Цікаві факти

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Парусник, 7 жов 2010.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шо, кацап, від бояри трохи попустило? ;)
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. Elidorado

    Elidorado миється в бані

    Бувають же випадки
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  7. Fon

    Fon whom how

    закінченням 2 світової війни стало підписання великої поважної книги про капітуляцію і мир на американському есмінці в тихому океані. під час підписання вивилось, що австралійський представник підписався не на своєму місці. і всі підписи поробили по зносках. тобто якщо б прискіпливі гуманоїди докопались, то 2 світова війна ніби не закінчилась

    до речі ви вкурсі, що росія напала на японію після того як вона капітулювала сша? і віджала усі території уже після капітуляції. але на всяк випадок перкинула третину своєї армії на схід, якщо японці контратакують з американцями. хто їх зна.
     
  8. liqeno

    liqeno Member

    Реально зікаво!
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. EvgenjaE

    EvgenjaE миється в бані

    Планую піти в кіно на продовдення одного із своїх улюблених фантастичних бойовиків "Тихоокеанський рубіж 2". Для моїх однодумців пишу цікаві факти про цей фільм:
    • Розміри бойових роботів коливалися в межах від 39 до 45 метрів.
    • Слово «Кайдзен» родом з японської мови, і дослівно перекладається, як «дивний звір». Їм називають великих чудовиськ в фантастичних фільмах і коміксах.
    • Перед зйомками картини на головну роль планували запросити Тома Круза, але в підсумку її отримав Ідріс Ельбі.
    • Тревіс Бічем придумав сюжет цього фільму, гуляючи рано вранці з морського узбережжя Каліфорнії. З туману, що стояв на віддалі пірс, здався режисеру фантастичним чудовиськом.
    • У павільйоні Pinewood Studios в Торонто була організована справжня кабіна робота, яка важила 20 тонн і досягає висоти чотириповерхового будинку.
    • «Jaeger» в дослівному перекладі з німецького має значення «мисливець».
     
  11. Erudyt

    Erudyt New Member

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Пилот частного самолета в Аргентине случайно снял на видео два неопознанных летающих объекта, которые приблизились к его аэроплану. Мужчина во время полета снимал на свой телефон видео из кабины.
    Внезапно он заметил перед ним два темных дискообразных корабля инопланетян. Тарелки пришельцев перемещались с большой скоростью.
    Очевидец рассказывает, что космические судна дважды пролетели перед его аэропланом в обоих направлениях, облетели вокруг воздушного судна и, набрав высоту, исчезли в облаках. Пользователи Сети предположили, что это были птицы, однако пилот убежден, что он стал свидетелем полета НЛО.

    View: https://youtu.be/k9wrNVID6n4
     
  13. likemoda

    likemoda New Member

    likemoda.in.ua самий дишевий магазин
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Капєц... я ніц не розумію... :suicide:

    В Киев из Германии прилетел самый пирсингованный человек в мире. Имя Рольфа Бухгольца внесено в Книгу рекордов Гиннеса. Он - особый гость самого масштабного тату-фестиваля в Украине Tattoo collection 2018. Тело 58-летнего немца все покрыто татуировками и пирсингом, белки глаз - вычерненные, а на голове - импланты, которые имитируют рожки. Информатор встретил Короля Пирсинга вечером 17 мая в аэропорту Борисполь и пообщался с ним. Рольф оказался очень милым, несмотря на свою агрессивную внешность и "демонический" взгляд. Нам он показался даже немного стеснительным и осторожным парнем с обаятельной улыбкой и хорошими манерами.

    View: https://youtu.be/wCTWrbc5qxE
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    32 мільярди доларів – такого пожертвування світ ще не бачив

    Принц Саудівської Аравії аль-Валід бін Талал бін Абдулазіз аль-Сауд пожертвував на благодійність весь свій статок, який оцінюється в колосальну суму, а саме в 32 мільярди доларів.

    За його словами, зазначена сума, згідно з планом, буде розподілена між одержувачами в найближчі кілька років. Основними напрямками, на які підуть гроші, стануть боротьба з наслідками стихійних лих, будівництво шкіл і дитячих будинків, боротьба з різними захворюваннями, допомога жінкам, сприяння вирішенню культурних протиріч і поліпшення якості життя у віддалених районах світу.

    «Я не заберу ці гроші з собою в могилу, я хочу, щоб вони послужили добру. Кругом стільки людей, які потребують допомоги. Хтось нарешті вилікується від хвороби, хтось зможе отримати освіту і нормально влаштуватися в житті. Це мій обов’язок, я маю можливість зробити цей світ кращим і я зроблю це».

    Аль-Валід – онук засновника Саудівської Аравії короля Абдель Азіза ібн Сауда і племінник чинного короля Абдулли. Займатися бізнесом він почав з власної ініціативи, взявши кредит на суму 300 тисяч доларів і ставши посередником у справах з іноземними компаніями-партнерами Саудівської Аравії.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG][​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)