Чому саме католицизм?

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Sukac istini, 16 бер 2011.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]

    [​IMG]

    На фото: Папа Франциск I в хосписе омывает и целует ноги 12 детям со СПИДом.

     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А ось і реакція православя на поведінку папи. На цей раз українського православя. Так званого українського...

    Філарету не сподобалося, що новий Папа відмовився від "папамобіля"

    Глава УПЦ Київського патріархату Філарет не схвалює вчинок новообраного Папи Римського Франциска, який після свого обрання поїхав з Ватикану в мікроавтобусі з іншими кардиналами, а не на особистому лімузині.

    "Я не схвалюю такі вчинки. Тому що це праця напоказ, а треба бути скромним в житті перед Богом, а не перед людьми", - сказав Філарет у суботу в ефірі 5 каналу.

    "Коли ми читаємо Євангеліє, то Господь каже: "Не творіть милостині вашої перед людьми і не показуйте свою скромність перед людьми, а будьте скромними всередині, а не напоказ", - зазначив патріарх.

    Коментуючи те, що він сам їздить на дорогому "Мерседесі", Філарет сказав: "Якби я їздив на російських автомобілях, я б не зміг відвідувати свої єпархії, парафії в такій кількості, як я відвідую. Я за рік відвідую від 10 до 20 єпархій завдяки тому, що є автомобіль такий, який не зупиняється. І тому такий автомобіль мені потрібен не як розкіш, а як засіб виконувати свої обов’язки".

    "Коли не було цієї можливості, я їздив на скромній радянській "Волзі", і мені бізнесмени сказали: "Що це ви на такій скромній?" і подарували мені цей автомобіль", - додав він.

    Як повідомлялося, наприкінці 2009 року "Українська правда" зафіксувала, як патріарх Філарет приїхав на з’їзд "Нашої України" на 600–му "Мерседесі" американської збірки з номерами "777".
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Бачите, що виходить... Їздиш на Мерсі - ах ти такий сякий поганий, жируєш в розкоші. Їздиш в маршрутці - ах ти який поганий - показухою займаєшся. Я вам скажу, трудно в нашій Україні бути святим.

    Чесно кажучи, я не думав, що саме з УПЦ пролунає перше обгадження папи Римського. Невже це замовлення? Адже слова Філарета скоріше віддають якуюсь заздрістю, а ніж бажання справедливості.
    Папа Франциск ще не був папою, коли їздив у суспільному транспорті, а це означає, що це не показуха, а спосіб життя, яке очевидно Філарету важко усвідомити. Філарет цим виступом понизив як себе, так і свою церкву, бо сказав речі, які у світі оцінюються протилежно.

    Ну і взагалі... необовязково їздити на 600 Мерсі, щоб обїхати багато єпархій і необовязково перескакувати зразу на російське авто - Волга. Можна з таким же успіхом сісти чеську Октавію і горя не знати, а подарований Мерс продати, роздавши решту потребуючим... Хоча зле я говорю. Люди побачать і то вже буде для людського ока!!! А тре робити добро таємно, крадькома, щоб ніхто, боронь Боже, не побачив. А то хтось побачить і сам захоче зробити добро, а хто він такий щоб робити добро?
    Бачите, до чого ми дожилися? Популяризувати добро, чесноти - є гріх. Краще вже їздити на 600-х Мерсах за ₴1 000 000 з пожертв щирих християн.

    Що ж Ви, папа, нас ганьбите своєю скромністю?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Рік тому довелось спостерігати - і Філарета, і мерс.

    Розкіш тієї машини цілком відповідала золотій "біжутерії" на шиї.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ціна $200 000

    Зате ніхто не скаже, що це показуха....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Бо то совок....
    Большевизм и большевики – слуги Сатаны
     
  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Не хотілось би критикувати Філарета, але якось його поведінка не вкладається в нормальний сенс. Ви, Миху, мабуть памятаєте, коли він був високим чиновником в РПЦ. Якщо мені не зраджує память, був навіть виконуючим обовязки патріарха. Був абсолютно лояльним комуністичному режиму, ні слова українською... І раптом став великим українським патріотом. Після того... як програв Алєксію всього кілька відсотків в боротьбі за чин Патріарха. А якби виграв?.. Не був би таким самим як Алєксій чи Киріїл?
    До речі, мій двоюрідний брат в Австралії є головою парафії православної церкви. Добився щоб церква була підпорядкована Київському патріархату. Іноді приходиться телефонувати в канцелярію патріархату. Каже, коли не дзвоню, завжди відповідають російською.
    А думка приходить - яка ж тоді різниця між цими патріархатами?
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Без коментарів. Франциск.
    [​IMG]

    БУДЕ ВАЖКО

    Я відчуваю, що новий Папа змусить нас усіх до праці.

    Чим більше я дізнаюся на тему людину, яка стала новим наступником св. Петра, тим яскравіший понтифікат твориться у моїй уяві. Схоже, що нам доведеться переосмислити наше розуміння християнства. Не тільки інтелектуально, але, перш за все, практично.

    Ми, католики в Європі, і зокрема Польщі, живемо в теплі. Незважаючи на прогресивну секуляризацію, антиклерикалізм, життя католика не є важке. У певному сенсі це навіть зручно, бо почуття занурення у спільності і віра в Бога приносять мир. Навіть якщо католиків у Західній Європі зачиняють в "культурних заповідниках", тим не менш ці заповідники є сповнені гідності, що піддаються нападам з боку лише екстремістських груп. Все частіше і частіше, але не постійно. Відчуття економічного процвітання і стабільності ми сприймаємо так само як люди невіруючі, і якщо є щось, що його порушує, то це економічна криза. Не загрожують нам переслідування - можливо, поки що, але це факт.

    А раптом до Риму приходить людина з іншого кінця світу. З країни, в котрій Католицька Церква формально все ще відіграє важливу роль. Але сила Церкви підірвана з одного боку, популярністю комуністичних ідеологій, з іншого боку, різними сектами і вільними протестантськими групами. Церква зараз намагається повернути людей до Христа. Протягом довгого часу намагається вийти безпосередньо до бідних, і тих, хто живуть в духовній порожнечі. Не стільки запрошуючи на катехізацію у храмах, скільки виходячи до них - на вулицю. Часто це відбувається за допомогою різних заходів, таких, як швидке хрещення після короткої підготовки. Але бажання прямого контакту з людиною не можна заперечити. Протягом багатьох років Церкву в Аргентині очолював чоловік, котрого називали "єпископом бідних" не з огляду на полум'яні проповіді, але через реальний вихід до найбільш потребуючих. Будучи вже кардиналом замість машини з власним шофером їздив на роботу на автобусі.

    Щось надзвичайне, і все ж, коли подумаєш про пересічного католика, то все стає нормальним і зрозумілим. Я мав аналогічні думки, коли до моєї парафії приїхав єпископ з Білорусі. Сам стояв під хорами у церкві, тримаючи в руках кошик для пожертвувань. Нікого не попросив, щоби збирали тацю, але сам вийшов до своїх одновірців.

    Мова йде не тільки про єрархів, священиків, але про нас, простих віруючих. Бо чим ми відрізняємося від невіруючих окрім того, що щонеділі ходимо до церкви? Як виглядає наше проповідування Євангелії?

    На це питання повинен відповісти для себе кожен сам, але мені здається, що папа Франциск навчить нас, як це має виглядати. І думаю, що ця лекція буде нелегка, бо вимагатиме подолання існуючих звичок та стереотипів.

    Кардинали разом зі Святим Духом зробили нам приємний подарунок...

    Стефан Сенковскі
    за матеріалами http://gosc.pl/doc/1486246.Bedzie-ciezko
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Бог ним суддя :sad:
    УПЦ(МП) також бурчить:
    "Православний митрополит УПЦ (МП) Павло (Лебідь)... висловив своє незадоволення тим, що українські ЗМІ активно висвітлювали події навколо обрання та інтронізації нового Понтифіка."
    http://www.credo-ua.org/2013/03/79523
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Стаття названа красномовно: не вийшло заплямувати нового Папу :)
    "Иезуит прикрыл собой Папу
    Бывший заложник аргентинских военных назвал ложью обвинения в адрес Франциска"
    http://www.utro.ru/articles/2013/03/21/1108263.shtml
    Але ще не вечір. Папарацци риють.
    http://www.youtube.com/watch?v=Z81OXYSJzKE
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    От тому,що МП вже не християни....
     
  14. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Я ходжу в Українську Лютеранську церкву. Вона офіційна, канонічна і відрізяється від католицької, православної і т д. в основному тим, що там не моляться святим,хоча і поважають їх. (Богородиці в тому числі) Тому, що вони не є богами, щоб їм молитися.
     
  15. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Як ви ставитесь до таких речей у лютеранськцй церкві?
    http://epop.ru/news/1471/
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Levko

    Levko Well-Known Member

    Жах ...:facepalm:!
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Належить цьому бути. Хтось тут нам розповідав як багато зробило лютеранство.

    Левко, це не жах, жах, це коли моя племінниця зайшла в лютеранську церкву взяти довідку, що її майбутній чоловік (швед) хрещений, то довідку, що він хрещений. Виявилось, що священник там кобіта, не те, щоб кобіта, воно раніше було хлопом...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ой, Миху, провокуєте мене знову на довгу і затяжну пусту розмову... Щось не хочеться...
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    лютеранство теж не зразу до цього прийшло. Було посіяне зерно, всі думали, що воно добре, а коли дало плід, стало зрозуміло, що то було за зерно.Та в більшості людям тринь-трава всі ці факти. Коли вияснилось, що кінця світу нема у 1914 році, СЄ замість того, щоб зменшилась їх кількість, їх збільшилось. Прийшлось організації СЄ кінець світу повторити ще пару раз "на біс" і ще раз потягнулося море народу. Брехня тяхнеться до брехні, а правда - до правди.




    як хочеться...
     
  20. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Дуже негативно. Ви поплутали нормальну лютеранську церкву з так званою американською Л-кою. Це зовсім різні речі.

    Почитайте тут: http://bohm.narod.ru/ulc/istoria_ulc.html

    http://ukrlc.blogspot.com/p/blog-page.html

     
    Останнє редагування: 25 бер 2013
а де твій аватар? :)