Ціни на маршрутки зросли ?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Deus igrok, 11 лис 2007.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Приходит мужик в автосалон:
    М - Хочу такую машину, чтобы просто летала, а не ездила, была суперманевренной, вместительной, с отличными тормозами...
    П - Мужик, это тебе маршрутка нужна!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

     
  3. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Просто жах!!!!!!!!!! Зважаючи на умови перевезення!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Юстина

    Юстина молода мама

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Цікаво, а хто збагатився за ці кілька днів, що ми їздили за 1 грн 50 коп? Сума виходить кругленька.
     
  5. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    А що тут думати!? Власники маршрутів!!
     
  6. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Нове подорожчання - 1,25...
     
  7. lanka

    lanka Well-Known Member

  8. malyatko

    malyatko Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    та вже сьогодні наїздився по новим тарифам...

    водій маршрутки кричав як недобитий щоб його не вділили..а в трамваї кондукторка майже цілому трамваю пообіцяла що буде винна 5 копійок так як в ней нема решти..:) ..незручно тепер з копійками в маршрутках..вони випадають та губляться :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Усім мешканцям вдома попередньо зробити заготовки - 25 копійок скотчем до гривні ))

    Зрозуміло, як білий день, що у сучасних умовах тариф на рівні гривні довго не протримається. Але вміють таки "обізвати" крок переговорів - прийняли "соціальний тариф". Для кого це соціальний? Та ви повилазьте зі своїх державних і приватних авт і попачкуйтесь у соціальному транспорті, який ще довго після так званих обіцянок "покращення технічного стану" є і залишатиметься "бидловозом на бойню" у затхлих і спрілих салонах, а не перевезенням пасажирів на роботу, навчання тощо. Тільки в такому транспорті кожний внутрішньо відчуває свою безпорадність, яка і є результатом недбалості, безкарності та безвідповідальності перевізників. Безперечно, платити можна, але ж за нормальні умови, про які так грамотно описано на брудних і затертих листах позаду кабіни водія. Отож, це не водіям і перевізникам необхідно конфліктувати і вести переговори - це нам, потенційним пасажирам, накінець потрібно навчитись поважати себе.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Всем кому должен ,я прощаю....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Їхала в маршрутці, де проїзд був "хто скільки дасть". Хто давав 1 грн, тому водій нічого не казав. Хто давав 2 грн, тому давали здачу 0,75 грн. Люди, які платили по гривні і не здогадувались, що проїзд коштує 1,25 грн, питали водія скільки коштує проїзд. Водій відповідав "1,25 грн". І ті люди ще передавали по 25 копійок.. Одним словом, був хаос якийсь і непорозуміння. Ну чо в нас все робиться "абияк"?!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Я давав нині гривню.
     
  13. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Також нині подорожчав проїзд в електротранспорті міста. Відтепер вартість проїзду у трамваях та тролейбусах становить 60 копійок. Таке рішення 7 грудня ухвалив виконавчий комітет Львівської міської ради.
    ?????????????
    а шо трамваї теж на бензині їздять
    ?????????????
    :8: :suicide:
     
  14. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Це точно. А ситуація на маршрутах проста як двері.Власник платить фіксовану суму.Водію дають план 200грн (тепер напевно буде 250). Тепер увага! ВОДІЙ!!! проплачує механікам,лікарю та заправляє машину! Що залишиться це його заробіток, а це 100-150 грн за 18 годин роботи (зауважте безперервної!!). І що про це не знають наші можновладці!? Тому і везуть народ як бидло,в битком набитих маршрутках. І водії мабуть залізні,не стомлюються.А безпека перевезень?

    Додано через 2 хвилини
    Всі зможуть безкоштовно переглянути програму "5 копійок" на 5 каналі
     
  15. malyatko

    malyatko Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    а трамваї зростають в ціні з дуже простих двох причин:
    1. а чим ми гірші, ми теж їздимо і теж хочемо грошей
    2.люди віддають квитки роблячи добро, насправді вони зумовлюють подорожчання, так як збагачується конудуктор а електротранспорт недоотримує.. я розумію шо зараз почнете кидати помідорами і казати шо це мало...можливо мало в поодиночному випадку..а взагальному не так вже й мало..

    :p
     
  16. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    А про таксі я вже взагалі мовчу. Вони теж підняли свій тариф, при чому вони і далі їздять без лічильника і не видають чеків. Чому у нас все як не у світі? :ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    не я квиточка не віддаю!
    мені на роботу ніхто нічо не приносить! ніяких дотацій хабарів!
    навіть якщо я дістаю запрошення...навіть на прем"єру...ніхто навіть квітів не принесе-тому я квитків не віддаю!;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    от не можна рахувати чужі гроші, а я взяла і порахувала :o :o :o
    і перевізики самі винні - через жахливі умови перевезень
    за місяць маршрутка перевозить біля 25000 людей, а отже заробляє більше 800 грн в день, а тепер буде трохи більше 1 000
    а в вищевказаній статті пише, що денна виручка 650-700 грн., тобто кілька тисяч на місяць не сходиться
    цікаво хто кого дурить? перевізники потенційних рекламодавців? :D

    інформацію взяла з рекламної пропозиції:

     
    • Подобається Подобається x 2
  19. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Може Ви нефайно порахували? :) 833грн це сума яку маршрутки отримують від пасажирів. В статті ж сказано:
    Під "суто виручкою" мається на увазі дохід (з врахуванням собівартості). Якщо від Ваших 833 відняти бензин, ремонт, окрім того з 125000 пасажирів є деяка частка пільговиків, то в сумі десь так і вийде 650-700грн :)
     
  20. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    якщо від 833 відняти? то щось дуже мало вийде на бензин, ремонт і т.д.
    я може і зле порахувала, але з рекламної пропозиції інформація з ще осені, а чогось мені здається, що зимою більше людей в маршрутках їздить, я наприклад взимі їзджу частіше, ніж в теплу пору року :)

    Додано через 2 хвилини
    зі статті: 42-45% затрат перевізників - це витрати на вартість палива

    а це мало не половина
     
а де твій аватар? :)