Ціни на маршрутки зросли ?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Deus igrok, 11 лис 2007.

  1. redserg

    redserg Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    З усього вами написаного випливає, що ви вважаєте себе над розумною особою, оскільки власноруч визначаєте яка думка є нормальна людська не питаючи при цьому останніх. Нехай воно так і лишається якщо вам з цим легше живеться.

    Чи є у вас приклад помилки водія з вени пасажира? Натомість пасажирам, вчасно треба було зробити зауваження водію про порушення ним безпеки перевезення, а не мовчати довірившись долі.

    І я не знаю, що там з вашим "пенісом", запитайте краще у свого лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Дзвонила подрузі в Кейптаун. Виявляється в африканській республіці немає поняття "маршрутка". Фактично у всіх є автівки. Однак, для найбідніших чорних зранку і ввечері курсують автобуси, що довозять їх на роботу (білі ніколи ними не користуються).
    Задумалась...
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Один раз,коли один водій-"бицьо" з матами викинув стареньку бабцю з маршрутки,я не витримав і дав йому в голову.Але ж то не вихід зі становища...
    В голову треба давати керівникам авто-підприємств,які беруть таких на роботу.І матеріально карати теж...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    мене сильно зачепило не так те що сперечаються за ціну з водієм, який ті ціни не встановлює, а те як сперечаються
    була свідком кількох випадків і завджи якісь хлопці або старші чоловіки крили водія матом
    буквально вчора ввечері: "ачо 1,50? ти, б..., к..."
    водій щось відповів і культурні жіночки з середини маршрутки підтримали: "не умнічай", "так казали по новинах"
    що казали? матом крити?

    кілька днів тому, заходять хлопці в маршрутку, питають "скільки проїзд?". водій каже: "1 грн.", хлопці на радощах: "ти малаєц, мужик, а той х... най їде далі" (то про водія попередньої маршрутки, який сказав 1,50)

    отакі "герої", так свої права "захищають"
    а як на мене бидло бидлом, хамло хамлом, яке так само по хамськи ставиться до пасажирів і тому наші маршрутки не інакше як бидловози
    та такі герої, зупини їх міліція, ДАЇ, або в разі якось незаконної вимоги держ конролюючих органів думаєте будуть їх матами крити? та нє, вони стануть на задні лапки і скажуть, що не хочуть "заїдатися" з ними, хай там 50 коп, чи пару гривень пропаде
    а в маршрутці що? нас багато - нам не страшно, нам нічого не буде
    чи то кожен в себе на роботі до керівника скаже, що ти незаконного вимагаєш, я не буду того робити, а краще звільнюся?
    чи то може перше право порушене?
    ціни зросли всюди, десь і хліб подорожчав, ніхто ж не каже продавцю, щоб той давав по вчорашній ціні, а йде в інший магазин. чим ситуація з маршрутками не та сама?
    коротше, з того що я побачила, я не побачила нічого нормального. от і на що ми заслуговуємо?
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. lanka

    lanka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

     
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Цікаво, скільки водії бабла зібрали за той період коли брали по 1,50?

    Вчора мій Максим вже за 1 гр. їхав.Смішно, я за 800 км від нього, а краще знаю про події у Львові, ніж він сам.
    Мабуть треба його з ЛФ познайомити.:)
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    А я ще позавчора :) Дала водію 1 грн, він навіть нічого не сказав, хоч і висіло оголошення "1,5 грн".
    Так що не треба на водіїв наганяти, вони теж люди, які просто виконують свої обов'язки!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Та ніхто не говорить, що не люди.От тільки, якщо не було розпорядження влади, то хто тоді змусив такі оголошення повісити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Мабуть власники маршруток.. Це вже не важливо, гривню повернули! :)
     
  11. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Це точно !
     
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Але чи надовго?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Latkes

    Latkes Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Найкраще було б ігнорувати маршрутки. Я, коли у Львові, так і роблю. Біда лиш, що коли живеш, скажімо, на Сихові, то дуже не поігноруєш... Трамвай чи тролейбус, хоч у Львові вони здебільшого старі і зношені, мені миліші. Там, щоправада, хамовиті кондуктори. Але поява компостерів, які знову прикрутили на старі місця, дає підстави думати, що інституту кондукторства скоро кінець.
    Розвитком інфраструкткри електротранспорту давно ніхто не займається. А воно і для екології краще, і практичніше. Давно запроектоване трамвайне сполучення із Сиховом, було б серйозною альтернативою маршруткам і були б ці перевізники не такі нахабні.
     
  14. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Перші маршрутки ("сучасні") з'явилися десь у 1992 році. Пам'ятаю, мене вразило, що деякі водії були в краватках.
    На автобусах ЛАЗ, по основним "діагональним" напрямам через Львів - то був порятунок. На той момент традиційний львівський транспорт захлинувся - і просто не в стані був справитися з пасажиропотоком.
    ==
    Вже через 10 років в практику стійко увійшло поняття "бидловоз"....
    Як думаєте - хто винен в тому, що таке хороше починання (з точністю до реалізації) пройшло саме таку еволюцію, і перетворилося саме в те, що ми зараз маємо?
     
  15. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    пасажири, нє?

    нє, ну точно пора споживачів послуг повистрілювати, а то вони всі системи обслуговування себе рідних розвалюють.
    пацієнти систему охорони здоров'я розвалили, пасажири маршрутки на бидловози перетворили...
    учні зі студентами - освіту...
    що ще я забула?
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Тим більше, що "там" вже розбудовують... І вже давно... Можна не встигнути!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Я б взагалі підняв ціну вище ціни в таксі :p . От в таксі - ну що за радість - сіли і швидко приїхали, а в маршрутках, особливо зранку, догнали, втиснулися - уявляєте як багато мязів відразу активізувалися, от вам вранішня зарядка з пробіжкою? Сумніваюсь що багато людей встаючи зранку робить зарядку ;) . А потім - їзда в переповненому автобусі протягом 30 хв або більше - так це ж масаж, а скільки коштує масаж? А? Ну мінімум 50 грн. Отже за 1 грн у вас так багато послуг в одному флаконі:p , а ми це не цінуємо:n:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Що з відображенням шрифту на цій гілці?:eek:
    Ось які трафунки маємо:
    ЛЬВІВ, 28 ЛИСТОПАДА, PRESSTIME.COM.UA.
    ех не тих били..
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    ... так же швидко як та маршурутка з якою в одній пробці стояли :D :D :D
     
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    зашифрували:)
     
а де твій аватар? :)