Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем no_coment, 25 тра 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Полковнику,мені за Вас соромно...
    Невже Ви вважаєте,що Євросоюз - то імперія?
    Чи,може німці,поляки,прибалти - не патріоти?
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Серед діяспорян більшість - справжні патріоти. Я в них гостював та приймав у різні роки.
    Людина може жити там, де забажає і при цьому лишатися Українцем.

    Іноді до мене приходять мейли - "ось там сталося лихо. На який рахунок можна переказати допомогу?"
    Мабуть російські українці таке пишуть ? Петренковы, Кравчуковы, НЄ ?
     
  3. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Навпаки, мабуть довелося, як Західна Німеччина у Східну, вкладати шалені гроші у реструктуризацію економіки Східної України, у доведенні її до відповідності міжнародним стандартам. Але нам це було б значно важче, бо нас менше, ніж східняків.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Ну ТАК! З класичним мочєнієм у сортірах САМИХ ОСВОБОЖДАЄМИХ.
    Дякуєм, щиро! (с)

    http://www.newizv.ru/news/2007-09-04/75406/

    А ЗУ, в любому випадку, дружба з Кремлем не світить, ані в складі України, ані в складі Польщі. Чи з поляками вже помирилися? ;) :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Та здається, "нове 7 листопада" в росіян - якраз дата якогось конфлікту з поляками. Хотіли притягнути за вуха дату конфлікту із французами, але вирішили не псувати стосунки. :)
     
  6. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    цілком погоджуюсь!
    Одній країні - одна мова!

    п.с. Тому прошу дотримуватись такого підходу щодо мовної "проблеми" роздутої рускомовними громадянами України, бо тут (не памятаю точно хто саме) запевняв мене, що ми з ним порозуміємось якщо будемо воювати проти спільного ворога....

    Додано через 6 хвилин
    а й дійсно - вони навіть в своїй москві з приїжджими впоратись не можуть :D - горілка заважає! :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Надибав про Ваших колег::radist:

    В гарнізонах конвойних військ МДБ політруки обробляли молодих солдатів, прищеплюючи їм ненависть до політв'язнів. На стінах їхніх казарм були плакати такого змісту: "Боец, помни, что ты охраняеш злейших врагов советского народа", або: "Боец, помни, что враг не опасен, когда он мертв или изолирован".
    Під горою Шмідта, в вічній мерзлоті лежать десятки тисяч в'язнів Норильська, яких примушували будувати "світле майбутнє". Вони віддали своє життя в боротьбі з жорстокою сваволею комуністичного ладу, до якого ще й сьогодні закликають нас дехто із вчорашніх.
    Проте я, як і багато мільйонів людей, які пережили страшне лихоліття фашизму і комунізму, переконаний, що ідеології фашизму і комунізму та виконавці принесли людству безліч страждань і велике горе мільйонам невинних людей.:ireful1:
    Михайло Баканчук
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Ви пережили страшне лихоліття фашизму?
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Гірше.Комунізму!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    1. Мій вік написано у профілі, отже дещо таки встиг пережити та побачиити на власні очі. А от бабцю мою, Сталін посадив за помилку у бух. розрахунках. Якийсь сексот її замельдував, певно місце її сподобалося.:ireful1:
    2.Але головне, те що свідомий з друкованих матеріалів і документів, як би не хтіли все це скрити професійно освічені окозамилювачі - політруки.
    3. А Ви є свідком перевороту 1917 року? Може тоді роскажете що його не було?:D А дитина яка щойно народилася, вона що, не повинна знати історії?
     
  11. koleso19

    koleso19 Active Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Пане Данило, написали би що по політичній статті. А так схоже, щось врала ваша бабуся.
    А хто на її місце сів? Москаль, напевно? А може сусідка? А Сталін сам сажав чи місцевий суд?
     
  12. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    ...Ви, шановний, життя не знаєте....

    ....невідомо Вам як при совєтах з людини дурака робили, і вже нічо важливим не було: яка в тебеосвіта, ні які здібності чи стаж роботи за професією - "...партія сказала нада - народ атвєтіл "єсть!"..."

    ....шоб працювати на більш-менш посаді - конче було бути членом партії, а значить чітко знати політику партії і всі настанови "...лічна таваріща сталіна...."....

    ...а для того щоб українцю в партію попасти - мало було це все знати, необхідно було пройти так званий допуск: тобто щоб серед близьких родичів чи навіть серед друзів не було причетних до політичних злочинів (та й до неполітичних), не було "нєблаґанадьожних елємєнтав", і головне - шоб були відсутні "связі за ґраніцей".....

    .....то було не життя а відбування терміну покарання безстрокове, безвинне і вседержавне....
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Зеніку,
    навіщо писати про те, чого не знаєте? "Давайте спорить о вкусе устриц... до хрипоты... до драки... с теми, кто их ел!"(с) Жванецкий.
     
  14. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    маєте рацію: декому, для того щоб побачити що на його дорозі яма з г___мном - необхідно конче туди скокнути, покуштувати, і вилізти зробивши висновок, а декому досить побачити як це зробив його попередник....

    ...іншими словами українське прислів'я говорить: "Розумний вчиться на досвіді інших, а дурак - на своїх помилках!"
     
  15. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    ;) Натякаєте?:D

    А якщо серйозно, то Ви написали у тому дописі те, що не відповідає дійсності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Достеменно не знаю, вона ще тоді молодицею була;), але скоріше що припустила якусь помилку у розрахунках, документах. Тоді цього не пробачали. А я от Вам зараз пробачаю.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    ну так вкажіть на мої помилки - я перепитаю в мами та інших старших родичів і будемо дискутувати.... :)
     
  18. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Тут неправда.

    І тут неправда.

    Тут теж неправда.

    Повна неправда.

    Невже Ваші батьки Вам ТАКЕ розповідають?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    То теж "сарказм"? :)
     
  20. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    ....то, п. Степанич, для Вас воно видається неправдою, бо Ви руский, а українців совєти нікуди не допускали....так шо те що Ви зара заперечили - аргументами назвати не можна....навіть до мами не маю чого йти перепитувати.....дискусії так не вийде...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)