Цифрове телебачення

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Максим Великий, 8 гру 2009.

  1. Romualdo

    Romualdo миється в бані

    Все таки ще раз повторю, що як раз з укр. контентом все буде нормально. Нормальні такі гроші після цифрового переходу (при тому що для декого він закінчиться достроково) будуть направлені саме на виробництво медіа-продукту (це звісно не означає, що всілякі "Не родись красивой" кануть в небуття). Часто продакшн-студії відкриваютсья з прицілом десь як раз на середину десятеліття. І я не бачу, чому не має спрацювати формула: великі інвестиції→ якісний продукт (+ звісно інтерес різних гравців на ринку, що вже сьогодні спостерігається). В когось є заперечення? ;)
     
  2. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Проти цього -



    ні!
     
  3. Romualdo

    Romualdo миється в бані

    Ладно, тоді скажу по-іншому. Я не бачу, чому б ця формула не спрацювала в нашій країні?

    P.S. Може я дещо абсолютизую фактор переходу на цифру, але український медіа-продукт все одно вийде (а може і виходить) на вищий рівень.
     
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Що саме прокоментувати?
    Як замість небажаних реплік з місця подій підставляються "бажані"?
    Як правило, ведучий має в запасі кілька "нейтральних" запитань, а оператор "підписує" кілька "нейтральних" планів - ось і монтується "як треба". :)

    ---------- Додано в 21:25 ---------- Попередній допис був написаний в 21:22 ----------

    А чи відомо Вам, Поковнику, що в Росії оператори кабельного цифрового телебачення відслідковують, який канал дивиться конкретний абонент (за унікальним номером картки в тюнері)?
    І скоро буде з"являтися на екрані майор із втомленими очима, який буде говорити "Я тєбє попєрєключаю!" (С).
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Не треба. На схемі і так майже все є.

    Забули правда тюнери, конвектори, дроти, сервери, АЦП, ЦАПи, і рекламу...
     
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Нет.
    Не знал, спасибо, что подсказали.
    Но мне не грозит - у меня кабельного нет.
    А в Украине пока не научились это делать?
    Ну, понятно, Вам сейчас не до кабельного....
    Госрезерв бы хоть немного поднакопить - не дай Бог засуха или наводнение...
    Понимаю.

    Борис, мне было интересно Ваше мнение по фоторепортажу.
    Удивило, что аппаратуру берут все кому не лень.
    Я думал, что каждый оператор СВОЮ никому и никогда.
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Якщо він її купив - нехай користується.
    Ось Ви, коли компанією замовляєте теплохід, команду теж на борт "берете"?

    Оскільки "техника в руках дикаря - кусок железа" (К. Маркс) - за апаратуру відповідають "закріплені" інженери.
    Оператори та режисери, нажаль, вміють техніку тільки ламати.

    Колись "дільниця видачі" репортажного обладнання була дуже "хлібним місцем", але деякі інженери на ній деградували.

    Оператор тільки "бере план" і "наводить фокус". А чи відповідає сигнал стандарту - він і гадки не має. А для деяких режисерів найстрашніший сон - опинитися за пультом без асистента, особливо якщо конкретний режисер не дружить із конкретними інженерами.
    Отак неформально на ТВ формуються "зв'Язки" - режисерських груп з технічними.
    Я любив знімати музичні передачі, молодіжні (особливо клубно-дискотечні), а також - підприємства (здогадайтеся чому).
    Ну й заради хлопців зі зміни - футбол-хокей.
    А з редакцією пропаганди працював так, що їм більше не хотілося нашої зміни. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    То по темі цифри буде якесь питання? Нє?
    Добре. Я задам. У вас DVB-T в Москві йде в форматі мпег-4 чи mpeg-2 ?
     
  10. syavych

    syavych копач

    Народ, а цифра у Львові ще працює? Позичив в колєги DVB-T тюнер, просканував - глухо :sad:
     
  11. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Відключили через кілька днів тестів під Новий Рік, виглядає так, що надовго. :sad:
     
  12. galca

    galca New Member

    Дуже не раджу до любих акцій "Волі" підключатися. Маю з ними великі проблеми. Підключилася до пробного інтернету. Липень-серпень - 5 грн. Мінімальна швидкість. Взяла для підстраховки, бо через бурі мій провайдер мав аварії і кілька днів я була відірвана від світу. Так ось. Акція замість 2-х була лише 1 місяць. Коли я 1-го вересня принесла їх мождем з проханням відключити мене від цієї послуги, то виявилося що я ще й автоматично переключена на дорожчий пакет кабельного. Бо такі правила у них. Модем у мене не взяли, бо теж за їх правилами модем я не маю права приносити, а тільки майстер має забрати у мене з дому. Сказали щоб я дочекалася кінця місяця і викликала майтстра. Сьогодні 28 вересня я дзвоню по їх кругло добовому телефону і чую що я маю нести модем сама, але маю попередити за місяць наперед про відключення, бо такі правила. Коли я сказала що вже попередила за місяць наперед, то ще придумалося кілька правил, тобто що якщо це було 1 вересня, то я маю прийти до них 1 жовтня і не скоріше. Одним словом - суцільне хамство і обман. Ну та я вперта - вилізу все одно з того в що вступила, але іншим дуже не раджу. Безкоштовний сир тільки в мишоловці. За те що я покористувалася 3 години їх інтернетом, я крім акційних 5 грн заплатила 97грн за відключення і переключення на звичайний пакет ТБ, тепер прийшов рахунок на жовтень уже на 147грн. Тому буду боротися щоб їм то не платити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    може хтось в курсі,чи є на сихові ше якийсь провайдер кабельного ТБ крім волі? чи воля вже всіх скупила?
     
  14. romanfond

    romanfond Member

    Пропоную цифрові тюнери Trimax TR-2012HD і Strong SRT 8500 HD DVB-T2 по 540 грн.
     
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    я ше почекаю,потім по акції візьму
     
  16. layer9

    layer9 Well-Known Member

    колишній колега по роботі на сихові користуеться нетом від київстару 100мб, літае:windie:
     
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  19. yasam

    yasam Well-Known Member

    В нас продаються дві моделі модемів ТВ2 ціною в межах 600 грн. Реальна ціна цих екземплярів 150-200 грн.Можливо хтось брав напряму з китаю. Поділіться досвідом чи посиланнячком пліз.
     
  20. SashaBelov

    SashaBelov миється в бані

    Не чув про такі, в нас в Україні діє стандарт DVB-T2.
    Що це за "реальна ціна"? Теж схильний вважати(не стверджувати), що ціна завищена круто. Є якісь розрахунки економічні відносно реальної ціни "150-200грн" чи інформація із потолка?
     
а де твій аватар? :)