трагедія для того, хто відчуває, і комедія для того, хто мислить...

    Тим, хто любить ковбасу і поважає закон - не можна бачити, як робиться і те і друге.

    Истина — это зеркало, которое выпало из рук Господа и разбилось вдребезги. Каждый, кто нашел осколок, верит, что в нем и заключена вся истина!
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Geograf

    Geograf Меломан

    Мені подобаються свині. Собаки дивляться на нас знизу вгору. Кішки дивляться на нас звернхньо. Свині поводяться з нами як з рівними. (Черчіль)

    Люди час від часу спотикаються через правду, але більшість встає і поспішає далі ніби нічого і не трапилось. (Черчіль)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    За те молись чого не хочеш ти
    і що тебе як білку дощ лякає
    те від чого як гуска утікаєш
    тремтиш як взимку у благенькому пальті
    боронишся вночі уранці вдень

    пора вже проти себе помолитись
    за те найбільше що саме прийде( Ян Твардовський)

    ---------- Додано в 02:51 ---------- Попередній допис був написаний в 02:13 ----------

    Світ здається чарівною казкою,
    Нерозгаданим плетивом мрій.(Василь Симоненко)



    Не обмежуйся існуванням…Живи!
    Не обмежуйся дотиканням…Відчувай!
    Не обмежуйся спогляданням…Побач!
    Не обмежуйся слуханням…Почуй!
    Не обмежуйся мовленням…Скажи щось! (Бруно Ферреро)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Камю

    Людина - це єдине створіння, яке боїться бути тим, ким воно є

    ***

    Древние философы размышляли гораздо больше, чем читали (и недаром). Вот отчего в их сочинениях так много конкретности. Книгопечатание все изменило. Теперь читают больше, чем размышляют. Вместо философии у нас одни комментарии. Именно это имеет в виду Жильсон, когда говорит, что на смену эпохе философов, занимавшихся философией, пришли профессора философии, занимающиеся философами.

    ***

    Стремление быть всегда правым — признак вульгарного ума.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Geograf

    Geograf Меломан

    До того, як Колумб відкрив Америку, усі американці вимушені були мешкати в Європі.(Роман Чайка)


    Якщо б Путін назвав, визнав Медвєдєва своїм сином, то в наших сусідів відродилась би монархія.(Роман Чайка)
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Geograf

    Geograf Меломан

    Не треба боротись за чистоту, треба підмітати. (Ілля Ільф)
    Ще жоден пішохід не задавив автомобіля, тим не менше незадоволені чомусь автомобілісти.(Ілля Ільф)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    -Nemo omnia scire potest.(Ніхто не може всього знати)

    -Якщо не вірити в самого себе,не можна бути генієм(О.Бальзак).

    -Давай поїдем туди,
    Де не питають нас:
    Хто ми й куди?(Океан Ельзи"Позич мені сонце")
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)