Чому саме католицизм?

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Sukac istini, 16 бер 2011.

  1. Sukac istini

    Sukac istini миється в бані

    Якщо ви католик, то чому критикуєте римо-католицизм? греко-католиків в світі не багато.
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я не католик і римо-католицизм не критикую. Яка різниця скільки греко-католиків?
     
  3. Sukac istini

    Sukac istini миється в бані

    Ви атеїст?
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ні, а що це принципово? Тоді греко-католиком запишіть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та який ви грекокатолик? Я вас прошу....
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    То ви мене хрестили? Вибачте, не впізнав.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не хрестив, але й охрещені згодом можуть стати мусульманами.

    Питання в іншому, як можна не визнавати католицьку церкву, а грекокатолицьку визнавати. Поясніть, бо для нас усіх то щось свіженьке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я визнаю катольцьку церкву.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Греко-католики є католиками грецького обряду. Католиками!
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Але грецький обряд - це східний, православний. Втім називайте як хочете, мені не принципово, повторюся.
     
  11. plastic

    plastic Well-Known Member

    Як сказав LEVKO-шукайте Христа, а потім Він вам вкаже церкву куди вам йти.

    44 Ніхто бо не може до Мене прийти, як Отець, що послав Мене, не притягне його, і того воскрешу Я останнього дня. 45 У Пророків написано: І всі будуть від Бога навчені. Кожен, хто від Бога почув і навчився, приходить до Мене. (Iван.6:44,45)

    Почніть вивчати Слово Боже самостійно з молитвою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Схоже ви атеїст.
    У вас усе штучне чи тільки ...?
     
  13. Sukac istini

    Sukac istini миється в бані

    Я не атеїст.
    Просто більше люблю розмовну мову (діалекти там різні) чим кристалічну літературну.
     
  14. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Неправедні заходи призводять до втрат. Через гомо-лесбі-залицяння верхівки Англіканської Церкви нормальні англікани тікають до Католицької Церкви. Ось ціла парафія св. Луки (Блейденсбург, США), миряни і священики, перешла:
    http://www.stlukesparish-bladensburg.org/
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та чому потім скаже? Він вже сказав, у Біблії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    "Католическая Церковь – за половое воспитание в школах
    «Оссерваторе Романо» в субботнем номере опровергает заявление, прозвучавшее на страницах итальянской газеты «Репубблика» в статье «Секс, рассказанный детям». В ней социолог Кьяра Сарачено говорит о «молчании, которое препятствует цивилизованности», высказывая осуждение в адрес Церкви. По ее словам, Церковь виновата в невежестве, поскольку она якобы противится половому воспитанию в школах.
    В очередной раз позиция Католической Церкви искажается. Церковь выступает решительно «за» целостное воспитание в вопросах, касающихся человеческой телесности, которые включают и половые функции, в единстве с ее философским, психологическим и духовным измерением. Церковь осуждает не половое воспитание, а ту форму, которую оно принимает, когда сводится к техническим указаниям по использованию контрацепции, в полном отрыве от психологической и нравственной установки, уважительной к человеческой личности в ее целом."
    http://www.radiovaticana.org/rus/Articolo.asp?c=543258
    Отака невигідна для секулярістів Католицька Церква. Має ж хтось об'явити світу, що не презерватив, а кохання є головним у статтєвих стосунках.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    Згоден з п.Аксакалом.
    Церква не осуджує статеве виховання, а ту форму з якою це припідноситься.
    Маю особистий досвід стосовно цього.
    Колись в стденському гуртожитку, де я жив раз була така акція - "День захисту від СНІДу". Активісти носили по кімнатах студентам акційні презервативи.
    Здавалося б що тут поганого? Мета і ціль акції була дуже гуманна- захистити молодь від СНІДу, але друга сторона цієї медалі мала набагато сильніший в негативному плані психологічний вплив на молодь. Цією роздачею презервативів держава ніби казала, ТАК розпусті! Вплив був дуже сильний на психіку, я це відчув тоді.

    Церква говорить, що секс можливий тільки у шлюбі! Все просто...
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Подивився. ІМХО З логікой отець не дружить. /ІМХО
    Так дехто продовжує вважати себе католиком після отакого:
    "Сьогодні у світі є понад сто п’ятдесят католицьких жінок-священиків. Ґлорія Карпенето – одна з них."
    У той час як
    "Ватикан постановив, що будь-який священик, який посвятив у священики жінку, автоматично відлучається від Церкви. Але, на думку італійського священика Ромуло Фено, це не означає, що Католицизм не поважає жінок."
    http://ukrainian.voanews.com/content/article/1617411.html
    Так само ДЕХТО вважає себе Наполеоном і автоматично потрапляє на державне утримання у відповідних установах ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. yasam

    yasam Well-Known Member

    В сім*ї не без урода, але так як ми християни, і до уродів треба ставитись терпимо.
     
  20. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Католиків поздоровляю з Франциском І!
    Habemus Papam!
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)