Ціни на маршрутки зросли ?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Deus igrok, 11 лис 2007.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    1,50 грн ? Хіба бензин зріс на 50% , чи пасажиропотік упав на 50% ?
     
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    ... чи якість перевезення зросла?
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    маршрутки - по 2грн:8:
    хліб (обіцяють до нового року) - по 3грн:8:
    а мою державну театральну зарплату:8: (за яку я сама купую собі грими змивки і колготки) ніхто навіть не думає:8: ...піднімати...:8: тілько підсилити дисципліну обіцяють:8:
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    По той же причине Lulu я был вынужден, отслужив верой и правдой 10 лет этому гребанному государству, искать работу в коммерцах.
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    в мене на жаль варіантів майже нема...раніше хоч халтуряла...а тепер максимальна завантаженість...і здоров"я диктує економити себе...я не вмію вирішувати такі проблеми...можливо то оффтоп але...в мене таке відчуття що коли я починаю нормально заробляти щось стається...кожен раз щось мусить мене зупинити...і я хворію..і тоді трачу вдвічі більше...
    а з іншого боку що поганого в тому що я хочу просто працювати в хорошому дитячому театрі грати цікаві дітям і дорослим вистави і не розпорошуватися на халтуркі у вільний від роботи час а розвиватись після роботи...!!!
    можливо я хочу забагато...виходить по міркам нашої держави-явно забагато...:8: і мені не зрозуміло як для себе то вирішити...:suicide:
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Тогда мне остается только пожелать Вам успехов, Lulu. :) Вполне возможно что только благодаря таким как Вы, еще и существует понятие "добро и бескорыстность". Я вот не выдержал...
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    дякую але не варто перебільшувати...
    такі як я просто з ти не справляються і все...:download:
    але й такі мають право на існування
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    я вовсе не преувеличивал. Мне просто смысла нет и интереса тоже. Перед тем как сказать, я прочитал много Ваших постов - мне всегда были интересны люди Вашего круга - а в свое время я внезапно понял, что никогда к нему не буду преднадлежать :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. TVgirl

    TVgirl Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Саме завдяки таким як Ви я так люблю з дитиною бувати в дитячих театрах. Дякую Вам.
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    та про шо Ви?

    якщо взяти всі затрати на перевезення за 100%, то бензин становить не більше 20%. Отже, якщо бензин зростає на 10%, то проїзд еквівалентно мав би зростати на 2%. Просто нам вішають макарони...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. TVgirl

    TVgirl Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Зростають ціни, відповідно має зростати і зарплата водіїв та їх начальників.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Знаєте, щоб зробити людей заможнішими, багато не треба, але кому то треба?

    Я б наприклад, якщо б то від мене залежало, зробив дуже просто - відпустив долар. Внаслідок чого, він би коштував 2.80 грн. Що б ми виграли?
    1. бензин - на 40 процентів впав і А95 коштував не 5 грн, а 3 грн.
    2. газ би коштував не поза 400 грн, а 200 грн за 1000 кубометрів.
    3. мінімальна зарплата була б не 80 доларів, а 140.
    4. ціни на імпортні товари знизилися б на 40%, а це і взуття і одежа і автомашини (не всі)

    Але комусь то не вигідно. Тому долар привязали до гривні 5.05 (курс нацбанку).

    І не слухайте, що
    1. настрашимо інвесторів, бо то є брехня чистої води - в Польщі ніхто нікрго не настрашив і в Чехії, та й зрештою, що головніше: ми, чи інвестори?
    2. Нацбанк зробивши курс 5,05 зробив тим сами те, що вся наша економіка працює на американський долар, сьогодні ми підтримуємо американський долар - не даємо йому впасти. Хіба то нормально?

    Уявляєте як одним махом можна народ зробити багатшим? Але хтось на тому щось має і тому ми всі гаруємо.

    відпустивши долар, у нас би і євро впало в ціні.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    якщо маршрутки піднімлють ціни - буду їздити трмаваєм.а що? всього 30 копійок в одну сторону...
     
  14. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Усі б так... Я б 2грн дав за проїзд лиш би поміститися в ту маршрутку...
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Нє, не так. 2 грн - але шоб сидячі місця тільки набирали. =)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Нє,ліпше вийти раніше і пішки почимчикувати...Здоровше!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    :o ну взагалі :o ще й на цій гілці:o завстидали:o ...оффтоплю але...:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :8: :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

    Додано через 1 хвилину
    а за 2.20-лежачі:D
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Я бачила раз в 84 маршрутці: зайшов добре п'яний чоловік на кінцевій, дав 5 грн. і ліг повздовж на задні сидіння:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    І нехай на ті 2 грн навчать водіїв правил дорожнього руху. І нехай зупиняються лише на зупинках, а то зупиняються на кожному кроці, а потім на зупинці не зупиняють, бо "щойно зупинявся".. І ще, щоб не бавились, як діти, в "наперегонки", коли якась машина пропустила свою чергу, а тепер гонить, щоб підібрати пасажирів швидше за колєгу.. Гулять, так гулять! :)

    Додано через 1 хвилину
    А бачили такі оголошення, де вказані ціни на додаткові послуги в маршрутці? Там можна побібікати за скількісь-там гривень, або взагалі порулити.. :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    мда-а-а-а!
    згадала як виходила з маршрутники і делікатнішим способом виносила 100 літровий важкезний рюкзак напакований склом і кришталем (тітчині здобутки мамі перевозила-не подумайте зайвого:)) так от я то хотіла звичайно делікатнішим способом зробить а водій рушив коли я стояла на землі тільки одною ногою...через деякий час...коли я зрозуміла що інша нога таки залишилась зі мною... і майже не травмована... а руки всього лиш в синяках... а в рюкзаку все ціле на диво...горошинки поту скапували з мого чола і то за декілька секунд...:download:
    а одного разу (це до речі такі специ на 20 і 21 маршрутах гонять-вічно в них часу нема) в маршрутку заходила жіночка пенсійного віку моєї мами ще з характерними для цього віку (піклувального про нас молодьож:)) сумочками-клуночками а водій рушив на всіх парах...і кричав на неї(за її ж гроші!!!!) чого вона так довго копирсається...так тими сумочками вона й зачепилась за маршрутку бо все решта мало в повітрі не зависло під час проїзду! мені хотілось того рагуля:aggressive: невже в нього ні жінки ні мами ні навіть цьоці нема??? але то вже на гілку що таке рагуль...хоча це поняття в мене однозначно асоціюється з міським транспортом і зокрема маршрутками!
    а ще мене дивує музичний асортимент-в мене від нього морська хвороба в маршрутці починається!!! ну їде чистий нагодований усміхнений і випрасований водій...одяг на ньому ленором пахне очі-щасливими внучатами світяться -і чого він про ту тюремную жізнь слухає на всю силу??? адреналіну бракує мабуть-того і гонять...хто швидше...:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)