Чулпан Хаматова: Как жить «надо» — в этой стране жить «не можно»

Тема у розділі 'Россия | российский форум', створена користувачем bayard, 22 лют 2012.

  1. bayard

    bayard Дуже важлива персона

  2. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Всегда была очень высокого мнения о Чулпан, интервью не разочаровало - только наоборот.
     
  3. ostrov_mike

    ostrov_mike Well-Known Member

    Разочаровало, думал услышать её собственную позицию а не её друзей и знакомых которых она боится обидеть. А может таковой просто нет.
     
  4. cheburapin

    cheburapin хороша дівчинка

    Бачила її в передачі О.Ткаченко: не сподобалася. Я її знала, звичайно, фільми дивилася, хороша актриса, але ІМХО - і тільки.
     
  5. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    а що саме не сподобалося?
     
  6. cheburapin

    cheburapin хороша дівчинка

    Як вам сказати... знаєте, є манірність, а є спеціальна, демонстративна неманірність, "простота", от мені здалося, що вона вдає "просту", "з великим серцем", "всі генії такі...". Я знаю, вона займається благодійністю, молодець. Може, я помиляюся, але вона ненатуральна.

    Як людину я вперше побачила її в цьому інтерв"ю. Її відповіді... не повірила їй. Фраза: "Якби в мене не було 3 дітей, благодійного фонду ... я б пішла на барикади". Але не треба на барикади, достатньо було просто не зніматися в ролику "чому я голосую за Путіна". Інтелігенція, еліта - це ж люди, на яких ми, обивателі, трошки рівняємося, так? Я не хотіла б рівнятися на людину, яка не хоче змінити гнилий режим. Не знаю, чи є альтернатива в Росії, хто здатен стати замість "великого і жахливого", але ж має хтось це зробити...
    А може, її змусили знятися там. Я не знаю. Просто склалося таке ось враження.
     
  7. bayard

    bayard Дуже важлива персона

  8. andrzej

    andrzej Дуже важлива персона



    У меня нет однозначного ответа. Возможно что-то пытается делать, я не знаю.
     
а де твій аватар? :)