Чому наклепи не шкодують нікого, навіть церкви?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Markirina, 11 бер 2015.

?

Чи покарає Бог людей за наклепи, особливо, якщо вони публічні?

  1. Так

  2. Ні

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Markirina

    Markirina New Member

    Ось знову прочитала, що про Українську православну церкву поширили черговий наклеп. І ніхто не вибачиться. І ось відразу виникає запитання: чому так легко ми зпалюємо вогонь, що так довго потім гаситиметься?


    В УПЦ ВИМАГАЮТЬ, АБИ НА ТСН СПРОСТУВАЛИ НЕПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЄПАРХІЇ В КРИМУ - http://pravoslavnews.com.ua/news/upc_tsn_krym_nepravda/

    УПЦ ЗВИНУВАТИЛИ В ДЕРЖАВНІЙ ЗРАДІ - http://pravoslavnews.com.ua/massmedia/upc_jeparhija_krym/

     
  2. zet

    zet Дуже важлива персона

    Я не из верующих, но один вопрос меня очень беспокоит.
    Как убрать с территории Украины Православную церковь Московского патриархата?
    Уверена, что это необходимо как-то сделать потому, что используется часто вовсе не для служения Господу, а как шпионы и проповедники сепаратизма в Украине. Зачем такие тут нужны?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Відповідь елементарна - забрати у відання інших конфесій всю нерухомість, яка належить мацковському патріархату.

    А от ЯК це все забрати? То вже складніше питання. Думаю, якщо РФ перестане існувати як імперія, то й мацковський патріархат сильно втратить свій вплив. А тоді вже можна буде "тиснути" на Вселенського Патріарха, аби ваабчє ліквідував незаконний мацковський патріархат.

    Ну, і так далі)))
     
  4. zet

    zet Дуже важлива персона

    Когда-то Невзоров рассказывал как разорилась церковь при Хрущеве, когда заставили их налог платить за недвижимость и т.д.
    Как бы это применить избирательно только к Московскому патриархату, как расположенному центру не на Украине. Эх, мечты, мечты...Ведь их если не трогать, то снова будут если не оружие хранить, так КГбистов прикрывать и снабжать. (я уже молчу об иконах на промосковских политиков в Украине, Господи прости..)
     
  5. Gron

    Gron тафгай

    Тут величезніша праця церковних дипломатів.
    Сміх, якщо серби, кіпріоти ,румуни, чехи, поляки, словенці і тд мають власну церкву, а ми- ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це тільки я відчуваю дисонанс між назвою теми, опитуванням і стартовим дописом?
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А, ІР Єкатєрінбург, усе зрозуміло...
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    ЗРАДА!
     
  9. ollan

    ollan Well-Known Member

    Маю 2 питання.
    1. Христос колись у когось вимагав, щоб перед ним вибачалися?
    2. Якщо хтось вибачиться перед УПЦ МП, це дозволить їй якось зберегти своє лице?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    розшефруйте бо я не розумію про що ви?
     
а де твій аватар? :)