Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем no_coment, 25 тра 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Полковнику, Вас вчили робити допит на іноземних мовах, але не вчили того, що говорить полонений..... бідні полонені, нє? Чи вони мали по-російськи відповідати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Нет, Мих, учили и ОТВЕТЫ понимать. Естественно. Как же без этого?

    Додано через 1 хвилину
    Во всяком случае, ОНО у меня хотя бы имеется....
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Вам дипльом показати?
    "Без бумажкі ти какашка,а з бумажкой чєловєк!"
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Нет, такую фигню я смотреть не хочу!
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    А в чому полягає "освіта" по Вашому?
    Що можна казати про Вашу освіту,якщо Ви навіть не потрудились вивчити історію того народу,де жили?Чи "Історія срср"- то "альфа і омега"?
    А,взагалі,ми з Вами колись вже дійшли згоди.Нащо знов починати?Кожен лишається при своїх...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Историю "того народу" я выучил. Очень ХОРОШО выучил. И Вы тому подтверждение!
    О какой "згоде" Вы говорите?
    Вы не понимаете меня.
    А я Вас.
     
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Да могу представить, Полковник. Почему-то вспомнил армейский анекдот про "глюпАло" (деревянный немузыкальный инструмент) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    глюКало, Борис, глюКало!

     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Виноват, исправлюсь! Нарушил устав, съехал на малороссийское наречие. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    То чому ж про УПА говорите цитатами з шкільного курсу "Історії срср"?Дальше "дєло нє пошло"?
    Чи УПА в Рязані Вашу рідню вирізали?
     
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Хм. Странно, что Вы знаете о моей родни из Рязани...
    Нет, уважаемый, Бог миловал. Туда ВАШИ не дошли....
    Я уже писал на форуме о моих представлениях о бандеровцах, впитавшихся от Отца.
    Только написал - и форум в очередной раз грохнулся.
    Вы новичек.
    Расскажу еще раз ИМЕННО Вам.
    Так вот - Отец мой 1928 года рождения. В 1944 пацаном сбежал на фронт. Воевал в Венгрии и Чехословакии. Заслужил орден "Красной Звезды" и 2 медали "За Отвагу".
    После войны поступил в ЛАУ (Ленинградское артеллирийское училище). По распределению попал в г. Львов. В артполк Железной Самаро-Ульяновской Дивизии.
    Местом жительства была общага в центре города. Там же жили и студенты ЛГУ - мисцевые хлопцы....... Жили дружно. У офицеров всегда была закусь - пайок был. У студентов самогон водился - из сёл привозили.
    Жили - не тужили.
    Пока разговор про политику не пошел.
    Повздорили.
    Легли спать.
    Один из студентов бросил гранату в окно комнаты Советских Офицеров.
    Батина кровать была ближе к окну.....
    Отца отправили в госпиталь.
    ТОГО рагуля осудили и отправили куда надо.
    НО!!!!!!
    Остальные , так называемые, студенты ежедневно к Отцу в госпиталь ходили - подкармливали, извинялись, из соломинки самогоном поили....
    Сколько помню Отца - каждый год в госпиталь - осколки выходили - организм отторгал железо...

    О чём я?
    О том, что ГАЛИЧАНЕ очень добрые, душевные и отзывчивые ЛЮДИ.
    Жаль, что есть МУДАКИ, которые ЭТО восприятие среди Русских людей ПОРТЯТ!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Полковнику,НАШІ туда не дійшли,а ВАШІ прийшли до нас і почували себе господарями,як і всюди,"гдє ступіл сапог русского солдата" і "куда слєдуєт" була відправлена майже третина жителів ЗУ(просто за те,що вони місцеві).Я вже не буду повторювати про всі ті звірства,які творилися тут(для Вас ж "етого нє било").Я розумію Ваші почуття до батька,але Ви не задумались,звідки така ненависть в людей до офіцерів радянської армії?
    І називати їх мудаками,через те,що вони не люблять завойовників...Війна в нас не закінчилась в 1945 році,вона тривала до середини 50-х і ще далі і тліла в душах тих у кого отакі офіцери забрали все.
    Я ж не називаю Вас мудаком,за те,що Ви пам"ятаєте про свого батька.Але Ви дозволяєте собі обзивати тих з нас,хто пам"ятає своїх батьків,дідів,які воювали і загинули на СВОЇЙ землі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Чудовий пост!
    З нормальними росіянами не було жодних проблем, доки не говорили про політику (на неросійській території).
    Шкода, що росіяни, нормальні росіяни, часом, продовжують лізти в політичні баталії на несвоїй території. І знову "у вікна летять гранати"...

    Знаєте, Полковнику, коли, скажімо сестра, чи її чоловік починають розповідати про свої сімейні конфлікти (в кого їх не буває...), я можу вислухати, але ніколи не включаюся у ті розборки:
    це їхні проблеми, не мені їх вчити/радити, інакше "в мої вікна полетять гранати".
    Невже ТАК трудно не вчити галичан Історії, не розвивати політичні конфлікти, не влізати, коли бачите небезпеку конфлікту? :cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Так, Полковнику, наші до Рязані не дійшли. А ось ВАШІ дійшли, окупували і вимордували сотні тисяч...
    І все ж ми продовжували і продовжуємо відноситись до вас не як до окупантів, а як до людей.
    А тепер уявіть собі, що ми б окупували Рязанщину, вимордували б сотні тисяч невинних росіян. Чи вони б до наших воїнів відносилися по-людськи? Чи як до окупантів? З усіми наслідками?
     
  15. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Дивно все ж таки... Адже розумні люди... І знову про "окупацію України Росією". Що це: необізнаність, свідоме бажання сформувати з Росії образ ворога, чи, може, "зомбованість"?
     
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Степаничу,а як це по Вашому називається?
    Згадалося,як в срср "інакомислячих" або "к ногтю",або в "псіхушку"...
     
  17. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Усе таки це не зовсім вірно, що наші українці до Рязані не доходили. Згадаймо початок 17 століття, коли в Росії велика смута настала через усіляких Лжедмитрів. Якраз у той час наше славне козацтво на чолі із Сагайдачним було захопили Москву, але шкода, що не спалило її - може це збило б у росіян імперську пиху. Пожаліли ми тоді свого непутнього молодшого братика, а згодом він на нас гарно відігрався і "по-братськи" жив три сотні років з нами.
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Але,на жаль УПА туди не добралася...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    УПА? До Рязані?
    ТАК там своїх гексогєнщиків не бракує...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Полковнику, про що мова... ? В Москві вже більше 30-ти років живуть мої два брати. Прекрасно розмовляють там на російській мові. Через те, що я
    служив в Мосві і їздив довший час після армії на заробітки, в мене там є багато друзів і знайомих, які поважають мене, а я їх. Мій бувший командир взводу на даний час начальник одного із відділів ФСБ Росії. Вже багато років підряд приїзджає ло мене в гості, йому подобається в нас, особливо природа і люди, хоч розмовляє по- російськи але це для мене занчення немає, я бачу в ньому людину. Коли я з ним говорив про різницю між москалями і росіянами, він сказав:" Гнать этих москалей нужно в три шеи. Если человек не хочет изучать язык, которій его кормит и одевает - это или дебил или лентяй. Такой человек не имеет никакого морального права называться гражданином Украины".
    Москаль, він як баран впирається, хоч знає, що не правий, а все одно наполягає на своєму. От через таких "блудних синів" і виникають непорозуміння між двома братніми народами, де звичайні рядові люди розуміють один одного з пів слова. А Ви кажете "образование". При чому тут образование, тут кожному москалеві хоч трошки потрібно почухати свю голову і задуматись, що він робить, для чого веде їх бараняча впертість... .
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)