Цікаві факти

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Парусник, 7 жов 2010.

  1. hrim

    hrim Well-Known Member

    Вже тепліше. Ви створили у розділі "Війна" власну тему. Питаєтеся за війну, її правдивість тут.
    Наповніть власну тему відповідним матеріалом. Спитайтеся там щось конкретно про війну, про її правдивість.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мені потрібна істина, а не "ваша" правда. Правда - це теорема, а істина - це аксіома.
     
  3. hrim

    hrim Well-Known Member

    Цікавий факт - поширення (дез)інформаційного сміття оцінюється 11,8 руб. за повідомлення.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вам видніше, я вперше чую про таке.
     
  5. LMV

    LMV Well-Known Member

    Значить, якщо я не перевірив на своїй шкірі, чи скопіював з якогось джерела- не виставляти в темі, або давати посилання на джерело... Вибачте, надалі буду обачливішим...
    А тепер про користь вівсянки, чудодійні властивості якої перевірив на собі, так як в 68 років немає якихось підстав захворіти на рак чи якусь іншу хворобу... Доречі, 80-ти річна моя сусідка, яка все життя вживає в їжу вівсянку, виглядає на всі 50-ть і не більше. Так що, вчені запізнилися з висновками.......

    Відкриття вчених: Вівсянка - порятунок від смертельної хвороби

    Лікарі рекомендують всім людям починати день з великої тарілки вівсяної каші.

    [​IMG]

    Вівсяна каша врятує від раку.

    Щоденне споживання вівсяної каші може вберегти від раку. Про це заявили вчені з Гарварду

    Так, вчені проаналізували 12 великих досліджень, в яких містилися дані про 800 тис. осіб.

    В результаті з'ясувалося, що у людей, які щодня вживали 70 грамів цільного зерна, ризик смерті від будь-яких захворювань знижувався на 22%, а від смерті в результаті рака- на 20%.

    Крім того, на 20% знижувався ризик смерті в результаті серцево-судинних захворювань.

    Лікарі рекомендують всім людям починати день з великої тарілки вівсяної каші. Вони запевняють, що вівсяна каша містить набагато більше корисних властивостей, ніж макарони або білий рис.

    Джерело:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. LMV

    LMV Well-Known Member

    От тут ще є одна цікавинка про ножі

    Чому не можна дарувати ножі?

    Оскільки ви зайшли на цю сторінку, то ви швидше за все вже чули про таку прикмету, яка стверджує, що дарувати людині ножі не бажано. Так, це вірно, така прикмета справді є і вірять у неї, на щастя чи на жаль, багато людей. Якраз про це ми зараз і поговоримо у цій невеличкій статті.
    Давно вже відомо і багато хто знає, що дарувати ножі, наприклад, на будь-яке свято, припустимо, на день народження або новий рік, не можна. Але чому? А вся справа в тому, що існує повір'я, що подарований ніж, кинджал або набір ножів може нести в собі погану енергетику. І нести її ножі можуть у разі, якщо їх або його вам подарували, а не купили ви собі самі.
    Крім того, вважається, що подаровані ножі можуть вселити в людину відчуття агресії, негатив і навіть злість. Бувало й так, що недавно подарованими ножами чоловік, наприклад, міг вбити того, хто проживає з ним в одній квартирі. Загалом, у народі кажуть, що ножі, які вам подарували, ні до чого доброго не ведуть.

    Що робити, якщо вам дарують ножі?

    Щоб ножі, подаровані вам, не принесли невдач і злоби у життя, вам потрібно (під час вручення цього подарунка) дати людині незначну суму грошей — 1-5-10-20 гривень, не має значення, головне — дати. Начебто ви їх купили у нього. Тоді, так би мовити, закляття, спаде і все буде добре.
    Хоч і можна, звичайно, взяти або дати грошей, коли даруєте або отримуєте в подарунок ніж або ножі, все ж краще уникати подібних ситуацій. Якщо ви самі хочете подарувати ножі, наприклад, братові або чоловікові, не варто цього робити, щоб уникнути зайвих розчарувань у житті цієї людини. Навіть якщо людина любить ножі та займається їх колекціонуванням, все одно краще обрати що-небудь інше, адже подарунків у світі безліч.

    Джерело:

    P.S. На протязі свого життя, я уникав тих, хто хотів мені щось подарувати.. Люба річ має в собі, інформативний характер позитиву або негативу
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та ні, але хотілося б...
    В мене не розвинуте почуття фанатизму до когось або чогось, тому коли говорять про щось найнайнай..., то якось сумнів тут як тут. Все має свою міру, корисність і шкідливість. "Їжа у великій кількості може бути отрутою, а отрута ліками в малій дозі" (с).
    Мета мого зацікавлення до ваших повідомлень така, щоб даввали своє бачення, щоб можна було взнати рівень інтелекту того, хто виставляється не ради набирання балів у свій залік(?).
    От я випробовував вплив "кофейной жижи" на чорних мурах. Результат - відмінно,не заводяться: і мурахи цілі, і вовки ситі...

     
    Останнє редагування: 15 лип 2017
  8. LMV

    LMV Well-Known Member

    Дякую, ВИ праві. Мене бали зовсім не цікавлять. Я, за живе спілкування між форумчанами, а не наповнення тем постами, як на деяких форумах...... Кожен бачить ту чи іншу проблему(допис) по своему, в залежності від ІНТЕЛЕКТУ. На те і є форум щоб разом дійти до істини, бо не всі факти можна власне перевірити. Тут не научний симпозіум. Якщо ВАШ інтелектуальний розвиток перевершує інших користувачів, то старайтесь допомогти знайти ЗОЛОТУ СЕРЕДИНУ, а не оцінювати :drinks:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. LMV

    LMV Well-Known Member

    Фермери знайшли барана з півметровою шерстю. Він тягне на світовий рекорд

    [​IMG]

    Австралійські фермери Пітер і Нетті Хейзел зловили барана породи мерінос, вага вовняного покрову якого становила понад 20 кілограмів, повідомляє портал ПІНУ з посиланням на abcNews.

    Пара впевнена, що тварина все життя провела серед дикої природи, а її вік становить близько шести років. Баран погано бачив через те, що шерсть закривала йому очі.

    Фермери розповіли, що збираються обстригти мериноса, товщина вовняного покрову якого за роки без стрижки сягнула півметра. Хейзели сподіваються, що тварина зможе побити рекорд і отримати звання барана з найважчою вовною в світі.

    Вовну мериносів цінують за м'якість і високу якість. Самі тварини зазвичай дрібніші від овець інших порід, однак за рясним вовняним покровом цього не помітно. Найбільше поголів'я мериносів мешкає в Австралії.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. LMV

    LMV Well-Known Member

    Дивлюся на цього барана і згадую Казакстан. Кожного тижня ходили у центральний парк, де казаки відмінно готували плов(національне блюдо) у великих чанах, на баранячому мясі. Для розтопки мангала, використовували саксаул(дуже тверде кущове дерево). Тоді ціна однієї порції, була 50 коп ....
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не смикайте долю за хвіст... ;)

    Для того, щоб захворіти раком які тре підстави?
     
  12. LMV

    LMV Well-Known Member

    Саме головне -небрати нічого до голови:))) А так, поштовхом може послужити сильний нервовий стрес....... для рака і інших хворіб.. Некажу вже про спосіб життя:наркотики, паління і інше.....
     
    Останнє редагування: 16 лип 2017
  13. LMV

    LMV Well-Known Member

    Якби було так, як ви кажете, щоб змінити долю! На все є воля БОЖА.. А так, треба жити в гармонії з природою...... бути ЛЮДИНОЮ, в рамках біблійних правил, допомагати людям і тваринам, котрі потребують допомоги....
    Це, так собі, маленький патріотизм ......
     
    Останнє редагування: 16 лип 2017
    • Подобається Подобається x 2
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Коли я розказав мамі притчу про те, що Брюс - то Будда, то вона тихо сказала: "Коли таке розказуєш, то хоч посміхайся..."
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не буду повторюватися, як кажуть буддісти:"Вчитель каже лише раз.", але нагадаю, відповів у темі що "брати чи давати".;)
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Гмммм.... А от слово подяки у карман не покладеш. Треба і діями довести, що згода не тільки на словах, а й у справах мірських. Три шляхи до Господа - теорія і дії ;) (Теорія - найдовший, дія - найкоротший) Тому, якщо люди побачуть, що у людини на форумі добра карма, то вони інтуїтівно потягнуться до неї, а не того, в кого багато злоби. Ферштейн, комраде?
     
    Останнє редагування: 16 лип 2017
  17. LMV

    LMV Well-Known Member

    У мене ні до кого злоби нема. Ви неправильно мене зрозуміли. Тут нема що доводити,........а пишу так як я розумію і буде мені щастя, якщо мене зрозуміють і приймуть мене таким, який я Є...
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не обов'язково робити зло. Достатньо пройти повз нього.
    навіть там, де її немає.
    маленького українця.
     
    Останнє редагування: 16 лип 2017
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А ще це стосується виделок, ложок, люстра (з тих самих причин)

    Чому? Хіба це погано?
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Люди в селі сапкой відрубують кінці огірків , щоб вони не розросталися. Насправді огірки треба прищіплювати, щоб більше було бокових пагонів, на яких буде більше зав'язей. Вони "підсвідомо" це роблять, як і @LMV, що не бере ті ножі. Але якби він знав, чого він так робить, то він був би сильною людиною, а не "здогадливою"
     
    Останнє редагування: 17 лип 2017
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)