Чорнобильському саркофагу виповнюється 20 років

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Danilo, 29 лис 2006.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Чорнобильському саркофагу виповнюється 20 років

    Вкрай бездарна конструкція реактора "академіка" Александрова. Можливість виходу з-під контролю була відома кожному фізику. Тільки автор нагло як танк лобіював своє "дітище".

    Вкрай небезпечно вибране місце для ЧАЕС - "роза вітрів" мала максимум в напрямку Києва.

    Вкрай бездарно спланований експеримент з його зупинки.

    На станції була відсутня навіть посада - Головний фізик.

    Наближалися Великдень і 1 травня. "Давай-давай!"

    Зазвичай факт аварії і небезпеки забруднення Києва замовчувалися. Тільки надвечір 29 квітня в Києві почали фіксувати значно завищені рівні радіації.

    Після закінчення трансляції демонстрації (1 травня) до голови Держтелерадіо УССР Охмакевича зателефонували з ідеологічного відділу ЦК і дали вказівку: якомога більше показувати в прямому ефірі людей, особливо дітей, що гуляють вулицями Києва.
    (це випадково почула літня пані - співробітниця ТВ, яка зайшла на хіилинку до Охмака в кабінет. Розповіла про це тільки через рік, коли демобілізувався з армії її син і вони почли оформлятися на ПМЖ).
    А 1 травня в Києві було до 4 МІЛІрентген на годину (норма - 30 МІКРОрентген, тобто у 133 рази).

    "Слава партии родной
    За любовь и ласку,
    За четвертый выходной
    И рентген на Пасху"

    Все подальше "висвітлення" подій було суцільною брехнею і дезою.
    Оператори і техніки ТВ, які їздили до "зони", хворіли ій гинули нізащо.

    Один з відеоінженерів завдяки дружині, що мала зв"язки з діяспорою США, був направлений до Штатів на лікування. Перед тим, як лягти до шпиталю, він на прохання діяспорян виступив зі спогадами. Через добу він "втратив" пам"ять і не зміг навіть змістовно поговорити з лікарями. Пам"ятав тільки ім"я, прізвище і місто Київ.
    А хтось там дивується, що людей талієм пригощають.

    Цей чоловік ще, слава Богу, живий, навіть працює, але про Штати "забув" начисто.

    Мене теж намагалися залучити до відеоз"йомок в зоні, але я відразу відповів:
    1- маю свої джерела інфи, ЩО там насправді відбувається і
    2- не маю резонів їхати туди заради фабрикації брехні. Тому прошу раз і назавжди відчепитися з дурними пропозиціями.

    Пам"ятаю, зателефонував тоді знайомий батька - військовий лікар із Середньої Азії, який знався на предметі" і сказав:
    1. Вино типу Каберне (перелік виноградників України і Молдови- де грунти, багаті на стабільний ізотоп стронцію) - 7 грамів на 1 кг живої ваги щоденно
    2. Азербайджанський гранатовий сік - необмежено.
    3. Волоські горіхи (перелік областей) - необмежено.

    Отак і "захищалися". Тверезих в Києві просто не було.
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чорнобильському саркофагу виповнюється 20 років

    Обережно: зараз знову у брехні звинуватять! Типу: "Каберне у Славутич не поставлялося".
     
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Чорнобильському саркофагу виповнюється 20 років

    Зараз накаркаю: з"явиться Чорнобилець і почне захищати свого "академіка".
     
  4. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Чорнобильському саркофагу виповнюється 20 років

    Борисе...пиши исЧо!:rolleyes:
     
  5. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чорнобильському саркофагу виповнюється 20 років

    Смайли? Стосовно Чорнобиля? Ви там не були, мабуть, і друзів своїх не хоронили, які від Чорнобиля загинули... Ставте смайли... якщо сумління дозволяє...
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чорнобильському саркофагу виповнюється 20 років

    О, Лілю, я про Чорнобильську катастрофу читав навіть у книзі Канигіна "Шлях Аріїв", але то так - до слова.

    Що до Чорнобиля, то чув таку думку, ніби закордонні спеціалісти вже сміються з Чорнобиля, бо небезпеки вже давно нема. Та комусь вигідно в Україні, наприклад Шуфричу, та іншим зацікавленим особам тримати цю зону, як зону лиха. Є куди бабло закопувати, нє?
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тверезий Інтернет у кожен дім!

    Степаныч! :eek:
    Коке "сумління"?! Чиє сумління?! Чи Ви тільки з поминок повернулися? :rolleyes:
    Добре, прийдеться цитату повну давати:
    Тепер повторюю питання:
    Ви ТАК думаєте, без жодного смайла?
     
  8. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чорнобильському саркофагу виповнюється 20 років

    Звісно що ТАК. З якого б дива мені писати те, що я не думаю?
     
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чорнобильському саркофагу виповнюється 20 років

    Тобто, звичний для Росії "спор хозяйствующих объектов"? :rolleyes: Все ТАК просто, Степанычу?..

    Бабло закопувати, звичайно, є кому. Але, не думаю, що настільки швидко можна "забути" про ядерне забруднення. Зоною лиха Чорнобиль залишиться назавжди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чорнобильському саркофагу виповнюється 20 років

    "Не стоит умножать сущности без необходимости" (с) Оккам.

    Не совсем "хозяйствующих". Наверняка результаты тех научных экспериментов имеют и важное военное значение. К примеру, в августе-сентябре 1987 года там работала группа ученых из Ленинградского какого-то военного института, они специализировались на атомных подводных лодках. Знаю точно, потому что общался с ними. Кстати, в то время быть полковником в 35-36 лет было очень круто, там были такие. Смысл сейчас России чем-то делиться? А причины катастрофы известны были уже тогда. Основная - безалаберность и желание успеть "под дату". Традиция была такая в есессере. В войну город взять "под дату", трудовых успехов добиться под неё же...
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чорнобильському саркофагу виповнюється 20 років

    Хм-м-м... А хіба архівні документи досліджень 1987 р. в Україні належать/доступні лише Росії, щоб викаблучуватися "дам/недам"?
     
  12. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чорнобильському саркофагу виповнюється 20 років

    Уявімо, що у України є якісь важливі секретні документи, які залишилися з часів СРСР. І такі документи, якими б хотіли володіти усі, але вони тільки у нас. А на підставі цих документів можна обігнати інші країни у технічному, в т.ч. военно-технічному напрямку. Ви б звинуватили Україну за те, що вона їх нікому не віддає? Проза життя. Не до емоцій. Ми різні країни... і щодалі, то все різніші і різніші... йде до того, що будемо ворожими. Тому для Росії віддати якісь секрети Україні, це все рівно, що віддати їх США. Це лише моя думка, я ж не знаю фактів. Але мені вона здається цілком логічною і такою, що пояснює ситуацію. А які ще можуть бути причини?
     
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чорнобильському саркофагу виповнюється 20 років

    :D
    Про документи, нагадаю, мова йшла:
    Не думаю, що комерція тут доречна.
     
а де твій аватар? :)