Ціна на нафту:)

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Hyligan, 1 гру 2014.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    3 рік їзджу і не задумуюсь )
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А що ви заливаєте? Дизель/бензин?

    Бо в Укрнафті, як не дивно, є різні заправки по якості, можна жорстоко нарватися.
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    92 бензин
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Залежить від марки "корита". Дороге корито поганий бензин відразу відчуває, бо усі системи досить чуттєві. А дешевому - все одно, вже нічого не зіпсує :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я чув купу леген типу "заправив, машина не їде, злили і поміняли і фсьо добре", але думаю то всьо хрєнь...всі рази коли в мене не їхала машина справа була не в бензині...
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я раз нарвався на поганий бензин на Укрнафті і більше туди не їздив.
    А мій знайомий з Яворова каже, що Укрнафта - найкраща бензина.

    Доречі, я підозрюю, що Укрнафта може також мати заправку на карточки. Поцікавтесь.
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я думаю, Вам варто поставити слідчий експеримент. Візьміть півканістри бензину і долийте туди води з-під крана до повної. Потім залийте все це добро в бензобак. Якщо машина поїде, як раніше, значить, люди розповідали легенди. І, до речі, зможете сильно на пальному економити.

    Це, звичайно, жарт. Як кажуть у рекламі - не намагайтесь...

    А от моя "легенда". Я колись купив бензин про запас, на випадок, коли треба буде їхати із села, а не буде бензину на заправці. Але такого, щоб бензину не було на заправці, кілька років поспіль не траплялося. І бензин, куплений давно, спокійно собі стояв у пляшках у гаражі. Потім я про нього згадав. Шкода, що я не можу викласти тут портрет того, що було в пляшках - моя мати використовувала те (попередньо перемішала з прогірклою соняшниковою олією) для розпалювання плити зимою. Вмочувала качан від кукурудзи, і так далі.
    У пляшці, на дні, пальців на два була якась цікава неземна речовина. Такою в фантастичних фільмах дітей лякають. Щось густе, матового кольору, схоже на холодець (драглі по-львівськи).

    Крім того, свіжий бензин з часом втрачає свої властивості. Окислюється від контакту з повітрям. Він має таку властивість - окислюється. Тепер уявіть собі, що той бензин, який простояв кілька років у запасі, пустили в продаж (був по десять центів, зараз продають по сорок).
    Або залишилися запаси воєнного бензину і солярки. В армії крадуть не лише чоботи, але й пальне. Змішали 66-й із соляркою, добавили фероценів для підвищення окатнового числа (приблизно), і пішло все те на добудову п"ятого поверху майонтку нафтотрейдера.
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Давно вже не залишилось. Спалили ще в 14-му році. Весь НЗ і ДЗ. Прямі поставки від трейдерів.
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @medwedo berlogsoni як то був по 10 став по сорок? Ціна ж впала в центах )
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    В мене тойота тундра має 11 років, свічкі рідні нагара нуль,бензофільтр минулого тижня провіряли чистенький, в Україні таке було неможливе
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    11 років - то багато, але грає роль ще пробіг.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    у кожній бензині є вода. Без води бензин не горітиме.
     
  14. prius

    prius Well-Known Member

    140000 миль
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А багато бере у вас та Тойота палива?
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    15 миль на галон,галон =3.78літра
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Я тако без калькулятора і паперу - то літрів 14-15 на 100км?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. prius

    prius Well-Known Member

    Десь так
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    малувато, як для такої техніки.
     
  20. prius

    prius Well-Known Member

    В мене сама проста,4 літра двигун і 6 циліндрів,а є 8 циліндрів і 5 ,7 літрів двигун,ось в ці не встигаєш заливати
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)