Чому така ненависть до євреїв?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Levko, 20 лис 2011.

  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    Дуже часто стикаюся з людьми, котрі дуже погано ставляться до євреїв.
    До прикладу мій співробітник, дуже хороша людина, але як тільки мова заходить про євреїв, людина ніби стає іншою. Звідкись вилазить ненависть, зневага, злість, насмішки... І що цікаво зовсім без підстав. Якось я спитав його прямо, чому він так не любить євреїв, то він навіть не міг відповісти за що, сказав, що просто не любить і все. Дивно якось...:scratch_one-s_head:. І таке можна почути скрізь.
    Отже, звідки і чому така ненависть до цієї нації?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Ненависть до будь-якої нації - слабкість...І дуже зручна нагода звинуватити у тому , що "каша пригоріла" когось іншого.
    Хоча декілька припущень в мене є:
    1. Коли хтось себе оголошує "єдиними Ізбранними" - це якби всіх інших відносить до "не першого гатунку", дратує...
    2. "Ви колись бачили єврея з лопатою"? - цілком виправдуване визначення, скажу Вам, я бачила - але дууууже мало) Як варіант - "О! Уже умнеешь!", загальнопоширена думка про "хитрозробленість" представників іудейського народу.
    3. "Нащадки іуди" - цим прикриваються людоненависники, яким потрібно хоч якесь виправдовуання своєї ненависті.

    В своєму місті майже не зустрічаюсь з таким, бо..смішно було б.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Сами спросили и сами ответили.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Levko

    Levko Well-Known Member

    Але то не вони себе проголосили "єдиними Ізбранними". Бог їх так назвав!
    Тобто?
     
  5. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    :) Боюсь, Ви не облегшили їхньої долі...Це ще гірше. В очах пересічних громадян)
    Уявіть, що я скажу про Вас: ЛюдЕ! Дивіться, он він - найгарніший, найрозумніший, най...
    Дехто повірить, дехто посміхнеться, дехто просто не зверне уваги.
    Інша річ, якщо ті ж речі скаже хтось, хто має право Вирішувати...От тут буде найцікавіше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А от питання до автора теми: ви свідомо обрали для цієї теми розділ "Релігії народів світу", а не "Філософія та мораль"? Ви вважаєте, що коріння антисемітизму в релігії?

    В такому разі можна певною мірою зрозуміти скажімо нелюбов християн до іудеїв за те що розіп"яли Христа. Але антисемітизм притаманний не лише християнам, цей феномен набагато глибший за суттю і ширший за географією.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    По моєму, це проста заздрість. Євреї - розумні, успішні, хитрі. Відповідно мають кращу роботу, маєтки тощо.
    Не треба заздрити. Хочете досягти того, що вони, працюйте над собою!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Дуже часто стикаюся з людьми, котрі дуже погано ставляться до москалiв.
    До прикладу на ЛФ дуже багато добрих людеї, але як тільки мова заходить про москалїв, люди ніби стають іншими. Звідкись вилазить ненависть, зневага, злість, насмішки... І що цікаво зовсім без підстав. Я питав прямо, чому вони так не любить москалїв, то вони навіть не мігуть відповісти за що, кажуть, що просто не люблять і все. Дивно якось...:scratch_one-s_head:. І таке можна почути скрізь.
    Отже, звідки і чому така ненависть до цієї нації?
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Levko

    Levko Well-Known Member

    Та ні, не задумувався сильно над розділом для даної теми... Якщо вважаєте за потрібне можете перенести дану тему у "Філософію та мораль".
    Не знаю наразі в чому коріння антисемітизму, тому й створив цю тему щоб розібратися, зрозуміти.
    Думаєте, розп"яття Христа це причина ненависті до євреїв? Я цього не можу зрозуміти, це оправдання нелогічне якесь. Елементарно спростовується Писанням. По-перше, Ісус Сам сказав, що добровільно віддає своє життя, а по-друге, перші християни, апостоли були стопроцентні євреї і ставши християнами вони не переставали бути євреями.
    Можливо. Але мені здається, що це щось більше, ніж проста заздрість...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Ой, не знаю...Чи розумніші за інших, не впевнена. Я б сказала, що на першому місці - ДУЖЕ економні. Плюс - мають глибокі традиції у вихованні дітей, тому серед євреїв майже не зусрічаються алкоголіки та наркомани.
    І ще...вони демонструють нам хороший приклад: свою дитину треба любити такою, як вона є, і вбачати в ній генія змалку, але при цьому розвивати все, що можна ( в хорошому сенсі).

    А от що хитруни - то це 10000000% і ще мільйон))))

    ---------- Додано в 19:08 ---------- Попередній допис був написаний в 19:07 ----------

    Это эхо...
    И, увы...оно не всегда справедливо.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ніби дуже хороші якості. Здавалося би, приклад треба брати з них за це.То чому євреїв не люблять?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    :) Знов декілька варіантів:
    1. Якщо вони "хитрозроблені", то здогадайтесь - за рахунок кого хитрують?;)
    2. Всіх, з кого вчителька чи мама казали брати приклад, не дуже полюбляють))

    До речі..згадану Нірванкою заздрість теж не скидаємо з рахунків.
     
  13. Levko

    Levko Well-Known Member

    Є в Писанні обітниці Божі стосовно Його народу.
    Бог пообіцяв Аврааму- першому єврею :
    Бут.12:3
    "І поблагословлю, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну." Бут.12:3

    Люди, проклинаючи і ненавидячи євреїв, самі накликають прокляття на своє життя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Люди, які проклинають будь-кого, накликають біду на себе..незалежно від того, до якої нації належать їх опоненти.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Первому?!о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Присоединяюсь к вопросу, сорри за невежество - почему Авраам был первым евреем?
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мабуть він був "найхитріше зроблений"
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Levko

    Levko Well-Known Member

    Що вас так здивувало?
    Авраам був першим євреєм, тому що саме його Бог покликав і вибрав для Себе:

    Бут.12:1
    І промовив Господь до Аврама:
    Вийди зо своєї землі, і від родини
    своєї, і з дому батька свого до
    Краю, який Я тобі покажу.

    Не Авраам першим вибрав Бога, а Бог його обрав і покликав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Это понятно.
    Почему еврей не понятно.
     
  20. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Тю! Хлопче,ты понятия "еврей" и "иудей" не попутал ли часом?
     
а де твій аватар? :)