Чому люди вживають алкоголь.

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем ArtCool, 12 лют 2014.

  1. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Скільки живу, не можу зрозуміти чому люди вживають алкоголь. мова не про бокал вина із подругою, чи пінту пива з товаришем, а суто алкогольне застілля.
    Не будемо скромними, на роботі в гуртожитку, дома, на забавах вживають багато спиртного.
    N.b. сам вживав, не скажу що багато, також було таке що 4 роки взагалі не вживав абсолютно, потім знову почав, чому? не знаю, якщо б знав чому, то б не вживав.
    Легенда 1.
    Кажуть алкоголь допомагає розслабитись. Добре, перевірено, допомагає, навіть язик може розв"язати і руки, у декого навіть ноги :haha:
    тобто по ідеї допомагє перемогти психологічний бар"єр, такий собі еліксир хоробрості, який б"є по свідомості.
    Легенда 2.
    Треба відмітити ДН, диплом, підвищення по роботі, Івана, Василя і.т.. ну я б краще на картинг сходив чи в кіно відмітив, ніж квасив, та всеж прийнято ВИСТАВЛЯТИСЬ і пити усе зводиться — так прийнято так всі роблять.
    (тут від себе не маю що добавити сам не шарю. звідки у нас такі традиції)
    Легенда 3
    "Я вживаю лише дорогий алкоголь." Якщо ввести змінну, то дорогий алкогль нічим не відрізняється від дешевго, адже і той і той має одинаковий вплив на організм, просто від одного з них зранку голова як бодня.


    p.s. тема створена під впливом :blush:
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    По перше традиція
    По друге алкоголь в малих дозах відключає надмірну самокретичність і людина поводиться більш вільно і впевнено (правда на другий день не завжди приємно згадувати)

    А взагалі, десь після пів року не вживання, я дійшов до висновку, шо досить не розумно змінювати свій психологічний стан за допомогою наркотичних хімічних речовин.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Нє, фігня то фсьо, я регулярно вживаю 150 гр. і ніц, нема проблем. Тут головне норму витримувати. Всі інші проблеми надумані . Головне розуміти, алкоголь не вирішує проблем. Ше кажуть:-алкоголь шкідливий, але сука веселий.
     
  4. yasam

    yasam Well-Known Member

    Чого стільки тем про спиртне? І чого його обговорюють здорові люди? Хай алкоголіки і їх рідні обговорюють свої проблеми і як їх вирішити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Під впливом алкоголю мені легше висловлювати власні думки...
    тільки потім мучить синдром похмілля
     
  6. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Думаю думки не легше висловлювати. просто зливається "тормозна рідина", яка заставляє задуматись тверезу людину. І людина говорить сміливіше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    після чотких стопідисєт не мучит...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    - Він мені написав "багато не пий". Який він турботливий. За це треба випити.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Вєсєліє Русі єсть піті. (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    З дитячого садка... То початок дитсадка, то кінець... а випускні святкуються при кожному переході з однієї групи - в іншу.

    А школа?
    Закінчив 4 клас - випускний. Закінчив 9 клас - відпускний, закінча школу - ...

    А закінчення кожного навчального року, дні народження, нові роки за двома стилями, валентина. 8 березня і пішло-поїхало....

    Після того всього, якою має бути людина? Рік коня? На коня!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    а шо ше можна купити на зарплату?,на кыно вже не лишаэться квиток выд 10 баксыв тут в рашцы
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Коньячная диета

    Если вы боитесь поправиться, выпейте перед едой 50 граммов коньяка. Он притупляет чувство страха.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  13. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    після перепою алкоголь та нікотин мені вже нічим не допомагають :bad:
     
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    так я ж казав шо то не ліки і проблем вони не вирішують, а тільки додають. Необережне похмеляння призводить до повторного запою.:drinks:
     
  15. Guitarissimo

    Guitarissimo Well-Known Member

    От я теж собі задаю таке питання : Чому? Чому саме алкоголь всюди, з а будь-якої наймізернішої причини завжди, а не наприклад квас чи молоко?
    1. Алкоголь дійсно допомагає типу розслабитися, а точніше подавлює нормальні реакції здорової людини, почуття скромності, порядності, культури тощо.
    Помітив тенденцію: після 250-300 грам і більше випитого міцного алкоголю, що останє бидло, що викладач університету - ведуть себе однаково і не знати хто і ким є. Ну наркотик він і в Африці наркотик, бо як і кокаїн, героїн та інші, притуплює свідомість і людині здається буцімто їй весело, хоча насправді нічого не змінилося, змінило свідомість. Звідси і швидке привикання до алкоголю.
    Колись прочитав про експеримент:
    Якщо людина хоче перевірити чи залежна вона від алкоголю, то потрібно поставити собі рамки на 3 місяці. Наприклад: За ті 3 місяці я можу випити: 5 пляшок пива, 300 грам водки і все. Ні грама більше.
    Або взагалі відмовитися на 3 місяці від вживання. Хто межу не перейде і витримає - той залежності не має. Хто не може витримати і вживає, або вживає більше ніж поставив рамки - вже залежний від алкоголю.

    І останнє: цілеспрямовано у свідомість, особливо українського народу, ще від панських і жидівських часів вкарбовували залежність від алкоголю, споювали народ жиди, які володіли корчмами і давали горілку за будь-що. Доступність тоді була легкою, ще легшою певно ніж зараз, бо можна було принести будь-яку річ або одяг і Лейба наливав. Відповідно за кількадесят років у селі всі звикли, що за будь-яких умов треба пити і все. Сьогодні від алкоголю найбільше потерпають села, особливо віддалені - і не так через те, що немає кіно, тетарів, сучасних доріг і т.д., а якраз через це таке неписане правило поведінки пити за садочки, випускні, відпускні. іменини, народження дитини, корови, свині і т.д...То печально.
    Тому і села вимирають, бо хто має хоч трохи розуму і розуміє до чого алкоголь приводить, то старається виїхати з села, а ті хто залишаються, і якщо ще й несвідомі - то потрапляють під вплив звичок і через 10 років - уже залежні...Звісно мова не про всі села і не про всіх його жителів, але тенденція алкоголізму в селах є...На превеликий жаль...

    Як не крути, але алкоголь = це наркотик, що повільно вбиває як здорових і дорослих осіб, так і дітей. які від 11-12 років вже п'ють пиво, а то і горілку...Поки люди самі не зрозуміють, що не варто вживати алкоголь, всупереч лапші про користь 50 грамів до їди, або видумку про користь регулярного пиття вина на кров і т.д.
    Багато писати можна, але в кінцевому результаті життя покаже - хто виграв: той хто не вживав, або майже не вживав чи той, хто вірив у всю ту брехню і вживав алкоголь, свідомо знаючи що вбиває себе.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    думаю тут дозу треба зібльшити в 2-3 рази
    і не думаю, що вестимуть однаково, дуже велика різниця принципів і бар"єрів, якщо алкоголь який вжив професор допоміг йому дати в писок декану, то останнє бидло процитувало Євгенія Онєгіна, чи признатись в симпатії до пікінесів, у кожного свої секрети які стримує совість.

    тому у мене думка, що Алкоголь це є наркотична речовина що додає сміливості, та розслабляє. І його вживають слабкі люди, котрі не можуть переступити через межу(у кожного своя) самостійно без допомоги алкоголю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Найпростіше пояснення: а чом би й ні? :)))
     
  18. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Жодних секретів немає. Те, що кажуть - п"яний тому дурний, то неправда. Людина під дією алкоголю просто проявляє своє істинне обличчя. Перебуваючи в соціумі серед інших людей кожен старається стримувати свої емоції і погані звички, тобто працює осмислене внутрішнє гальмо, і людина вимушує поводити себе так, як це прийнято в суспільстві. Коли людина випиває - хто більше, хто менше, то ці гальма зникають і людина поводиться так, як їй притаманно. Якщо хтось випивши починає чіплятися до жінок, матюкатися чи битися, то це означає, що саме таким він і є: бабій, хам чи забіяка, це його справжня сутність, яку в тверезому вигляді він спроможний тримати в певних загальноприйнятих рамках.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    годі придумати ліпшої агітації за п"янство :) тверезим жити скучно, а випивка робить тебе вільним! :rock:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    та ні, не думаю, що таке істинне Я? Воно ж формується під впливом соціальних (зовнішніх) чинників і наслідкових звичок. Думаю алкоголь дозволяє переступити межу, у кожного вона своя, і це не обов"язково у поганому розумінні.
     
а де твій аватар? :)