Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Pand@, 14 бер 2008.

  1. syavych

    syavych копач

    не бентежить що харчування в їдальні? Імхо для малечі то може бути тєжко... хоча, залежить від їдальні...
     
  2. Боже, чого всі бояться тих їдалень? Гарна там їжа, принаймні, в Одесі - не кожна господиня завжди так зготує вдома. Як чогось захочеться, можна ще в кафе піти.
     
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    То приватна база і людей там мало .То ж напевно і готують там добре.Мені здається, що Ви занадто переймаєтесь:)
     
  4. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Не бентежить, бо там є ще кухня, де можна готувати самому... Саме тому такий варіант і обрала, можна комбінувати...
     
  5. syavych

    syavych копач

    Ну то як попадеш... Чув купу негативних відгуків, особливо від тих хто з дітьми їздив :dntknw: , але раз є кухня - то файно
     
  6. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    На Арабатке общепит сезонный, поэтому персонал непостоянный, набирают всех кого нипопади, платят мало. Так что рулетка. Подруга жены прошлым летом рабтала на Арабатке, сначало поваром, а потом администратором кафе - столовой в пансионате. Так она хоть профессионал со стажем. Когда она рассказывает об общепите на море, я выхожу из комнаты. Поэтому если едите с детьми, кухня необходима, тем более, что с продуктами проблем нет, да и Геническ рядом
     
  7. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Ну... відштовхуємось полюбому від того, що кухня мусить бути... Якщо малий звик зранку їсти яєшню, то який би профі не був... в нього регламент, так сказать... Так що... побачимо що там буде за харчування, але готувати будем також. Мій малий, взагалі більше їсть в школі, дома перебирає... якщо там харчування хоч троха схоже на шкільне, то без питань... Єдине - беру свою посуду, бо не хочеться потім біленьких-довгеньких виводити...
    З.І. Залишилось 34 дні... Пра квитки назад ще не купила, бо відкриті тільки на 45 днів наперед... так що 20-го числа лечу на вокзал...
     
  8. Krista_L

    Krista_L New Member

    Відпочинок в Болгарії

    Привіт усім.
    Може хтось має контакти людей, які здають апартаменти в Болгарії в Обзорі у приватному секторі?
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    а на що вам контакти? може там одразу знайдете?
     
  10. Krista_L

    Krista_L New Member

    Хочу мати хоч якісь гарантії, щоб на вулиці не прийшлось ночувати
     
  11. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Это смотря где отдыхать…я отдыхала в Экспрессе, так чтоб на рынок попасть (элементарно, купить черешни) мы с мужем тратили пол дня!! Пока поймали попутку, пока доехали до Геническа, пока по рынку походили, пока обратно…больше денег потратили на дорогу, чем на самом рынке!
     
  12. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    я тут минулого року відпочивала 14 днів. Дуже все сподобалоь! Винаймали номер люкс 2-х місний! В номері було все, холодильник, кондюк...і т.д. Номер прибирали щоденно, до моря раптом іти навіть не 5-ть хв, з вікон номеру було видно море!!! Харчування, супер пупер. Трошки відступлю від теми, я людина дуже вибаглива у їжі, цвяхи їсти не можу, і всяку всячену також, мій чоловік сміється з мене, що я дитина міста, доречі, я ніколи не була в піонер таборі, та не їла їжу, яку не готують у дома, але в цьому пансіонаті, їжа справді смачна, були і сезоні фрукти, в їхній пекарні пекли смачненьки булочки!Дуже багато було маленьких діток, ніякої музики по опівночі...і т.д. В пансіонаті шикарний парк, з басейнами...короче, один позитив!
    Але є і мінуси:
    - комарі дикі, людей не бачили ніколи
    - до міста далеко
     
  13. ANNA-MARIA

    ANNA-MARIA New Member

    В Скадовську віддихаємо вже 5 років,шикарні умови для дітей,єдиний недолік пляж,він далеко не пісчаний,в основному трошки пісочку і ракушки. якщо в пансіонат то тільки "Скадовск":)
     
    Останнє редагування модератором: 20 тра 2009
  14. fuxx

    fuxx Member

    А на коли орієнтуватися їхати так щоб море вже було тепле для дітей?
     
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    найкраще їхати в середині липня:)
     
  16. syavych

    syavych копач

    Спірне питання (далі йде виключно моє імхо).
    Є купа недоліків пори середина липня - серпень:
    1. Вода. Так, в цю пору вода найтепліша, але в тому крім плюсів є й імовірна проблема - при температурі морської води вище 22-23С значна частина солі випаровується (чи осідає чи ше шось, короче не хімік я), але факт що вона стає джерелом розмноження купи бактерій і всякої гадості. Навряд чи це добре для дитини, та й дорослого також.
    1а. Та ж вода в цей період значно брудніша (наслідок пунктів 1. і 2.), медузи також полюбляють "гарячу" воду. Хоча з іншого боку деякі діти люблять медуз :)
    2. Купа народу. Без коментарів (ну не люблю щоб мені ходили по головах).
    3. Ціни. В цей період значно (!) підвищуються ціни як на проживання, так і на усі товари/продукти.
    4. Температура. Найжаркіша пора, що тут казати. Імхо не добре для дитини > 28-30C. Хоча минулого року пригадую в липні дощі йшли, то як попадеш...
    5. і т.д. :)

    П.С. Не сприймайте написане вище серйозно - їдьте тільки (!) в середині липня-серпні (буде менше народу в інший період, коли поїду я)
     
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я відповіла на конкретне питання:)
    syavych, ну ви й балуваний:))
    А якщо серйозно, то недоліки є завжди і у всьому.От у нас в тому році . приїхали люди в середині червня і більшу частину просиділи на базі бо було холодне море, йшли дощі.Зате було мало людей і ціни були дещо дешевші:).
    Кожен повинен сам собі вирішити коли , куди і скільки, нє?:)
     
  18. syavych

    syavych копач

    :tongue: "Все наилучшее для себя любимого..."
    Ціхо про дощі, бо я в середині червня їду :ireful1:
     
  19. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Минулого року відпочивала на початку червня...погода була казкова...а з липня були дощі:sad:
     
  20. fuxx

    fuxx Member

    Щось ви мене починаєте баламутити і я вже не знаю на коли орієнтуватися :)
     
а де твій аватар? :)