Чому Росія проти НАТО?

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем MARTINI, 26 лис 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    Москва - не вся Росія...
    Я теж 15 років жив у столиці, вкурсє дєла...
     
  2. Vlodek

    Vlodek Well-Known Member

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    Я не зовсім в Москві живу, в Моск. обл. І те, що Москва- не Росія, усвідомлюю.
    А висновки роблю не дивлячись на Москву, а проїздивши всю країну від Вологди до Астрахані.
    А щодо Москви - так тут "ра-а-а-ассиянина" днем з вогнем не знайдеш.
    У всякому разі, якщо відкинути прошарок привокзальних бомжів :o
    Тільки з нашого шкільного класу - кожен п'ятий опинився в Москві :)
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    Ой! А Ви в котрій школі/клясі вчилисі?
    (рахуючи на пальцях: оди-и-ин, д-и-ива-а...)
     
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    Нет. Рогульё неистребимо!!!!
    Помните старый Львовский анекдот - Я понял что ты из Львова, но с какого именно села?
    Так и ТУТ рогули не могут правду написать!
    Обязательно ннадо подписаться - из Маасквы мы! :moskali:

    Чувак, думаю, кроме вокзалов и бомжей больше ничего и не видел. Вахты, да вахты.
    Что же Вы обсираете руку дающего? То же мне, очередной обиженый и угнетенный.:cowboy:
     
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    полковнику - а чого так жорстко? чоловік вже двайці років у вас жиє - навряд чи ви зможете його від "карєннова" відрізнити ;)
     
  6. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    Пятая колонна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    Полковнику!
    ТАК на ЛФ є троха прієзжих, "бєрущих" від цієї землі, яким дуже хоцця сказати слова з віршика "Ковбаса":
    Чого ж ти, б@@@ь, не любиш Україну?...

    Але - нізззя (ні Вам, ні Нам!):agree:
    ******************
    Дума про слоника

    Слоника замучили
    Кляті москалі,
    Похилився слоник
    Хоботом к землі:

    “Прощавай же, Україно,
    ти ж мій рідний краю!
    Безневинно молоденький
    Слоник умирає!
     
  8. Vlodek

    Vlodek Well-Known Member

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    :D :D - Як зараз модно писати, "ржунимагу" .
    1) 2 Полковник. Я довший час був вашим сусідом, якщо Ви дійсно живете в Бескудніково, як пишете - я жив в Ліанозово, через ЗД колію від Вас. А переїхав жити в область тому що набридли "спальні" райони, постійні "корки" на дорогах і повітря, котрим неможливо дихати.
    2) Крім вокзалів і бомжів я бачив багато чого. Скоріше, вокзали і бомжів бачу рідко, бо дуже давно не користуюсь громадським транспортом.
    3) На рахунок " обсираете руку дающего" - мені НІХТО НІКОЛИ НІЧОГО не давав. Я звик все, що треба, БРАТИ САМ ! Навпаки, я ДАЮ роботу більш як пів-сотні "каренным жителям" і плачу податків в бюджет РФ на порядок - два порядки більше, ніж кожен з них. Та й не "обсирав" я нікого. Тільки висловив своє бачення ситуації.
    4) Де Ви в моїх постах знайшли якусь "обиду" ? - Навпаки ;) А от Ваш стиль розмови не робить Вам честі - навчіться коректно висловлювати свої думки.

    2levandivka :
    З двадцяти чотирьох моїх однокласників в Москві на разі - п'ятеро. Так вже склалося в 80-ті роки. З них - четверо - не "вахты, да вахты" -(с) Полковник - бачать, а як мінімум топ-менеджери в серйозних компаніях. З них як мінімум двоє і проживають ( час від часу) і ведуть справи і в Україні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Олег Оранжевый

    Олег Оранжевый Well-Known Member

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    Пулковнику, Ви в своєму рагульському репертуарі. Можу Вам зізнатися - я теж працював у Москві... шість років, і мою працю ще й досі згадують московські колегі. І я маю дуже приємні спогади про співробітництво, і сподіваюся на подальше співробітництво. А те, чим займаєтесь Ви, і називається п"ятою колоною ГБ в Україні.
    Гб боїться перемоги демократії у себе, тому допомагає її розчавити у нас.
     
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    надто патетично - але нічо, то попервах ;)
     
  11. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    :D :D :D
    Пять баллов!!!!!!:suicide:
    (Олег?А Вас чо?Тоже в детстве..вместо "бабая"...кэгэбэшниками пугали?:cowboy: )
     
  12. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    Немного жаль, Vlodek, что в то время, как Украина нуждается в квалифицированных топ-менеджерах и инвесторах, способных организовать бизнес и создать новые рабочие места в Украине, Вы и ваши одноклассники вынуждены трудится в условиях жестокого путинского режима.
    Но несомненно больше радует, что Вы по прежнему глубоко и искренне, и традиционно любите Украину. Что видно из Ваших слов.

    П.С. А возможны ли в России способы "ухода" от налогов?
     
  13. Vlodek

    Vlodek Well-Known Member

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    1) Перечитайте уважніше. А то доводиться цитувати самого себе : "як мінімум двоє і проживають ( час від часу) і ведуть справи і в Україні". Чи Ви чекаєте, що хтось в одну хвилю все кине і рване додому "организовывать бизнес и создать новые рабочие места" ? - Наївно. Друга справа, що нові якісь проекти починати можна/треба в Києві чи у Львові. - Так воно так і є, прикладів в мене перед очима чимало.
    2) На рахунок "жестокого путинского режима" . Він (режим) поки що не настільки жорстокий, щоб звертати всі справи і тікати світ за очі. І потім, "мухи-отдельно, котлеты-отдельно" . Не пам'ятаю, хто сказав, що "гроші течуть туди, де їм краще, і їх не зупинити". При всіх закручуваннях гайок в Росії середньому бізнесу працювати на разі можна. Дрібний починати вже пізно. Великому - одна дорога - "лягати під" політичну силу, бажано , під "єдиную" або під "справедливую".
    3) Способи мінімізації податків існували у всі часи і у всіх країнах. Головне , щоб мінімізація надто не перетиналася з статтями Кримінального Кодексу. А взагалі, НМСД, треба платити податки в тому обсязі, щоб не виглядати перед правоохоронними структурами ідіотом. Якщо при оборотах в 1,000,000 $ ти платиш 1,000 $ ПДВ - не дивуйся, що тебе "пресують"; платиш 100,000 $ ПДВ - не дивуйся, що з тебе сміються. Якщо ти "чесно" віддаєш державі 3-7 %% з обороту або 10-30 %% від чистого прибутку , особливо тебе не затиснуть. Якщо, певна річ, тебе ніхто не "замовив".

    П.С. "Гб боїться перемоги демократії у себе, тому допомагає її розчавити у нас." . :)
    Пан Олег ! Не бояться вони ! По простій причині, що не потрібна вона тут (в Росіі) майже нікому. Просто світогляд, якщо хочете, менталітет в людей інший. Це зовсім не означає, що воно зле і що з цим треба боротись. Просто інший. І нам з вами це не змінити. Тільки прийняти як даність. "Умом Россию не понять"- надто безапеляційно сказано. Мені здається, що за стільки років я її "понял". Але не "принял", бо не можу цього прийняти з багатьох причин. Ми з ними просто занадто різні....
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    Сасибо,Vlodek. У меня получилось.
    Узнать всё, что я хотел.
    Надеюсь и другим форумчанам это будет полезно узнать.
     
  15. Pramen

    Pramen Member

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    Так вот теперь если вернуться к основной теме, то получается что Россия имеет полное право вмешиваться в дела Украины, поскольку по последней переписи 30% российских граждан являются этническими украинцами, и еще столько же имеют тесные связи в Украине. Причем многие из них входят в российскую политическую и бизнес элиту и если случится какой то конфликт с участием Украины, то им придется пойти против своих же родственников.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    Ну вот, можете же, если хотите!
    Вполне нормальный парень оказался!
    Извините, погорячился накануне праздников.:suicide:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Львiва

    Львiва Well-Known Member

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    не водка, а горилка:D
     
  18. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

     
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    Шото Ви з цитуванням зарапортувалися...
    Може, кави вип'єте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vlodek

    Vlodek Well-Known Member

    Відповідь: Чому Росія проти НАТО?

    Щось я зовсім не зрозумів, що "на Украине и маемо, что маемо"...
    Не вловив хитрого ходу думок...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)