Чудеса в християнстві.

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем консультант, 12 кві 2013.

  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    То ви особисто не молитеся за хворих, я так зрозумів, а відразу кличете пресвітера (священника)?
    Чи молитеся?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Я не тільки молюся, а ще викликаю лікаря і виконую його приписи. Якщо допомогу хворому замінити молитвою, то таку поведінку церква називає святенництвом. Якщо голодного не нагодувати, нагого не одягнути, хворого не лікувати, а лише молитися, то така молитва перестає бути сповненням Божої волі і стає пошуком задоволення власного его. Окрім того святенництво компроментує молитву і побожність віруючих в очах невіруючих людей.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Олено, бувають такі випадки, що ні лікаря поблизу нема, ні священника, щоби помолився з миропомазанням. А людині, дитині потрібна допомога. Тому ми і маємо право кликати до Бога про допомогу і класти руки на хворих. Я часто мала такі випадки з дітьми, як були малі. Ніч, дитина горить від температури, даєш таблетку, а вона не збиває. Чи живіт малого одного разу серед ночі так болів, що думала дитина до ранку не дождиве. А тут їхати серед ночі на скору, то там просидиш три години, поки дадуть поміч. І я просто ставала коло дитини на коліна, клала руки на неї і гаряче молилася. І дитина затихала, температура спадала і дитина засинала. А зранку йшла до лікаря, а там нічого не знаходили. Дивилися на мене, ніби я казки якісь розказую. Так що все це діє, якщо маєте віру хоч, як гірчичне зерно. Тільки треба не боятися то робити.
    А те, що Левко написав, про тих людей, то про це ж теж в Біблії написано, що є люди в Церкві, яким Господь дає різні дари, коли вони просять: дар проповідування, дар пророцтва, дар сцілення, дар розпізнавання духів, інші. І ці люди не мусять всі бути священниками. Їх дається для зміцнення Церкви. Бо написано:

    1 до коринтян 12


    Дари Духа Святого

    12 Щодо духовних дарів, брати і сестри мої, то я не хочу, щоб ви залишалися в незнанні. 2 Пам’ятайте, що коли ви були невіруючими поганами, то ходили на поклоніння до німих бовванів, неначе вас силоміць тягнули туди.

    3 Тож кажу я вам, що ніхто не може мовити: «Будь проклятий, Ісусе!» — з допомогою Духа Божого. Ніхто не зможе сказати: «Ісус — Господь» — інакше, як Святим Духом. 4 Різні є дари, та всі вони — від Єдиного Духа. 5 Є багато різних засобів служити, але усі вони — Єдиному Господу. 6 По-різному Всевишній діє серед людей, та тільки Єдиний Бог дає спроможність робити все. 7 А вияв Духа дано кожному на користь усіх. 8 Одній людині Дух дає слово мудрості, іншій — слово знання дається тим самим Духом. 9 Комусь дано духовну віру, а ще хтось має дар зцілення — від Єдиного Духа. 10 Хтось має силу робити чудеса, а хтось — здатність пророкувати, хтось уміє розпізнавати духів, а хтось — розмовляти різними мовами, а ще хтось — тлумачити мови.

    11 Та Один і Єдиний Дух чинить усе це, наділяючи кожного тим, чим вважає за потрібне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Levko

    Levko Well-Known Member

    Значить молитеся! Слава Богу!
    Отже, не тільки пресвітери(священники) можуть молитися за зцілення, так як ви стверджували вище, а й прості християни.
    І також виходить, що ті люди з Тернополя, що моляться за зцілення, роблять все по Слову. Чи ні?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. yasam

    yasam Well-Known Member

    Та хоч ноги - хто вам забороняє? Тим більше хто забороняє молитися - моліться. Але не впадайте в прелєсть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ми не відкидаємо звертання до лікарів, бо і лікарі від Бога і молимося, щоби Бог благословив руки лікарів, але ж часто чуємо, як лікарі самі кажуть, що "ми зробили все, що могли, але ми - не Бог". От тоді вже і Бог починає діяти, як лікарі безсилі. Ніхто ж не каже, що треба нічого не робити, а тільки молитися. Навіть при елементарних хворобах. Є просто різні випадки і різні ситуації. Як я написала вище про температуру в дітей. В мене було таке, що ми сина вночі привезли в Пустомити в лікарню, бо не помагали ні уколи, які наш лікар колов на місці, ні в лікарні вони кололи - не помагало. То ми падали на коліна з чоловіком і молилися, щоби Бог спас нам дитину, бо вже судороги почалися. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. yasam

    yasam Well-Known Member

    Згідний на всі сто. Лише потрібно щоб ці люди були святими.
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Тойсь,вони мають мати бомажку з пичєткою,де сі пише,жи вони - святі?:girl_angel:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. yasam

    yasam Well-Known Member

    Так, звичайно, але таку бумажку видають вроді за 300 років по їх смерті )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ромку, :mocking::mocking::mocking:.

    Особливо, як згадати, як Вас нагріли на великі гроші майбутні "святі", які буцімто дитині Вашій на лікування збирали... :sad: Як подивишся часом на тих "святих", що з "бомажками", то встидно стає за церкву, яку вони представляють... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. yasam

    yasam Well-Known Member

    Ви про Левка?

    ---------- Додано в 11:30 ---------- Попередній допис був написаний в 11:27 ----------

    Чим відрізняється справжній християнин від вдаваного, не залежно від конфесія (навіть якщо він сектант)?
    Справжній християнин ніколи не шукає чуда і не прагне його, в нього в голові весь час крутиться фраза: "блаженні ті, що не бачили і увірували".
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Мабуть я не християнин.
    Бо до останнього надіявся на ЧУДО.
    Тепер вже не надіюсь.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А що таке "до останнього"? Коли воно наступило?
     
  15. Bambook

    Bambook Persona non grata

     
    • Подобається Подобається x 3
  16. yasam

    yasam Well-Known Member

    Не обов'язково. Причина не важлива. Важливо як виправити наслідок.
     
  17. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ну от і не виясняйте.
     
  18. yasam

    yasam Well-Known Member

    Ну от і не виясняю
     
  19. Bambook

    Bambook Persona non grata

     
  20. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Робити по Слову не означає робити з Божої волі. Сатана спокушував Христа теж по Слову, але Христос не спокусився. Ці люди могли й спокуситися.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)