Чому росіяни голосують за Путіна?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Validid, 26 гру 2018.

  1. Validid

    Validid Member

    Чому росіяни голосують за Путіна?
    Вам самим не цікаво? Його вже багато разів переобирали, як думаєте, чим це обумовлено? Навіть з підтасовуванням, стільки раз переобратися неможливо. Уже б люди точно поставалі.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тому, шо вони кацапи і бидло. Крапка.

    І взагалі, @Validid, самі ви кацап? Чи хахол? Чи бидло?
     
    Останнє редагування: 26 гру 2018
  3. Validid

    Validid Member

    А чому ви сумніваєтеся? Якась та параноя?) Я все життя в Україні прожив)
     
  4. Validid

    Validid Member

    І чому не можна на цю тему поміркувати?)
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Слухайте скоренько сюда, бо я не маю часу

    - ви прийшли на форум і не привіталися
    - ви створили свою тему, хоча на форумі є теми і для пуйла, і для росіян
    - ви піднімаєте питання, яке по суті, багатьом українцям глибоко десь
    - у слові поставалі у вас помилка по Фрейду
    ...
    і т.д. і т.п.
    так себе ведуть тільки кацапи, хахли і бидло.

    , але у мене справді зараз нема часу - пора в садік йти, так що вибачайте
    прийду десь година друга. Якщо захочете, то можемо і продовжити спілкування. Але не в цій темі ;)

    @Validid, у вас в профілі заявлено з Lviv. Це правда?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. Validid

    Validid Member

    Ні, я з Дніпра. У Львові був проїздом, сподобався центр. Відразу видно - туристичний, приємне місто.
    З приводу помилки - пишу українською в міру своїх знань. Якщо ви не знаєте, то Дніпро до мозку і кісток російськомовне місто. Тому так, я можу робити помилки, адже в повсякденному житті я не вживаю украніскій мову і не розмовляю нею.

    Якщо я для вас через питання кацап і бидло, то правду у нас кажуть - західну Україну проїла пропогандой, тому що таких параноїків як ви ще пошукати треба.
    Тому що нормальна людина образами з рівного місця кидатися не буде.

    Якщо сумніваєтеся в моєму правдивості - запитайте у адмінів мій ІП адресу, пробийте моє місце розташування в інтернеті. Я дозволяю видати цю інформацію адміністрацією.
     
  7. Validid

    Validid Member

    А сюди я зайшов, так як мені цікаво чим ви, у Львові дихайте після того як був у вас. Але здається, все побачив ніж.
     
  8. iso

    iso Well-Known Member

    І Вас об'єднає Фрейд;)
     
  9. Validid

    Validid Member

    І ще, питання і правда провокативні. Мені стало цікаво про те, на скільки ви, у Львові можете бути неупереджені післо того, як почитав тут деякі пости, які просто, маячня.
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Для початку, там сильно фінансуються та контролюються спец.служби, майже як КДБ у совку, у черзі в поліклініці хтось заговорить про політику, чи буде критикувати владу, на другий день приходить повістка на допит у прокуратуру і бунтаря визначають, а виходять на якусь демонстрацію, силовики появляються для їх затримання нізвідки.
    Такий народ може любити царка-тирана, буде захоплюватись такими як Івашка Грозний, Пєтя І, Катя ІІ, Лєнін, Денікін, Жуков, Сталін... мало того, таких же будуть навязувати сусідам.
     
  11. iso

    iso Well-Known Member

    І де Ви начиталися таких страшилок?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Validid

    Validid Member

    І що такого зробив страшного Петро I раз його в приклад ставите?) Вікно в Європу відкрив?)
    І питання на засипку, де ви бачили масові демонстрації без участь силових структур країни? Навіть самі мирні протести в ЄС супроводжуються силовими структурами. В цьому немає нічого дивного. І якщо вже порівнювати, мало у нас розганяли всякі економічні майдани і прочии демонстрації? Це називається - у сусіда сірінку побачу, а у себе в оці і колоди не побачу.
    З приводу того, що не можна критикувати владу, а то відразу в прокуратуру викликають, заберуть і інше - то взагалі маячня. Забрати можуть в відділення хіба що, якщо учавствуешь в неузгодженої акції і то, розпишешся і відпустять з попередженням, якщо звичайно не намагався вбити когось із правоохоронних органів.
    Я думав, що гірше ніж - "Кацапи Вже давно чистого бізнесу не ведуть. У них усе замішано на т.з." геополітіці ".
    Тому нема чого Їм тут делать, їмхо. "Я тут не прочитаю більше)

    Ви знаєте, відразу обмовлюся, що я не прихильник Росії, не є прихильником Путіна і ніяк його не захищаю. Але то що ви тут пишіть на форумі - це така маячня, кров з очей тече.

    Прочитайте кілька книг відомих геополітиків, того ж Бжезінського, наприклад "Велика шахмотная дошка", може хоч тоді приблизно почнете розуміти, що таке політика і як вона виглядає зсередини. Почитайте Кіссінджера, це ж не росіяни, які а американці, які зробили США великими ще в 20 столітті. До них за консультацією до самої їх смерті зверталися лідери багатьох країн. Кіссінджер начебто ще живий, якщо не помиляюся. А Бжезинський помер в минулому році, але це не важливо. Важливим є те, що марення вони ненапішут на відміну від аполітичних форумчан, які себе такими не вважають.

    Знаєте, мені посчаслівілось побувати кілька разів закордоном, Лондон, Берлін, Прага, Москва, Сочі, Крим (якщо можна вважати його закордоном). Так ось, якщо ви думаєте, що люди в Москві там помішані на геополітиці, ходять з опущеними головами і поклоняються своєму тирану лідеру - ви помиляєтеся. Вони взагалі за Україну багато не говорять, ну був ажіотаж через Крим, але на цьому все ... вони живуть, спокійно, мирно і їх в більшості своїй особливо не хвилює що там за парканом. Якщо ви думаєте, що вони бояться там критикувати свою владу - тут ви теж помиляєтеся, вони критикують і ще як критикують. Вони не боятися на вулиці стояти і критикувати владу, але вони в більшості своїй критикують за внутренную політику країни, цілком конструктивно і обгрунтовано, не те що у нас ... - а що там у сусіда. Вони взагалі не помішані на політиці, їх більше хвилює що у них у дворі. Більшого увагу ніж просто поржать з нашої країни від звичайного обивателя Росії недобьетесь. Так, в РФ в ЗМІ часто є сюжети про події в Україні, але на загальному тлі всієї стрічки новин - кіт наплакав, якщо звичайно це і їх країни не стосується.
    Я б сказав, що в зовнішній політиці вони в більшості своїй солідарні з урядом, по внутрішньої - часто немає, дуже багато критики, незважаючи на позитивну тенденцію розвитку країни в цілому, однак правильно роблять, адже без критики не буде прогресу.

    Не буду заперечувати що там є свої упоротие люди, дебіли є скрізь, але в цілому, там ніхто на політиці не помешен, все помішані на своєму житті, кар'єрах, бізнесі, роботі, іпотеки та прочия життєва дурниця. І Обсалютно більшість з них до нас ставляться по братися, без ненавесті і докорів.

    У західній Європі люди, навіть в тому ж Лондоні, дуже конструктивні, програматічние, вони більш схильні критикувати свою владу за зовнішню політику, але далі слів - нікуди, а все тому що це їх особисто не торкнулося. Тобто плювати ... усвідомлюють, що їхня країна, десь там на Близькому Сході погано себе веде, але їм плювати. Вони потім ще й анекдоти будуть складати на цей привід. (Подивіться німецьких сатириків). Те що вони думають про наш уряд - я краще промовчу, одним словом - жах.

    Думаю це все що я хотів сказати тут. Якби не став би читати розділ про політику - то навіть не зареєструвався б тут.

    з.и. люди схильні перевіряти в те що їм ближче, в те що вони хочуть вірити.
    з.и.2 НЕ будьте упоротимі людьми, думайте своєю головою неупереджено, сумнівайтеся кожної новини.
    з.и.3 Не плутайте держава з країною і народом, це абсолютно різні речі.
    з.и.4 Ніде, ніколи, не буває однозначно.
    з.и.5 Нагадаю, що я не намагаюся виправдати Росію і не вважаю її святою, мені чесно, на політику плювати стало вже давно. Але то що на цьому форумі пишуть форумчани - абсолютно безглуздо.
     
  13. Validid

    Validid Member

    Раз вже створив тему, то ладно, залишу ще один пост по цій тему - свою теорію, чому він переобирається.

    У 90-их, Росія, як ніколи була ближче до заходу, мало не під ручку ходили. Але що з цього отримали самі Росіяни? Дефолт, криза, безробіття, невиплата пенсій, а все через нескінченні реформ, кредитів і вимог МВФ. Все рессирси країни, в своїй більшості, належали приватним компаніям, олігархи, які мало не за безкоштовно, але зате по більше продавали все на захід, що природно їм вигідно було, а податки не платили, зовсім ... не дивлячись на те, що люди просто зубожіли.

    Все почало змінюватися, плавно, з приходом Путіна. Грубо кажучи - вони йому довіряють, тому що з його приходом все стало змінюватися на краще, звичайно до ідеалу далеко, як і до рівня багатьох країн - але позитивна тенденція зростання є, а це головне.
    У двох словах, ось за що вони голосують:
    [​IMG]
    ВВП:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    Вже не здається таким тираном для свого народу? Він може і жорстко надійшов з нами у зовнішній політиці, ще десь з кимось, але цих даних мені досить, що б зробити висновок, що він працює на благо своєї держави, своєї країни і свого народу. Люди знають, що навіть якщо стане гірше, то до позитивною тенденцією вони повернутися, тому йому довіряють і за нього голосують.
    Мені прикро що у нас такої людини в політиці немає, історичного. Що у нас немає ніякої позитивної тенденції крім як набирати кредити і на вимогу наших кредиторів (МВФ), ми піднімаємо податки, плату за комунальні послуги та інше, все це без кінця.

    Всім удачі, не по-дурному, будьте розумними людьми.

    з.и. немає поганого народу, є тільки погані люди.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Validid Не витрачайте свій час і життя на тих, хто його не вартий.
    А якщо по темі - то українці самі не знають, чого вони вибирають того, кого потім лайном обливають. Хоча може і за те, що заслуговує.
    Безперечно, що усілякі махінації дають великий процент на користь майбутнього президента, та виборці самі раді продатися, аби не заробляти своїми руками і як жиди чекають на ману небесну. Ці отримають того, хто їх врешті врятує, а потім причавить, як ... далі ваша уява )))
    А чому за Путіна голосують?
    Бог так хоче. Не вірите? Без того паскудного смерда не розпочнеться великих змін. Чим більш воно паскудніше, тим краще. Поки у когось не закінчиться терпіння. Як-то в біблії: і вложить царям в голову, щоб віддали вони їй свою владу і силу.
    Інші пояснення для натовпу, замість видовищ і хліба.
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У нас демократія, а не Росія, шановний. Трішки хамства дозволяться. Ну, місцевим. А так жити мона))) На інших відразу можуть забанити, а тут ще мучитимуть( Бандерівці... що з них візьмеш?
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. manur

    manur Well-Known Member

    3,14здьожь.............
    І хто Вам заваджає то робити?
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Раз.
    Ви закликаєте думати своєю головою, але чомусь хочете, щоб вам вірили ;)
    Не всі, прошу пана, не всі...
    Але от те що на цьому форумі пишете ви - тут я з вами погоджуюся, ваша писанина поки що абсолютно безглузда.

    зі

    @Validid, не шукайте шкварків, ніби западенці всіх незападенців обзивають кацапами, хахлами і бидлом. Неправда, кацапи, хахли і бидло є і у нас, в Галичині. Є ще навіть довбойоби і брехуни. Якби ви справді читали цей форум, то ви би в цьому переконалися.
    Якщо людина відзивається на звернення кацап, хохол, бидло, довбойоб, брехлій - значить він сам себе таким вважає, і не треба ображатися на правду.

    До речі, тут на форумі є прекрасні люди зі східної і південної України. І я навіть в думках не міг і не можу їх назвати якимось з цих прізвиськ. Справжні українці і українки, з котрими нам треба будувати свою державу.
    Якщо хочете - залишайтеся, розгляньтеся, і не робіть поспішних висновків.

    За мій ранішній допис я вам пояснив ще зранку. Там позиція незмінна - я подібними словами називаю людей не за місце проживання, а за поведінку. Тим більше, ви там назвали себе львів"янином. А мені по барабану, чи льві"янин, чи одесит, чи з мого села - якщо відзивається на "бидло" - значить бидло ;)


    ззі

    @Validid, в профілі у вас заявлено День народження 11 тра 1993 (Вік: 25) Це правда?
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Справді, все по системі :good:

    Тільки уточню - мій садік не від слова садок, а від слова Садовий, бо мій садок у комунальній власності ;)
     
  19. hrim

    hrim Well-Known Member

    Прокоментуйте цей фактаж:

    Российская Федерация неоднократно подтверждала принадлежность Крыма Украине в международных договорах.
    1. Соглашение о создании СНГ (1991 г.)
    Статья 5.
    Высокие Договаривающиеся Стороны признают и уважают территориальную целостность друг друга и неприкосновенность существующих границ в рамках содружества.
    Распад СССР. Образование Российской Федерации | Виртуальная выставка к 1150-летию зарождения российской государственности
    2. Меморандум о гарантиях безопасности в связи с присоединением Украины к Договору о нераспространении ядерного оружия (1994 г.)
    Российская Федерация, Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии и Соединенные Штаты Америки подтверждают Украине свое обязательство в соответствии с принципами Заключительного акта СБСЕ уважать независимость, суверенитет и существующие границы Украины.
    СПС Право.ru
    3. ДОГОВОР О ДРУЖБЕ, СОТРУДНИЧЕСТВЕ И ПАРТНЕРСТВЕ МЕЖДУ РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИЕЙ И УКРАИНОЙ (1997 г.)
    Высокие Договаривающиеся Стороны в соответствии с положениями Устава ООН и обязательствами по Заключительному акту Совещания по безопасности и сотрудничеству в Европе уважают территориальную целостность друг друга и подтверждают нерушимость существующих между ними границ.
    Договор о дружбе сотрудничестве и партнерстве между Российской федерацией и украиной (подписан в г- киеве 31-05-97). Актуально в 2018 году | ЗаконПрост!



    4. Договор
    Между Российской Федерацией и Украиной
    О Российско-Украинской государственной границе

    ФЕДЕРАЛЬНЫЙ ЗАКОН
    О РАТИФИКАЦИИ ДОГОВОРА МЕЖДУ РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИЕЙ
    И УКРАИНОЙ О РОССИЙСКО-УКРАИНСКОЙ
    ГОСУДАРСТВЕННОЙ ГРАНИЦЕ

    Принят Государственной Думой 20 апреля 2004 года
    Одобрен Советом Федерации 22 апреля 2004 года

    Ратифицировать Договор между Российской Федерацией и Украиной о российско-украинской государственной границе, подписанный в городе
    Киеве 28 января 2003 года.
    Президент Российской Федерации В.ПУТИН

    Москва, Кремль, 22 апреля 2004 года, № 24-ФЗ

    Договор между Российской Федерацией и Украиной о российско-украинской государственной границе

    Договор между РФ и Украиной О Российско-Украинской государственной границе



    Как медаль «За возвращение Крыма» показала время подготовки вторжения России в Украину

    Как медаль "За возвращение Крыма" показала время подготовки вторжения России в Украину - ХВИЛЯ

    Депутат России Александр Негребецких отправился воевать за Донбасс.
    — Каково соотношение в вашем подразделении россиян и местных?
    — В нашем отряде 90% россиян, остальные — жители Донецка.
    «Из-за неграмотного командования нас расстреливают в упор!»

    Глава фонда свердловских ветеранов спецназа В.Ефимов: "Я помогаю добровольцам отправиться воевать на Украину".
    – Когда начали оказывать помощь в отправке уральцев на войну?
    – После Майдана, ещё до присоединения Крыма.
    Глава фонда свердловских ветеранов спецназа: "Я помогаю добровольцам отправиться воевать на Украину"


    Игорь Стрелков (Гиркин). Но спусковой крючок войны всё-таки нажал Я. Если бы наш отряд не перешёл границу, в итоге всё бы кончилось, как в Харькове, как в Одессе. Было бы несколько десятков убитых, обожженных, арестованных. И на этом бы кончилось. А практически маховик войны, которая до сих пор идёт, запустил HAШ отряд.

    Александр Проханов, Игорь Стрелков: «Кто ты, «Стрелок»?»

    Доржи Батомункуев, 20 лет, 5 отдельная танковая бригада (Улан-Удэ), воинская часть № 46108.

    — Нам сказали, что на учения, но мы знали, куда едем. Я уже был настроен морально и психически, что придется на Украину.

    В Донецке мы в убежище заехали, припарковались. Нашли радио «Спутник». И как раз там была дискуссия насчет есть ли военные здесь на Украине. И все гости такие: «Нет-нет-нет». Мы ротой лежим такие: ну да. Ну а в открытую кто скажет?

    — Сколько вас зашло?

    — Получается, 31 танк в батальоне. Мы заходили поротно. Десять танков в каждой роте. К каждым 10 танкам прибавлялось по три БМП, мотолыга медицинская и пять «Уралов» с боеприпасами. Вот это численный состав тактической группы ротной. Танковый батальон составляет около 120 человек — три танковые роты, взвод обеспечения, взвод связи. Плюс пехота, конечно. Примерно 300 человек нас зашло. Все с Улан-Удэ. В основном, большая часть — буряты.

    У нас приказ был стрелять на поражение сразу.

    Я, конечно, не горжусь этим, что сделал. Что уничтожал, убивал. Тут, конечно, гордиться нельзя.

    Когда мы были в Макеевке, они вообще нам сказали, что 70 процентов мирного населения здесь — за укропов.

    «Мы все знали, на что идем и что может быть»

    Доклад «Путин. Война.»

    «Война с Украиной – подлое и циничное преступление, за которое наша страна расплачивается кровью своих граждан, экономическим кризисом и международной изоляцией.»

    Putin-War1.pdf

    Использование вооруженных сил России на территории Украины.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=9z9OCXHThNg


    Грады бъют по Украине из РФ.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=JMEexCpunL8


    View: https://twitter.com/1957niknik/status/1061615011372691456
     
  20. iso

    iso Well-Known Member


    Дуже сподіваюся на це
     
а де твій аватар? :)