Чому чоловік б’є дружину?

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Pototsky, 19 вер 2016.

  1. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    [​IMG]

    Милі жінки, запам’ятайте важливі істини:
    • Якщо ваш чоловік хоч раз вдарив вас, біжіть від нього без оглядки, там, де був перший удар, обов’язково буде і другий. Звичайно, ми не говоримо про ляпас з його боку і вашої провокації його, ми говоримо про серйозні побиття.
    • Якщо ви не хочете залишитися інвалідами — не смійте, ні в якому разі, його жаліти.
    Якщо Вас б’є чоловік, пам’ятайте: у вас завжди є вибір. Все залежить від того, хочете ви бути щасливою жінкою, або одвічної жертвою в руках тирана.
    Пам’ятайте: жінка була створена для любові, а не для знущань та побиття.
    Подумайте про своїх дітей, якщо вони у вас є! Невже ви хочете, щоб вони бачили таке! Невже ви хочете зіпсувати їм життя, навмисно порушуючи їх психіку!
    Пам’ятайте: жоден чоловік не варто наших гірких сліз і душевних мук.
    Не бійтеся зробити крок, адже він врятує вам життя!

    Чому чоловік б\'є дружину?
     
  2. MiraLove

    MiraLove Member

    Іноді дуже важко піти. Порадити дуже легко, а от піти.. Тільки жінки, які були на місці жертви, зрозуміють, как воно важко.
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @MiraLove ви були? Чи просто теоретезуєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MiraLove

    MiraLove Member

    @Hyligan в мене є приклади з життя.
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це не важко, якщо себе поважати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    До високих слів доліпляються ще поради з оточення, страхи, які перекриваються одні другими, стереотипи.... Не так все просто. Що таке поважати себе? До якої міри? А як бути з -... підстав другу щоку? ;)
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Анекдот.
    -Як там твій, пє?
    - Ой пє...
    - Бє?
    - Та бє...
    - Слава Богу хоч здоровий :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  8. EUCO

    EUCO Member

    Б'є - означає любить? Вріжте йому від душі! Хай теж відчує, як ви від нього шаленієте!)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    я думав тема про БДСМ. У середньовіччі було можна всім що не товще великого пальця чоловіка. Але от чи можна було " Я буду бити руками, ногами, своєю головою, локтями, ремнями, " Скрябін того не знаю.
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не принижуватись. Не дозволяти якомусь бовдуру піднімати руку на себе. Але для цього потрібно бути самодостатньою.

    "Не все так просто" - це що? Що може бути не просто? Діти, відсутність власного житла? Щоб забезпечити дітям нормальне життя потрібно не боятись пахати.
    Всі інтерпретації будемо розбирати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Хоча б з цього можна почати. Багато самодостаніх маєте серез знайомих?
    З невеликим доповненням- потрібно мати де пахати, і вміти пахати.
    Інтригуюче. :) Я не проти ;)
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я - так. Ми самі собі вибираємо оточення.

    Але знаю багато і несамодостатніх. Та ті, котрих я знаю, вони сидять і соплять ціхонько, бо їх таке влаштовує. Вони вибирають "менше зло" - для них пару плюшок менше зло.
    Ну то вже таке, якщо не вибирати (бо в критичних момент всяка робота за щастя), і не вимахуватись, то всьому можна навчитись і поставити мету просто витримати і вижити. А якщо корона падає з голови - ну, потрібно терпіти плюшки. І сопіти ціхонько.
    Запросто. У відповідній темі.

    А ще по темі - чоловік б'є дружину, бо вона дається битись. І тому, що не викликала в нього поваги до себе. А те, що він гімно - то однозначно, але ми говоримо про причини, не обговорюємо персони кривдників.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Потрібно, щоб діти не бачили, як тато б’є маму. Бо що б не казали в школі, у дворі, у телевізорі - ніщо не переважить наочний приклад власної сім’ї. Моя сестра живе у Львові, сталося так, що доньку виховує сама, бо її коханий не захотів навіть подивитись на дитя. А дівчина виросла гарна й розумна. Кілька років тому сестрі зустрівся чоловік, зійшлися, одружилися, народила вона синочка, а чоловікові стала маритися якась чортівня - нібито вона йому зраджує... А сестра працює на двох роботах, бо чоловік заробляє небагато і їй не до романів - аби додому дістатися. Так от, вона не злякалася самотності й виперла того бовдура до його мами. І нічого - живе ! Краще складне життя, аніж тваринне животіння, я так думаю. А чоловік, який б’є жінку - лайно, а не чоловік. Жінки, звісно, теж різні бувають й деяким не завадить добряче отримати по тому місцю, де, як кажуть французи, спина втрачає своє ім’я, але це в дуже крайньому й конкретному випадку. Те саме, доречі, стосується й чоловіків. А от коли тупа тварюка систематично б’є жінку, бо просто йому так хочеться - це неприпустимо.
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Тобто, щоб він її бив у їхню відсутність? )
     
  15. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Cаме так. Перш ніж починати гамселити дружину дітей тре закрити у туалеті чи підвалі. Шафа теж підійде.
    Вибачте, але не думаю, що у такій темі доречні жарти.
     
  16. Deura

    Deura миється в бані

    Та що це за чоловіки такі, що підіймають руку на дружину?
     
  17. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Може, мусліми?
     
  18. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    кожній бабі для науки треба трохи балабухи
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Deura

    Deura миється в бані

    Справжній чоловік не підніме руку на дружину. а хто підіймає - той і є справжня БАБА...
     
  20. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ви Не допускаєте що може заслужити ? я НЕ кажу що биття жінок є нормою і припустимо регулярно постійно і т.п., але інколи бувають випадки коли реально напросилась , або за діло , таких випадків може і не статися . Довівши до стану аффекту ( по народному - в гніві) може і отримати заслужено, "під горячу руку", або спровокувавши.
    Все просто повага повинна бути двох стороння , якщо жінка поважає чоловіка він поважатиме її.

     
а де твій аватар? :)