Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Pand@, 14 бер 2008.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Виясніть коли вона цвіте.Бо в наших краях її вистачає.
     
  2. syavych

    syavych копач

    В моєї харчова алергія, цвіт вроді нормально переносить
     
  3. Fon

    Fon whom how

    що до чорного моря.. вважаю оптимальним відпочинок вдікаря.. тобто приїхати собі на здичавілий берег з палатками і провести декілька днів купання і крутого загару..
    я помітив таку особливість: наші моря з радістю відвідують люди старші (санаторії по-блату) і молодь-студенти - дикарями..
    люди середнього віку більше полюбляють кемери і червоні моря..
    особисто не маю анінайменшого бажання відпочивати на чорному чи азовському морі.. хоча вважається що азовське море чистіше і полоса там берегова чистіша, але в ході останніх подій (то мазут, то риба подохла).. і азов мені не до душі
    от захотілось мені на мальту ))) 3 дні провів в гуглі.. получається, що мальта - це такий собі львів з замками і тіснотою.. тільки ще море і спека.. може таки поїду (полечу)..
     
  4. syavych

    syavych копач

    Круто! особливо з 2-річною дитиною :lol:
     
  5. fuxx

    fuxx Member

    Так нечебто в серпні.

    Кажуть що та трава надзвичайно сильний алерген і навіть може викликати алергію в людей які до того часу не мали проблем з алергією.

    В малої також харчова алергія, але хто зня як себе поведе організм. Бо співробітниця з малою приїхали на море (судак) і попали в період цвітіння то замість моря мали лікарню :sad:

    Ось що каже Вікіпедія про амброзію:
    Тому алергики будьте обережні!
     
    Останнє редагування модератором: 30 кві 2009
  6. Зануда

    Зануда така зануда

    І по чьом ниньчє Мальта для народа?
    Унікальний острів. Для мене, як для людини, яка просто маніакально любить подорожувати нестерпним є відчуття. що у світі ще так багато мною непобаченого :)
     
  7. fuxx

    fuxx Member

    Ще приглядаюся до Скадовська. Знайомі відпочивали з дитиною і задоволені - море тепле, пляжі великі і пісчані.

    Ціни думаю повинні бути нижчі ніж в Криму :)
     
  8. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Ну,тоді,до зустрічі у Скадовську ;).
     
  9. Zoryanka

    Zoryanka Well-Known Member

    Також думаю про відпочинок влітку. Хочемо поїхати в Євпаторію, але не знаю, як на дитину вплине така зміна клімату. А щоб в поїзді не їхати стільки днів, думаємо про переліт. Правда не знаю, що краще: винаймати квартиру, чи взяти путівки до санаторію.
     
  10. syavych

    syavych копач

    В Євпаторії якраз найбільш сприятливий клімат для дітей, саме тому там розміщені всі основні дитячі санаторії.
    Для акліматизації дитини таки краще поїздом (іде поступове звикання до переходу клімату), та й їхати не так вже багато - рівно добу.
    Тут важко щось порадити: в квартири плюсами є пристойні умови проживання (якщо звичайно вибрали хорошу квартиру) і якість їжі (самі знаєте що робите і скільки). Проте є великий (імхо) мінус - на пляж доведеться ходити міський (з усіма його недоліками). Можна звичайно домовлятись про відвідини пляжу якогось пансіонату, але то залежить від вашої харизми [​IMG]
    З пансіонатом все навпаки - їжа може бути препаршива (залежить як від конкретного санаторію, так і від поточного їх повара), умови також не ахті, зате є свій пляж.
     
  11. fuxx

    fuxx Member

    Ви вже бували в Скадовську?
     
  12. Zoryanka

    Zoryanka Well-Known Member

    Мої батьки якось були в одному з санаторіїв у Євпаторії. Задоволені і умовами, і 4-х разовим харчуванням, і екскурсіями, що входили у путівку. Цей санаторій є спеціально для сімей з дітками, пляж там чистенький, бо відокремлений. Думаю дитині, йому якраз влітку буде 2,5 рочки, буде цікаво відпочити. Хоча я дуже хвилююся, бо ще за межі Львова я з дитиною не їздила.
     
  13. Kati

    Kati New Member

    Порадьте будь ласка пристойний пансіонат на Азові.
    По рекомендаціям тільки цей придивилась http://express-tour.com.ua/news, але трошки задорого
     
  14. syavych

    syavych копач

    Розпитайте в якому саме.
    П.С. Врахуйте що більшість санаторіїв не приймають дуже малих дітей (як правило, з 3-4 років)
     
  15. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Посмотрите еще здесь http://www.asinfo.com.ua/azov/az_index.php

    Лучшие места: Бердянск (коса), Арабатская стрелка ( особенно Стрелковое), Казантип (Щелкино, Ленино).
     
  16. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Уря... Завтра йду брати квиточки... і поїду з малим відпочивати на Косу Арабатську стрілку. Домовилась про базу, недорого і все супер... Пора речі збирати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Блін і не Львівська област!.....
     
  18. Kati

    Kati New Member

    а на яку саме?
     
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    точніше. де саме ?
     
  20. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    тут, телефонуєте до власників, тел. в закдадці контакти, домовляєтесь, можуть зустріти з поїзда.
     
а де твій аватар? :)