Ціна на нафту:)

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Hyligan, 1 гру 2014.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Запануєм?
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я чекаю, коли буде $20 барель, тоді трохи куплю. Попробую нафту перегнати і продукт роздати.
    Бо мені порожні бочки потрібні, тре запастися водою, щоб тютюн поливати.

    Бо всяке може бути - а раптом получиться, а літо буде сухим?
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Авжеж. Мене найбільше цікавить ціна на зріджений газ, бо моє авто вже дуже давно було переобладнано.
    Зараз ціна на зріджений газ на заправках нижче 10 гривень. А рік тому, за часів ефективних глав держави ціна була навіть по 16.
    Ціна знизилася ще до сьогоднішнього падіння. Тому сподіваюсь, що в літньо-осінній сезон, коли на село доводиться їздити частіше, ніж зимою, ціна на газ не виходитиме за межі 10 гривень.
    Так що сподіваюся, що запаную. :)
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дай бог...
    А я їжджу на ДП. 3,5 - 6,0/100.
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мені теж газ зараз важливий - і автогаз, і балонний. Отак все життя працюємо і повинні розраховувати - чи поїхати зайвий раз в село до рідних чоловіка, чи на дачу, чи на рибалку, чи по гриби. Бо в тому та позатому році це були тисячі..
     
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    навіть якщо завтра буде 2 долари і ця ціна буде триматися місяць-два, наші бариги на заправках ціни все одно не скинуть. В них є ЗАЛІЗНИЙ аргумент...
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А я довший час обходився без газу взагалі. Мікрохвильовка, мультиварка і електрочайник... І смажив, і варив...
    І по грошах не помітив напряга. Сучасна техніка доволі економна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Треба купувати нафту, а не бензин.
    Дєрєвня...

    )))
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мультиварка на дачі є, електрочайник з індукційною плитою теж. Але одна біда в садових товариствах: виключили е\е в грозу - і чекайте дні зо три. Розводити багаття в саду - то радість так собі. І газовий таганок має дві конфорки, це часто мені дуже час економить.
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та бачте, що 92й по 23 - непогано ж? І газ 10.10 - вже добре.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Коли ми восени повернулись зі сходу, я зіткнувся з тим, що газ в балоні закінчився. На заправках не заправляли, а їсти хотілось. Був диск, дрова з обрізаних дерев... так перебивався. Потім привіз техніку і стало взагалі нормально.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    В селі взагалі можна дровами топити-варити.
    А я визнав, що найвигідніше в місті користуватися індукційною плиткою. Навіть кварту кип"ятку на чай - виходить економно. В електрочайнику має бути не менш як півлітра води. На індукційку можна поставити емальовану кварту, в якій хоч дві ложки води- закипить. Китайські індукційні - хороші, тому що працюють навіть з емальованим посудом малих діаметрів.
    Кажуть, що всякі там муліне та філіпси реагують лише на спеціальний посуд віповідних діаметрів (скількись там і більше).
    Ну, а хлібопічка - це взагалі річ. Кілограм хліба обходиться в десять гривень.
    Ну, і мультиварка - непогано.
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В тій хаті, де я живу, печі немає. Є твердопаливний котел і ленінградка.
    Може порадите якусь?
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    мультиварка добре робить ряжанку - за ніч. Оце тема.
    Ще хочу сказати, що е\е у нас недешева на дачі - більше 2 грн за квт платимо. Піч є, але в літню жару ніхто топити не буде.
    Експериментально вийшло, що дешевше всього на газовому таганці. То ж і радіємо тому, що газ дешевшає. Він дешевшає в світі - як і нафта, так і газ, а наша нова верхівка мабуть на цьому не краде, як стара.
    Вже легше простим людям.
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я колись купив LeChef, хотів ще одну взяти таку ж, але такі вже не продаються.
    Але такого типу є [​IMG]
    Плиту слід купувати з таким індикатором, як на малюнку. Бо є ще й дешевші, але вони без індикатора, а це не завжди зручно.
    Якщо цей Сатурн - точно такий функціонально як мій ЛеШеф, то в ньому є можливість подивитися напругу і, що важливо, скільки ват-кіловат затрачено з моменту, коли останній раз встромляв вилку в розетку (холодний старт). Можна взнати, скільки електроенергії затрачено на борщ (привіт Гудману) чи на гречану кашу. Я їжу готую в основному в режимі підігріву. Це не лише підігрів у прямому розумінні цього слова, а і кипіння. Після того, як, скажімо, картопля закипить, я вибираю режим 200 (ват на годину). Кипіння проходить в режимі "поштовхів": закипіло - перестало - закипіло -перестало. Ніколи не збіжить.
    Сьогодні тушив капусту в такому режимі, тільки 400. Не пригорить, але помішувати треба.
    Дуже зручно варити молочну пшоняну кашу в режимі 200 - каша мліє.
    Таймером можна виставити час, щоб не прогавити, коли вже буде готове. Вимикається само. Коли вариш квасолю на вІнЕгрет :), інколи не вгадаєш. Виставив, скажімо, 30 хв, а квасоля ще твердовата. Тоді ще хвилин десять доварюєш.
    Овочі на вінегрет я варю в високій і вузькій двохлітровій емальованій кварті (на дно - бурячки, трохи вище - морква, ще вище -пара мундєрок). Забираю з кварти з певним часовим лагом - щоб картопля не репнула, забираю, коли готова, а буряки - в останню чергу.

    Пардон за многабукав.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    мені здавалось, що весь посуд, різних діаметрів з феромагнітними якостями підходить для всіх цих плит. В тому ж і безпека індукційних плит: якщо нічого не стоїть чи стоїть любий непідходящий посуд - вона нагріватись не буде, а нагрівається тільки те дно, що має рівню поверхню та індукційні якості (можна магнитом перевірити).
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вони дорогі. Є такі, що мають вартість автомобіля. Але якщо гроші в тумбочці є - то тратити на такий технологічний прибор можна: і висока безпечність, і зручність, і висока економічність.
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ні. У мене був Кенвуд, але поламався. Так на Кенвуді емальований посуд не грівся. І не грілася, наприклад, покладена на поверхню ложка із нержавійки. (Перевірив - ложка не гріється і на китайській)
    І не можна було прикурити, якщо на поверхню покласти бляшану кришку від консервації.
    Мій син прилаштувався прикурювати цигарку таким чином. Бляшана кришка моментально нагрівається на китайській індукційній до червоного. Можна також прикурити від металевої тертки.

    Дорогі індукційні плити обліплені знизу всякими датчиками, щоб такі фокуси, як прикурювання від тертки, не проходили.
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я нічого не зрозумів із того, що цитую нижче, але причин не вірити фахівцям у тому, що востаннє подібна ситуація була на початку 1930 років, у мене немає.
    Ну, думаю, до центів за барель нафта не впаде, але те, що "світовій бензоколонці" доведеться туго - на те схоже. А отже, неможливість фінансування всяких там воєн, розв"язаних "світовою бензоколонкою". Маккейн: «Россия – это бензоколонка, пытающаяся выдать себя за страну»
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)