Цифрове телебачення

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Максим Великий, 8 гру 2009.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а ви думаєте кабельні оператори звідки ті канали беруть -та теж з тарілки

    ---------- Додано в 19:19 ---------- Попередній допис був написаний в 19:15 ----------

    ці канали транслюються з сателіта відкрито
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    не прикольно виходить. Якщо я спостерігаю за якоюсь програмою чи серіалом, він пропадає, я перепрошиваю, а він за тиждень знову пропадає... А сенс?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Akacija

    Akacija миється в бані

    то нехай, якщо ті самі каналі я буду отримувати дешевше, то я не проти. Кабельник платить за сигнал, але розбиває вартість на вісх абонентів. Плюс виробничі витрати і маємо ціну пакету. Так чи інакше, а дешевше виходить.

    а з ефіру? Я не пам"ятаю ВСІХ тб-каналів, але з приводу ефіру (навіть аналогового) то кількість каналів явно вище у кабеля із сателітом, але останній обходиться відчутно дорожче, або починає страждати якість та стабільність зв"язку. Не кажучи вже про те, що в разі виникнення проблем можна подзвонити у техпідтримку.
     
  4. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Ось тому інженери "почухавши тиковку" придумали шарінг. При навності стабільного інтернету (а починалось все до широкого розповсюдження ADSL, а також до появи 3G) маєте святий спокій. До речі нормальні дилери (в більшості випадків вони в встановники) надають якісну круглодобову техпідтримку.
     
  5. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    , який не підтримується жодним законодавством світу ;)
     
  6. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    а що робити бідному галичанинові. :pardon:

    Особисто мене кабельне телебачення дістало ще кілька років назад тим, що постійно змінювало перелік трансльованих каналів і головне (!!!) їх порядок розміщення в частотній сітці, могли тупо поміняти два канали місцями без всякого логічного пояснення (про створення соціального пакету тоді ще мова не йшла).
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    то питання звички - не варто розраховувати на канали, які знаходяться у промо-трансляції. Це маркетинговий хід - запускають цікавий канал у дешевшому пакеті з позначкою "промо-перегляд", народ до нього звикає, а потім канал переводять у більш дорогий паекет, де йому і місце. Є люди, які змінюють пакет вслід за улюбленим каналом.
    А з приводу перестановки каналів, то не помічав, відверто кажучи. Хоча най собі переставляють, аби не забирали. :)
     
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    і переставляють місцями, і забирають. Правда ціну не понижують при забиранні. Після того як зник НешнлГеографік поставили Діскавері. Зреештою й його забрали. А недавно знову два або три канали щезли
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    В той час, коли його транслюють з якогось супутника FTA або кодування взаламане і показує на емуляторі. Через якийсь час цей канал кодують і він хутко зникає з пакету кального оператора. Послідкуйте за транспондерними новинами, багато цікавого побачите.
     
  10. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    2 lvoldemar: то можливо для маленьких кабельників. Якщо брати компанії на зразок ВОЛІ, то це навряд чи можливо. Компанія залежить від інвесторів, а отже і вся документація має бути "білою". Будь-який "взламаний" канал може кошутвати компанії надто дорого. І мова йде не про частку ринку, а про засновників та вкладників. До того ж крупні кабельні оператори під пильним наглядом держструктур на зразок АМКУ, які сплять і бачать, щоб когось за щось штрафонути :)
     
  11. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Антимонопольний комітет надіслав припис ОДЕКО стосовно відсутності економічного обгрунтування тарифів. І що ... тарифи не змінили, перед людьми не вибачились, просто забили на той припис і досить непогано себе почувають.
     
  12. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    Тарифи ще й підняти варто було. Що значить не було обгрунтування? Виробники олії чи молока виправдовувались перед Вами за підняття цін? А ціни підняли. Середній індекс цін на стандартний кошик споживача зріс на 20%. Інфляція... То яким чином оператор інтернету чи тв може тримати ціни на попередньому рівні. Намагалися вже бензин тримати на одному рівні - що вийшло з того пам"ятаєте?
     
  13. tek2010

    tek2010 Well-Known Member

    А з DVB T як там?
     
  14. Mikolaj

    Mikolaj миється в бані

    та ніяк практично. Не знаю як у Києві, але у нас запустили кілька каналів у тестовому режимі. Це навіть пакетом не назвеш. Розділили якість на сигналах на мпег-2 та мпег-4. Який сенс? Передають 7 каналів в мпег-4, 3 в мпег-2 і попереджають, що канали можуть змінюватися, пропадати і тд, так як все знаходиться на стадії пілотного проекту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Akacija

    Akacija миється в бані

    у Києві начебто 24 канали транслюють вже. Вже непогано, якби не ціна входу. ІМХО, якщо є 600 грн на тюнер, то знайдеться ще 30 на кабельний пакет з нормальними каналами.
     
  16. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    Так, у Києві вже непогано працює, хоча ловить практично те саме, що й пропонував аналог. Різниці ніякої. Саме тому я сильно сумніваюсь в обіцянках пана Турчинова про 70 безкоштовних каналів. 25 каналів це максимум, який може показати столиця. Я вже мовчу про Львів.
     
  17. Mikolaj

    Mikolaj миється в бані

    на те вони і передвиборчі, щоб ніхто в них не вірив, окрім самих політиків :)

    з приводу ціни входу, то ражду ще раз усім згадати, що рано чи пізно купувати тюнер доведеться, якщо не хочете залишитись без тб взагалі. Цілком можливо, що вже за 2 роки аналоговий сигнал повністю пропаде.
     
  18. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    Ви вважаєте, що за 2 роки Львів потягне повністю цифровий режим мовлення?
     
  19. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    IMHO, як мінімум до 2015 року буде вестися паралельне цифрове і аналогове мовлення. До речі вже сьогодні значна кількість сучасних ТВ-приймачів обладнана тюнером стандарту DVB-T
     
  20. Akacija

    Akacija миється в бані

    та потягне! куди дінеться!
     
    Останнє редагування: 12 бер 2010
а де твій аватар? :)