Чорний Lеxus львівської прокуратури [ФОТО]

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Deus igrok, 17 чер 2010.

 1. Deus igrok

  Deus igrok Дуже важлива персона

  ..Кожної п'ятницi пiд прокуратурою областi орiєнтовно о 8.50 -- 9.30 з'являється розкiшний чорний автомобiль марки "Lexus cx 470". Це дуже дороге авто представницького класу вартiстю понад 100 тисяч доларiв. I кожну п'ятницю працiвники прокуратури вже давно називають "днем чорного "Лексуса"...

  Та вiдкинемо прозу й залишимо голi факти. Отож: п'ятниця, ранок -- чорне дороге авто пiд порогом Львiвської обласної прокуратури. Тiєї самої, де роблять дах iз пiдiгрiвом та позолотою.


  [​IMG]

  Через кiлька хвилин працiвники прокуратури, як завжди, почнуть завантажувати в багажний вiдсiк цього авто якiсь пакети. Один iз тих, хто бере участь у цьому особливому дiйствi, -- особисто пан Касько, начальник вiддiлу матерiально-технiчного забезпечення прокуратури.

  [​IMG]


  Впадає в очi те, що на цьому респектабельному авто висить цiкавий "синiй" номер 1000. Авто протиправно стоїть прямо на "зебрi" пiшоходного переходу, за 20 метрiв вiд знака "стоянка i зупинка забороненi". Табличка "крiм авто прокуратури" не дає водiю авто жодної iндульгенцiї, оскiльки результати ретельної перевiрки засвiдчать, що в гаражi прокуратури цей
  автомобiль на облiку не перебуває. Але "Лексус" стоїть.

  [​IMG]


  однак Володя сiдає у "Lexus cx 470" i вирушає до... Києва. На деяких дiлянках траси Львiв -- Київ вiн розганяє автомобiль до швидкостi 175 кiлометрiв за годину. Але штатний
  водiй прокуратури Володя не нервується: "козирний" номер береже його вiд зайвих контактiв iз працiвниками дорожньої служби.

  У столицi спецiальний "Лексус" зробить кiлька зупинок, орiєнтовно о 19.30 вiн опиниться на... паркiнгу бiля виходу з термiналу "А" аеропорту Бориспiль. Саме звiдси виходять пасажири рейсу Львiв -- Київ.


  [​IMG]


  До речi

  Мiж iншим. "Вважаю, що моя робота оплачується несправедливо", -- так торiшнього листопада пожалiвся в iнтерв'ю журналiстцi прокурор Баганець.

  Експерти, якi оцiнили один з акуратно запакованих пакетiв чiтко прямокутної форми, що завантажувався до авто, стверджують, що в ньому може бути, до прикладу, вiд 36 до 48 пачок стодоларових купюр. У кожнiй iз них -- по 10 тисяч доларiв. Або ж вiд 36 до 48 пачок стогривневих купюр -- по 10 тисяч гривень кожна. I спробуй переконати таких експертiв у тому, що вони помиляються, якщо чиновники в нашiй країнi звiту про витрати не здають. Але їх чомусь роблять.


  http://www.expres.ua/main/2010/06/10/37753  Ти диви, як же прокуратура таки допекла експресу - шо ті не витримали і пішла в контратаку )))
   
  • Подобається Подобається x 15
 2. algo

  algo Мешканка ДП

  Та вони вже давно на прокуратуру наїжджають, в кожному номері майже.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. консультант

  консультант Дуже важлива персона

  Досить небезпечна робота в них. Не дай Бог рекет або якісь інші відморозки...
  Цікаво, а чому вони не використовуюсь банківський переказ? Все-таки набагато спокійніше і надійніше.
   
 4. Deus igrok

  Deus igrok Дуже важлива персона

  Генеральный прокурор Александр Медведько обещает проверить обращение прокурора Львовской области Алексея Баганца о вмешательстве журналистов в его личную жизнь, а также проверит, на каком автомобиле он ездит.

  "Мы проверим действия неизвестных лиц, о которых отмечается в обращении. Но я считаю, что все граждане - и прокуроры, и стражи порядка - должны жить по закону, и мы обязательно по этому заявлению будем реагировать - что за автомобиль, на котором он ездит, и все такое", - сказал Медведько.

  Напомним, прокурор Львовской области Алексей Баганец обратился к генпрокурору Александру Медведько с просьбой провести проверку относительно незаконного сбора информации журналистами львовской газеты Экспресс.

  По мнению журналистов, прокурору области не понравилось опубликованное в газете журналистское расследование о дорогом автомобиле с ненастоящими синими милицейскими номерами, которым пользуется Баганец.


  http://korrespondent.net/business/mmedia_and_adv/1087293

  ---------- Додано в 14:38 ---------- Попередній допис був написаний в 14:34 ----------

  Тому що треті очі і вуха будуть знати суми... Тут от фото засвітили - і прокуратура образилася. А що буде , як покажуть папери, і відео з банківських камер хто заходив, хто виходив. Тут щей і податкова може присомоктатися з питанням " а ділитися хто буде ?", щоб в майбутньому інших не зручних питань не ставили.

  Це , я так розумію, загально прийнята практика - возити все натурою.

  Ще Бродський писав, що гроші до БЮТ від олігархів возили в коробках з-під паперу.
   
  • Подобається Подобається x 4
 5. Provincial

  Provincial Well-Known Member

  чому обов"язково доляри? наче пан кореспондент Експресу їх тримав у руці....майстерно висловлене припущення сприймається як факт!
  можливо-то якісь звіти? чи наприклад технічне забезпечення-наприклад якісь носії інформації? або ліки? або автозапчастини?чи насамкінець -справи та документи,які з області передаються в Київ чи за кордон...як приклад.
  взагалі чудовий зразок,як з рядового випадку робиться дута сенсація.Такк,звичайно-паркуватись на "зебрі" недобре...але хіба то єдиний автомобіль,що паркується на зебрі або тротуарі Львова?
  А те,що щонеділі авто ,яке має непростий номерний знак,їздить від прокуратури в Бориспіль- ну так і що? Наприклад,пересилається дипломатична пошта,яка формується або затверджується в прокуратурі... припущень може бути тисяча..ало то роздуто та емоційно подане таким чином,що пересічний читач впевнений,що везуться саме доляри..не фунти,не євро,а саме американські гроші)))
  Тенденційно і провокативно,як на мене...
  Згоден з думкою,що "Експрес" щось не поділив з прокуратурою і таким чином намагається ускладнити їм життя.
  з.і. до силових структур не маю жодного відношення-просто висловив своє враження
   
 6. cuxivchanka

  cuxivchanka Well-Known Member

  Deus igrok але ви шпійон:))):haha:,цікава інформація,а продовження буде?
   
  • Подобається Подобається x 2
 7. Полковник

  Полковник миється в бані

  А по весу каким должен быть такой пакет?
  Не думаю, что тот пакетик целофановый было бы так просто держать.
  Из опыта говорю.
  Помнится, перевозил я один раз дипломатик с 1 000 000 у.е......
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. консультант

  консультант Дуже важлива персона

  Це напевно правда. Під час Майдану один знайомий підняв паперову коробку, яку на повороті викинули з легкової машини, за якою гналось ще кілька машин. Як патріот національно-визвольного руху він приніс цю коробку в один із патріотичних штабів. Там виявилось більше 460 тисяч гривень, які ніби-то зразу перечислили на Революцію. Правда на даний час він ніяк не може простити собі цієї помилки...
  Видно ця естафета продовжується і на рівні прокуратури.
  Полковнику, якщо не секрет, що продали?:)
   
 9. Interferon

  Interferon Well-Known Member

  Та не доляри то, не доляри. То капусту пакують
  Бачите на фотці
  - троха на дах жигулів, троха в Лехус, та й всьо


  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 17
 10. Полковник

  Полковник миється в бані

  Да, кстати, (я не в курсе) а разве нет въезда во внутренний двор прокуратуры (если он есть там)?
  Если есть, то на фига на виду у всех машину бабками начинять.
  Ведь есть в прокуратуре столовая?
  Туши мяса тоже со стороны Академической через центральный вход вносят?
  А баки с отходами тоже через центральный вход?
   
 11. Ljolik

  Ljolik Well-Known Member

  а навіть як доляри, то шо ? он після ремонту громадяни-відвідувачі "позасівали", і чого з того галас піднімати, шо перший раз, чи вони в прокураторі одні такі :pardon::))).
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Deus igrok

  Deus igrok Дуже важлива персона

  Згідний , що в панкунказ не обовязково мають бути гроші.

  Нехай документи, та чи не дешевше для держави їх перевозити тоюж залізницею, а не Лексусом за 100к долярів.

  І потрібно відзначити, що особливо Лексус не охоронявся, тобто кого і боялися прокурори - ті ж державні органи, але з такими номерами дійсно ніхто особливо прискіпуватися не буде.
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. Provincial

  Provincial Well-Known Member

  може й дешевше..але існують документи ,що потребують особливого режиму перевезення...дешевше може взагалі голубами пересилати)))))
  та взагалі -то я говорив тілько про те,що "все не так складно,як здається ! все набагато складніше!"(с)
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. Кохана

  Кохана LuBimaya

  :haha::haha::haha: ой не можу.... а в них таке "важке життя"!!!! Бідолашки... не знають, як бути з тим "тягарем"... то хай поділяться!
  А різниці абсолютно не має, що вони там возили: гроші, документи, чи капусту! Суть проблеми в тому, що ті люди використовують своє посадове становище і державні кошти на дорогі машини, проживання і т.д.... А ті державні кошти даємо їм ми, прості смертні, чесно сплачуючи податки зі своєї і так не великої зарплати...
  Моя думка.
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. консультант

  консультант Дуже важлива персона

  Інакше не може бути. Хто знає, як складеться їхнє подальше життя: сьогодні хапнув, а завтра сів. Тому наші податки - це наша гуманність до тих, хто кожен день чимось ризикує.
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Кохана

  Кохана LuBimaya

  Не думаю, що їхній ризик маємо компенсувати ми. Кожному по заслугах... Тими хабарами і обдиранням держави вони забезпечують свою безбідну старість і щасливе майбутнє своїх потомків, і прекрасно розуміють долю того ризику! Тут можна дуже багато говорити... Якби не судова система, яка не має достатнього покарання для хабарників, якби не то, не то , не то... так було і завжди буде...
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. kontra

  kontra Well-Known Member

  Має судова система і закон має. А ось те, що є система особистих контактів та кулурного вирішення питань, то яка б не була система і як би вона не вдосконалювалась, яким би було страшне покарання... Усе залежить від людського фактору.
   
  • Подобається Подобається x 2
 18. thinkers

  thinkers Well-Known Member

  логічна фраза для закриття теми
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. Deus igrok

  Deus igrok Дуже важлива персона

  А ну си зізнавайтеся, хто тут на УПі журналістом працює )))
  http://www.pravda.com.ua/photo-video/2010/06/17/5150341/ - вони тіки новину теж розмістили, прітім шо стаття в експресі - до мого встида, ще тиждень тому вийшла.
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. Chortenia

  Chortenia Маленьке файне вредне

   
а де твій аватар? :)