Чому нам живеться погано?

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем mota_boy, 24 бер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Почитавши дописи учасників форуму прийшла в голову така думка:

    Всі колишні республіки СРСР (окрім Прибалтики) живуть бідно і тяжко, хтось трішки краще, хтось гірше, але загальна картина однакова (окремо Москву до уваги не берем це завжди була окрема країна).
    В цей же час рівень життя в Прибалтиці є значно вищий за інших братів.
    А тепер давайте поглянемо на дії російськомовного населення, вихідців в першому-третьому коліні з РФ які тепер живуть по колишніх республіках.
    Вони тяжко стогнуть про розвал БОЛЬШОЙ СТРАНЫ, клянуть націоналістів всіх країн за те що вирішили жити окремо від імперії, стогнуть про утиски російської мови, культури, літератури, збирають підписи про об'єднання РФ, Білорусії і Малоросії (цікаво де така країна існує, всім таким розумникам пропоную спочатку вивчити шкільний курс георафії). В цей же час уряди всіх союзних республік всіляко потурають їхнім стогнанням, то тут то там лунають ідіотські заклики про введення великого и могучего другою державною, повернення в лоно РФ і т.д.

    А тепер подивимося на ситуацію в Прибалтиці, ці три країни чи не найлютіший ворог РФ, а причини такі: ці країни пішли зовсім іншим шляхом розвитку аніж інші учасники СРСР (абсолютно протилежним аніж бажання Путі Вовіна), а саме вони з моменту отримання незалежності визначили свої пріорітети, напрямки руху зовнішньої та внутрішньої політики, погляди на національну історію, кроки щодо мовної та культурної політики, умови отримання громадянства і т.д. І до цього моменту величезна кількість носіїв великого и могучего не можуть там отримати громадянства (не можуть здати екзамен з державної мови, а пройшло вже 15 років!!!!!!! це що ознака впертості чи може тупості?)
    РФ та носії великого могучого що проживають на території прибалтики невпинно кричать та плачуть що права російськомовного населення не дотримуються, що прибалтійські країни проводять геноцид проти росіян, що там до влади прийшли фашисти і т.д. і тим не менше росіяни не спішать повертатись на свою історичну батьківщину (життя там гірше:o ).

    Так от до чого я веду: там де влада та уряд визначили приорітетом національні інтереси, і абсолютно не дослуховується до крикунів що навіть державної мови не знають, там рівень життя є високим і невпинно піднімається, і я думаю що за 10-15 років прибалти стануть повноправними членами ЄС (ну юридично вони в ЄС але економічно вони значно слабші). А ми та й усі інші республіки що будуть потурати Путі Вовіну та внутрішнім деструктивним елементам в своїй країні,так і будуть країнами третього світу, і небачити нам ні ЄС ні НАТО ні всього іншого.

    Мойсей водив євреїв по пустелі 40 років поки не померли усі хто хотіли повернутися в Єгипет, а залишились тільки ті люди що повірили в нього як лідера та мали щире бажання скинути з себе ярмо, та жити вільно. Може і нам почекати?

    Вишло трішки сумбурно, але хотілося б почути думку інших дописувачів
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    [​IMG]
    Шановний?А Вы когда были последний раз в Прибалтики?
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    погоджуюся...

    скажу лише, що мені живеться дуже добре!! ;) Чого і всім бажаю!
     
  4. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    Нажаль не був жодного разу, хоча з радістю б відвідав.
    А інформацію черпаю з ЗМІ, для прикладу можете почитати тут http://www.meeting.lv/news/shownews.php?id=B2EMMZ421 ну звичайно Ви скажете що це ресурс прибалтійський і тому довіряти йому неможна і т.д., але я думаю, що при бажанні знайдете і альтернативні ресурси які підтвердять вищевказаний лінк
     
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Чому нам живеться погано?


    І я не була ще з часів студенства, але розповіді знайомих ( навіть москалів) ;) наводять на думку, що саме так є. :)
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    Був там ще школярем у 8 чи 9 класі, їздили на екскурсію до Литви. Відвідали декілька міст. Спогади про тодішні враження залишилися досі. Усе не так, як у нас. Товари в магазинах, архітектура, латинські літери на вивісках :), поведінка людей. Особливо запам"яталися ці акуратні, маленькі містечка, зовсім не схоже на наші Бібрку чи Кам"янку Бузьку. Прибалтика завжди була острівцем Європи в СССР.
     
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    НУ, а вам кто мешает? Ведь, как правильно аффтар первого опуса написал, прошло уже 15 лет!!!!
    Что, всё тот же банальный ответ? Путин и москали не дают навести порядок в Бибрику :D :D :D
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    чомусь мені здається, що росіяни у прибалтиці зовсім не почуваються "пригнобленими"...
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    до речі, моя російська частинка й в україні не почувається пригнобленою, і скільки не розмовляю зі своїми російськомовними друзями, жодному в голову не приходить і***тська ідея щодо статусу російської мови...

    при совітах (я застав) розруху і порожні магазини, досліджуючи ту епоху, побачив причини, зробив висновки: номенклатура, яка думала тільки про себе...
    зараз — широкі можливості, якщо не пити горілку, не слухати басні про "прєкрасноє дальока (минуле і майбутнє)" — можна почуватися вдало всюди...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    Як на мене це тому що прибалти попали в лоно матушкі найпізніше і матушка не встигла розвалити Європу в Прибалтиці та наставити неслухняних на шлях до свєтлого будущего
     
  11. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    Якщо образив прошу вибачення. Не мав наувазі когось конкретно, просто так виходить що більшість російськоммовних громадян (які доречі не є корінними жителями цих земель а живуть тут 2-3 покоління) притримуються іншої думки
     
  12. Львiва

    Львiва Well-Known Member

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    Пророческие слова!:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    у жодному випадку ви мене не образили...
    я теж якраз це і мав на увазі: деякі українці російського походження чомусь кричать про якесь пригноблення...
     
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    Угу! Свой среди чужих, чужой среди своих!
    Уважать другую культуру надо, изучать язык надо, но терять свои корни...?
    Знаю очень много украинских семей в Москве. Да, по-русски говорят, но остаются украинцами и держатся друг дружку, и помогают СВОИМ, как могут. Вот это правильно. А как Пупер..., ну, не знаю, не мне судить.
     
  15. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    Втрачати свої коріння не можна, така людина не заслуговує поваги. Абсолютно з Вами згідний. Але думаю що пупер чудово знає російську мову і читав російських класиків, тому коріння я думаю він не втратив.

    І правильно роблять що вивчили і знають ДЕРЖАВНУ МОВУ тієї країни в якій живуть. А тут дуже багато індивідумів живучи більше 15 років мови не знають, це що лінь чи тупість чи є інші варіанти ?
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    Не верю!!!!!!!!!(Константин Станиславский (Алексеев))
     
  17. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    Ну чому так категорично, не вірю можна сказати про "москалів" що ідентифікують себе "хохлами", а справжні українці, як і справжній представник будь-якої нації ніколи не забуває хто він і звідки він вийшов.
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

     
  19. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    mota_boy,
    а можна уточнити? Кому це ВАМ так погано живеться? І у чому це проявляється?
     
  20. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому нам живеться погано?

    Підтримую, Пупер! Карму добавив. Якби можна було б, добавив би ще з десяток карм! ;)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)