Ціни на маршрутки зросли ?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Deus igrok, 11 лис 2007.

  1. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    дві гривні то закруто..це практично всю свою стипендію я буду тратити на дорогу....

    угу...мало бути начебто таке,що максимум 5 стоячих було...і дотримуються водії того? та де!
     
  2. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Ага, з Сихова на кінець 700-річчя :)

    Додано через 1 хвилину
    А може порадою Ромка скористаєтесь? Чи Вам так як мені весь Львів чимчикувати? :)
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Тєжко,називається.Просто я згадав,що колись були часи,що я з Рясне на "Термоприлад" ходив пішки.Виходив в 6-й ранку,на 9-ту був на роботі.Правда не щодня...
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    з Нового року відпустять ,прогнозований курс в межах 4.85-4.95грн за долар США (Шоколадний Заяц)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    та в принципі так...від Лазу до привокзальної..
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    З Сихова можна багатьма маршрутками скористатися,через Наукову,через Стрийську,по Зеленій,через Новий Львів.
    А з Р’ясне веде одна кишка(Шевченка).З 8-ї,до 9-ї виїхати дуже важко.
    ЗІ.Мені згадався один дідо, в 59-й маршрутці.Народ почав пхатися,діда притиснули,як заволав:"Ну я єду к сину,а ви всє какого...!!!"
    Весь автобус падав зі сміху...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Ціна може зростати тільки якщо зросла якість, про яку у Львові взагалі не можна навіть говорити. Сьогодні, 12 листопада, випав милий сніжок на вулиці міста і всі перевізники довели свою неготовність до перевезень людей взимку. Такий переполох був зранку, що у мене склалося враження, що зима прийшла влітку. Надто вже несподівано для наших водіів, а може вони так перейнялися збільшенням цін, що й забули змінити шини, збільшити кількість машин на маршрутах...людям нічого не залишалося як чекати по півгодини на зупинках, а потім штурмувати, пропихатися, пробиратися, задухатися у львівському транспорті. Ті, хто вже до такого сервісу звик, дякували Богу, що запізнилися на роботу лише на 40 хвилин і взагалі доїхали без аварій, ну що ж ти зробиш, у всьому винна низька вартість проїзду:suicide:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Сьогодні по радіо чув інформацію, мов шофери маршруток пікетують і вимагають підвищення ціни на 50%. .... Чомусь прийшло в голову: невже шофери самі проявляють таку ініціативу? І відколи шофери визначають яке підвищення має бути? Все це стара пісня, добре кимось дерегована..
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Проблєма в тому що я не на самому Сихові сідаю, а на перехресті Стрийська-Наукова. З Сихова всі маршрутки вже забиті їдуть, з автовокзалу також. Вот і стою як ... і проводжаю поглядом маршрутки.
     
  10. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    1 грн проїзд. Від початку Замарстинівської йшов до Стрийського базару. Попасти в маршрутку було не реально. Дав 10 грн, отримав решти 9 грн.
    Або реформа не пройшла, або водій "нє в тєме".
     
  11. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    вартість зросте після 20 листопада, а сьогодні 12.
     
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    А у нас в Кіровограді проїзд в тої "собачої будки" коштує 80 коп.Але я рідко ними користуюсь, все більше своїми ногами, ніж у маршрутці.Ні, якщо нормальна, де можна заходити по -людські, то інколи їзжу.
    Добре у нас в Южноукраїнську, все місто можна за 30 хвилин обійти :)Ніяких тобі маршруток. а таксі 5 гр.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Зранку побачив, що нападало снігу, задумався чи їхати маршруткою на роботу, чи автом. Зрештою потратив декілька хвилин на відкопування машини з-під снігу, але зате як класно на роботу доїхав, там де зазвичай пробки, проїхав навіть не зупиняючись. Так ніби то неділя була :) Цікаво , то тепер всю зиму так буде? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Нє, то поки водії авта не перевзують:)
     
  15. Maxim7

    Maxim7 New Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    вічно вони повишають ціни,скоро мені прийдеться їздити на тролейбусі((
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    та то мильні бульбашки. 3 грн.- і не більше. Чому ми, гроблячи свою гривню, підтримуємо чужі папірці?
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Цікаво,скільки насправді коштує долар?
     
  18. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    мені в офіс з дому не інакше як через центр переїхати - з одного кінця в інший. всього-то через той .... центр, а йти трохи далеко і холодно. коротше ні йти ні їхати. половину дороги їду, половину йду. вліті я б ходила пішки, а зараз і так зле і так недобре. це все я до того, що найгірше, імхо, в центрі :sad:
    за що я плачу в маршрутці 1 грн. взагалі не знаю, а 2 грн. за що платити - тим більше. в мене маршрут виходить дуже короткий і дуже тяжкий. ще ніколи незалежно від часу не сіла в центрі нормально в маршрутку. а час пік то вапщє... :8:

    це все я до того, щоб мала б відстань впливати на вартість проїзду
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    2.80грн.
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Звідки дані?
     
а де твій аватар? :)