Чому росіяни голосують за Путіна?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Validid, 26 гру 2018.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От вам доказ.
    Хіба третій маленький українець не той самий, що довший час був тут на аватарці? ;)


    View: https://youtu.be/qfucSidj360
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Умер Шмуммер - лишь бы был здоров (с)

    Слухайте, коли б ви подумали хвилин п'ять, ви б не починали цю тему.:)))
    Не те, що нам нецікаво, а це повна дурня. Бо як можно, маючи вибір "одного з одного", когось іншого вибрати? :)Хтось би вибрав Ксюшу Собчак?
    Вже ногами голосують, не ходячи на ваші вибори, бо результат буде однаковий. Подивіться, якщо вам цікаво, явку кожного разу.
    Про благодєнствіє при Путині - це шо попало. Десять великих міст в Росії живуть добре, а як живуть в провінції, то мрак. Ще й гроби йдуть з різних сторін - за що воюєте?? За рейтінг Путіна?

    Ще в 2014 з Тверської області волали, 200км від МКАД , щоб краще не в Крим, а до них війська ввели, бо безнадія та убогість - де газу нема, де доріг зовсім нема, де і світла нема.
    P.S. І не постіть ніколи якісь графики без посилань, їх ніхто дивитися не буде. Я вам ще кращі намалюю.
     
    Останнє редагування: 26 гру 2018
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Silver bullet, а як вам той маленький українець в червоному капелюху?
    [​IMG][​IMG]
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Моя ліцензійна копія :blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ну принаймні є такі методи у білоруського КГБ, у російського ФСБ мало ймовірно, що демократичніші.
    Не забули, як у центрі Москви група активістів хотіла розгорнути синьо-жовтий прапор, силовики появляються як нізвідки.

    //І що такого зробив страшного Петро I раз його в приклад ставите?) Вікно в Європу відкрив?)//
    Ви, батєнька, любите хазяїна з палкою, щоб хтось постійно тягав за бороду?
    1. Петро І знищив двадцятитисячний Батурин до щента, нікого не залишив у живих.
    2. Часткова ліквідував уже і так мізерну автономію України (бо створив Малоросійську колегію).
    3. Вперше заборонив українську мову у 1720 році.
    4. Використовував козаків для будівництва каналів і укріплень, при цьому ставився до них зневажливо; тому козаки ТИСЯЧАМИ помирали там. Петербург збудований на козачих кістках - про такий вираз ніколи не чув? Він тобі ні про що не каже?
    5. Заборонив українським торговцям продавати товар за кордон, а продавати москалям за заниженими цінами.
    6. Всіляко обмежував розвиток освіти та культури: обмежив Києво-Могилянську академію з 2500 студентів до 300.
    7. Вивозив усіх діячів культури у столицю Московії, чим залишав Україну без еліти.
    8. Знищував церкви, побудовані Мазепою.

    Продовжувати?

    Путінархи піднімають міцність держави?
    Поцікавтесь гаслами Гітлера - великий німецький народ ущемлений І світовою, ущемлений розвалом Німецької імперії та втратою "иссконньіх" земель, "захист" німців, "захист" німецької мови... чию політику тепер нагадує.
    Менше слухайте Кисельова.
    Будь зараз такі політики як Тетчер і Рейган, сиділи би ліліПути як сливка в задниці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Validid

    Validid Member

    Скажіть це журналістам яких зараз судять або вже засудили. Росія нам ще фору дасть в цьому питанні.
    Нам до демократії ще плисти і плисти.

    Я лише закликаю бути розумнішими, позбутися від ксенофобських і шовіністка вхглядов на світ.

    Мені треба було проігнорувати пост? Порахую таку відповідь за образу.
    з.и. по бидлядскі поки тільки ви себе ведете.
     
  8. Validid

    Validid Member

    @iso
    Боже, ви навіть уявити не можеш скільки таких же доказів зворотного я можу знайти. І скільки можу заперечити. Всього цого гівна з обох сторін в інтернеті навалом. Якщо не можна вірити нашим ЗМІ, як можна вірити тим хто стоїть в уряді?
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чо ми повинні вас слухати? Нам і так добре ;)
    То ви мене ще на Фестбуці не виділи ;)
     
  10. Validid

    Validid Member

    @Lanktocha
    Мда, козацтво - наемние воску, вони продавалися то наліво, то направо всю свою історію, прийми це як факт.

    1. Мазепа був зрадником, відколовся від Петра, що б цілувати кільце польському королю. Втирав своїм підопічним про створення незалежної держави під верховенством польського короля. Бред ... яка ж тут незалежність? На щастя далеко не все козацтво було на його боці. Він сам оголосив війну Петру і програв, столиця програла впала, що природно в війні, особливо тих часів. Що найцікавіше - Бандера зробив все ті ж помилки, повторив, тільки замість поляк були вже німці. Приймай історію всю, з усією сторін такої ккая вона є, а не такою яку хочеш бачити.

    2. Автономію позначили, а ти скаржишся? Взагалі цей термін Малоросія НЕ Петро придумав, а ще при Речі Посполитої відбулася. У той час ці землі так називали, після просто незаморачівалісь називаючи губернію. Не бачу в цьому нічого поганого.

    3. Ну да, було таке і що? Зверни увагу на доревуліцонний російську мову і ти знайдеш більше подібностей з нашим, ніж є зараз. Вони цілком схожі на прислівники друг-друга. Мені теж це не подобається, але в цілому, це не виходить за рамки політики тих часів. Особливо після сепаратистської повстань Мазепи, могли б ще гірше заходи вжити.

    4. Ти ж начебто не дитина, якщо читаєш історію, то читай її всю, а не тільки міфи. При будівництві Пітербург не було ніяких масових смертей, це все страшилки іноземців. Не було знайдено не одного масового поховання. Будівельники працювали 2-3 місяці і їхали додому на місяць, і уяви собі - вони отримували зарплату. Працювали з усієї округи, Петро заборонив каменостроеніе по всій Росії, крім Пітера, що б все каменьщики приїжджали туди працювати. Думка про те, що на козацьких кістках побудований Пітер - ошібачное, міф придуманий нами ж. Сумніваюся, що хоча б третину будівельників були козачого роду. Якщо вже говориш про історію - суди все об'єктивно. Ось під час будівництва міста Ломоносова (Оранієнбаума в той час), реально поглібо сотні людей, але це було викликано епідемією.

    5. Це те ж саме, що Київ видасть указ весь Львівський імпорт продавати до Києва.

    6. В якому році це було? Пруф ласка, бо за моїми даними при Петра більше 1300 учнів в даній академії не було. Так само знаю що при відкриття в імперії нових університетів, Київська стала втрачати популярність.

    7. Бред, ну я про таке точно не чує. Ти не подумав про те, що це могла бути просто витік мізків в столицю? Ну мовляв там можливостей більше. Сам подумай, адже в Пітері доживав свою старість Щевченко.

    8. Нуу про Мазепу я писав вище - зрадник ж. Після такого бунту будь-який правитель буде знищувати все асоціації з ним, тим більше я так вважаю що при ньому будували католицькі церкви, раз Варшаві предклонілся? Напевно ... а Росія ж православна.

    По пунктах тобі відповів, на всю решту піну з твого рота відповідати не буду.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Validid

    Validid Member

    - Експорт, сорри.
    І ти думаєш він на зло це зробив? Упевнений, в цьому була необхідність, швидше за все не вистачало продуктив в столиці. Взагалі я все ще чекаю пруф по 5 и 6 пунтку.
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Менше читайте совкової пропаганди і слухайте Кисельова, батєнька.

    Нехай у Мазепи були дещо авантюрні риси, не здобув він такої поваги та всенародної любові, як Сагайдачний чи Хмельницький. Але, раз згадав Сагайдачного, дуже він невигідна історична особистість для Москви. Ходив на Москву, видно не знав, що це "брати", слава "зрадника" у нього відсутня, не православний - скільки він був маценатом православних храмів, монастирів, братських шкіл... Коли були спроби зробити Києво-Печерську Лавру католицькою чи протестанською?
    Щодо Мазепи, здобував він освіту та служив при дворах у Польщі, Італії, принагідно, там заведено, що дворянин присягає у вірності монарху, так і монарх присягає дворянину, не було у них абсолютизму монарха як у монголо-татар та їх наслідниках Московії, якщо московський цар міг сказати: "Мой раб, боярин Ивашка", чи міг польський король сказати про князя Острозького "Мой раб Костя"? Продавалися козаки, не одна тисяча із Костем Гордієнком були вірними своєму гетьману ( Мазепі ), тарасобульбівський Шило, якого зіграв Боярський, мішки під очима, тільки пейсів бракує, чи Газенбаум гуляй да пой хазарский Дон не показники.
    Мазепа мріяв про Україну у Шведському королівстві, Бандера про Рейхскомісаріат Україна? Що це доводить крім тих, що наПЕЙСали совкові підручники ізТОРії?

    Ще будуть як доказ гоголівські твори?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мене влаштовує і наша демократія, якщо не смикати нікого за вуса.
    То марна справа, когось переконати, особливо в передостанні часи, коли ніхто нікому не вірить.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо за такими критеріями, чи то совковими, чи то рашиськими, якщо відколовся від Петра І, то зрадник, хто тоді Джордж Вашингтон, Магатма Ганді?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Validid

    Validid Member

    @Lanktocha
    Мне надоело напрягать мозг и вспоминать украинский. Думаю и так друг друга поймем.
    Поверь, я российские СМИ не смотрю и Киселава видел только на мемах в ВК.

    Про Бандеру - ты пытаешься оспорить общепринятый исторический факт. Ты еще скажи, что они не правых взглядов, что СС Галичина - это сказка придуманная совком, ну и конечно же Шухевич не командовал 201 батальоном, а его жена не получала за это провизию от немцев и польских денег, как жена военнослужащего. Их батальон играл главную роль в массовой карательной акции в отношении населения города — уничтожении по заранее составленным спискам польской и украинской интеллигенции в частности, убийство львовских профессоров, советских и партийных работников, еврейского населения, обычных людей, сочувствовавших советской власти, членов их семей. То что они потом отвернулись от немцев, когда поняли что их наипали по полной, их никак не оправдывает.
    Бандера вообще ни чем не лучше, он родился и вырос за территорией Украины, поднял на свет угнетенных украинцев от польского гнета и повел их под ручку с немцами убивать украинцев уже в Украине. Противно, даже толком не жил в Украине - зато лучше всех украинцев знает как им лучше жить :)
    Ничем не лучше немцев или советской власти тех времен.

    Первый президент США, кстати, ты знал что на момент когда он стал президентом, у него остался лишь один зуб?) Забавный факт.
    Ну, а по теме спора - он воевал за независимость и независимо от внешних стран, за свободу для всех. Не сравнивай такого человека с Мазепой (предателем) и с нацистким движением ОУН чье движение - тоталитарный национализм как идеология. И уж тем более не ставь вот это рядом с Ганди, потому что поверь, если бы Ганди хотел бы кому-то плюнуть в рожу, то он это бы сделал в рожу Гитлера, Бандеры, Шухевичу, Сталину. Независимо от первой тройки, Ганди боролся за равные права даже по отношению к своим идеологическим противникам. Не Шухевич, не Бандера, не Мазепа и рядом не стоят с такими людьми как Вашингтон и Ганди.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Validid

    Validid Member

    Как по мне, то у нас не демократия, а дерьмократия :D
     
  17. Validid

    Validid Member

    @Silver bullet Данный графики не в Россию рисуют, это данные исследование международных организаций под эгидой ООН. Эти цифры не подделать и они как факт. Россия есть в международном рейтинге по ИРЧ, посмотрите ее динамику, может тогда поверите остальным цифрам.

    С остальным не буду спорить, так как это правда. Но проблемы с коммуникациями оправдано из-за размеров самой России. Просто никто не хочет тянуть 500 км. газовую трубу ради поселка с населением в 20 человек, грубо говоря) Мне вообще кажется, что правительство России делает ставку на то, что поселки вымрут со временем - молодые уедут в города, старики останутся и доживут свое там. Конечно исключением станут те места где есть аграрные производства которые важны для экономики.

    Про выборы - да, больше нет за кого там голосовать, достойной альтернативы нет такой сильной личности, которая себя уже зарекомендовала.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Во, блін, то шо, ще досі за Бандеру і Шухевича не вияснили? о_О

    Я років 15 - 17 назад про це досить активно спілкувався на форумі .RU зі справжніми правдолюбцями і неупередженими істориками.
    Придурок, читай інтернет - вже все давно написано.

    зі

    @Validid, в профілі у вас заявлено День народження 11 тра 1993 (Вік: 25) Це правда?
     
    Останнє редагування: 31 гру 2018
    • Подобається Подобається x 1
  19. iso

    iso Well-Known Member

     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я не сперечаюся - я тільки питаюся. Бо мені треба здати звіт про результат.

    До зустрічі НР вже готовий - домашнє вино, Львівське Різдвяне пиво, самогонка /її скоріш за все не буде тре/ Є ще по кілька пляшок Хортиці і Старого Кахеті - бо швагір прийде. Також є гарний копчений товстолобик.

    Ну а там варена бульба, запечена качка і всякі салати - то вже не моя парафія. Я туди не пхаюся, але воно є, і досить смачне ;)

    @iso, з Новим роком вас! Здоров"я і сповнення мрій!
     
а де твій аватар? :)